Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót pvp na realmie.
#1
Siemka, dawno mnie tu nie było xD
Może skleimy jakieś tvt wieczorem?
Reply
#2
Jestem za.
Reply
#3
kolego dostałeś czapę jako remor696 i chyba jeszcze inne acc za reklamę innego realmu, teraz będzie podobnie?
Reply
#4
To, że masz kolorek to nie powód aby witać nowych graczy w taki sposób :Język
Jakbym się zarejestrował jako szymek98 to nawet byście nie wiedzieli że jestem stary remor Język
Wróciłem, aby pograć z dawnymi ziomkamii oraz rozruszać pvp.

Przy średnio 10 ppl on każdy nowy gracz to skarb Język

Zresztą proszę abyś nie robił offtopu w poważnym temacie pvp na realmie.
Reply
#5
(09-07-2017, 07:22 PM)Horrorshow Wrote: kolego dostałeś czapę jako remor696 i chyba jeszcze inne acc za reklamę innego realmu, teraz będzie podobnie?

Nie ma co się rzucać, dajmy szansę. Banana zawsze można dać. A nóż, widelec kolega się nawrócił Uśmiech
Reply
#6
jasne rozumiem, ale taka logika pozwala na to by antek1 latał botem i dostanie bana , a antek2 już może grać , mimo że jako antek1 złamał regulamin. Nie wiem jak można się zmienić będąc "starym remorem" w ciągu kilku tygodni/miesięcy,kiedy to właśnie reklamował inny serw ( co jest tak samo złamaniem regulaminu za który przewidziany jest ban jak za bota). Ale ok , mam kolorek to się nie odzywam więcej , po prostu traktuje z dystansem te DOBRE ZMIANY. Wellcome again, rozruszaj pvp i wrzosy Oczko
Reply
#7
Generalnie Remor nie jest złym człowiekiem tylko po prostu mnie nie lubi ;p. Mimo wszystko myślę, że warto dać szansę. Gdyby chciał to zrobił by nick Michal99 i nikt by się nie skapnął, że to on.
Reply
#8
Panowie może dzisiaj wieczorem ok 20-21 jakieś tvt??
Reply
#9
O 20 mi pasuje.
Reply
#10
gdziesta są
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)