Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę się połączyć z realmem
#11
Dziś wieczorem dopiero naprawie. Są jakieś problemy po Upgrade serwera. Teraz jestem w robocie i nie mam czasu się tym zajmować. Musicie poczekać.
Reply
#12
Dziś pierwszy raz próbuję zagościć na waszych serwerach i niestety po zmianie na 1.13c i ustawieniu realma przy próbie połączenia wyskakuje mi komunikat: "unable to identify version. battle.net is unable to properly identify your application version". W celu ułatwienia detekcji problemu instalka jest świeża ściągnięta ze strony BN a klucze są moje i oryginalne.
Jakieś pomysły / sugestie?
Reply
#13
postępowałeś zgodnie z instrukcją krok po kroku :> ?
http://d2realm.net/showthread.php?tid=2
Reply
#14
(05-31-2018, 07:40 PM)Horrorshow Wrote: postępowałeś zgodnie z instrukcją krok po kroku :> ?
http://d2realm.net/showthread.php?tid=2

tak
Reply
#15
dziwne, z tego co wiem jak się ściąga dia ze strony bn to z automatu ma wersje najnowszą, więc nie da się wgrać patcha starszego , trzeba by wkleić paczkę plików typową dla 1.13c , ale mimo to na 1.14 x nie wiem jaki aktualnie jest bo nie gram na bn powinno Ci śmigać, jedynie nie działały by Ci zmiany które nanosi autorski mod który u nas obowiązuje. Przeanalizuj krok po kroku czy aby NA PEWNO wszystko zrobiłeś zgodnie z instrukcją. Nasuwa się jeszcze pytanie czy nie grałeś gdzie indziej i być może pomogło by czyszczenie rejestru + reinstall. Po prostu pierwszy raz widzę by komuś pojawiała się niezgodność wersji , z osób które próbują do nas dołączyć, przewijały się różne problemy techniczne ale nie materii niezgodności wersji Uśmiech Pytanie jeszcze jakiego masz win?
Reply
#16
(05-31-2018, 07:58 PM)Horrorshow Wrote: dziwne, z tego co wiem jak się ściąga dia ze strony bn to z automatu ma wersje najnowszą, więc nie da się wgrać patcha starszego , trzeba by wkleić paczkę plików typową dla 1.13c , ale mimo to na 1.14 x nie wiem jaki aktualnie jest bo nie gram na bn powinno Ci śmigać, jedynie nie działały by Ci zmiany które nanosi autorski mod który u nas obowiązuje. Przeanalizuj krok po kroku czy aby NA PEWNO wszystko zrobiłeś zgodnie z instrukcją. Nasuwa się jeszcze pytanie czy nie grałeś gdzie indziej i być może pomogło by czyszczenie rejestru  + reinstall. Po prostu pierwszy raz widzę by komuś pojawiała się niezgodność wersji , z osób które próbują do nas dołączyć, przewijały się różne problemy techniczne ale nie materii niezgodności wersji Uśmiech Pytanie jeszcze jakiego masz win?

win 10 pro 64 bit
z instrukcją postępowałem krok po kroku korzystając z linków w niej umieszczonych
patch 1.13c i mody w nim zawarte działają na singlu więc nie ma mowy o pomyłce
problem występuje zarówno przy odpalaniu z loadera jak i game.exe
dodanie błędnie realma też odpada - sprawdzałem wielokrotnie .... adres itp wszystko działa jak należy

jutro spróbuje pojechać instalkę z płytek i wgrać na nią patcha wcześniej czyszcząc rejestr jak zalecasz - może to pomoże
Reply
#17
Wysłałem Tobie paczkę Diablo 2 z plikami Uśmiech
Reply
#18
Ok Panowie udało mi się dostać na serwer.
Dzięki Sasuke za pliczki - pomogły w szukaniu rozwiązania
Problem tkwił w jakimś zrypanym wpisie do rejestru który blokował całą operację, dopiero po wyczyszczeniu paru rekordów w rejestrze problem ustąpił
Nadmienię iż występował on niezależnie od wersji instalki jak i plików z których uruchamiało się grę - obecnie śmigam na gołych plikach bez wpisów do rejestru i działa
Jedyny problem jaki zaobserwowałem to "skaczący kursor" w oknie realma ale bezpośrednio w grze jest już wszystko ok
Tak więc jakby ktoś miał podobny problem to mogę wskazać które rekordy usunąłem
Pozdrawiam
Reply
#19
No i super że udało się ogarnąć problem oraz że podałeś przyczynę Uśmiech
Reply
#20
Podaj te rekordy w tym temacie marco, przyda się na przyszłość.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)