Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z założeniem konta
#1
Podczas gdy chce się zarejestrować już na diablo wyskakuje mi ciągle ze nazwa konta jest juz używana  mimo iż wpisywałem z 20 i żadne nie chciało wejść. Proszę o pomoc jestem tu nowy .
Reply
#2
Łączysz się z innym serwerem. To jest powodem.
Reply
#3
Podczas gdy chce się zarejestrować już na diablo wyskakuje mi ciągle ze nazwa konta jest juz używana

dailyenmoveme
Reply
#4
może cały czas wpisujesz nazwe acc która jest używana Duży uśmiech ja normalnie założyłem konto , spróbuj się zalogować na konto as1 // as
Reply
#5
gdzie wcześniej grałeś? niektóre prywatne serwery i ich bramki na dobre zostają rejestrze i może to być powód, że pomimo tego że wyświetla się d2realm to nadal łączysz się ze swoja poprzednią krainą , sprawdź czy logując się na to acc i wpisując hasło nie znajdziesz się w tamtym miejscu . Jeśli masz pewność że tak nie jest, najwidoczniej wybierasz nazwę konta która już jest zajęta :>
Reply
#6
(02-23-2018, 01:04 PM)Horrorshow Wrote: gdzie wcześniej grałeś? niektóre prywatne serwery i ich bramki na dobre zostają rejestrze i może to być powód, że pomimo tego że wyświetla się d2realm to nadal łączysz się ze swoja poprzednią krainą , sprawdź czy logując się na to acc i wpisując hasło nie znajdziesz się w tamtym miejscu . Jeśli masz pewność że tak nie jest, najwidoczniej wybierasz nazwę konta która już jest zajęta :>

Njalpiej jest usunac wszutkie pozostalosci z poprzedniego serveraw /regedit np. pewien serwer swoje wpisy tak gleboko umieszcza ze z naszym realmem sie nie polaczysz...........
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)