Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga pvp 1v1
#1
Siema moi drodzy parafianie.
Chciałbym zaproponować rozpoczęcie ligi pvp, póki co 1v1, ponieważ jest nas jeszcze mało. Połączymy zabawę z rywalizacją (stwórzmy tabelę). Pierwsze 3 miejsca admin może obdarować drobnym giftem, hr, item etc. Mogę zaoferować pomoc w organizacji (op pvp) oraz sędziować podczas rozgrywek. Co o tym myślicie drodzy gracze oraz Ty Kaziu?

Peace
#2
No to ja napiszę, jak by to mogło wyglądać.
- Zasady PCL ;p
- Grane jest 1v1, każdy z każdym do 3 fragów.
- Gramy w dowolnym terminie ustalonym przez obydwu rywali, nie później niż do [data graniczna]
- Punkty i bilans fragów liczą się do tabeli ligowej
- Każdy wynik punktowany jest następująco: 3:0,3:1=3pkt, 3:2=2pkt, 2:3=1pkt, 1:3,0:3=0pkt
- Zmiana postaci nie jest dozwolona, tj. zapisujemy się podając nazwę postaci i gramy nią wszystkie mecze
- Kaziu wkleja paczkę z itemami 1.08 i kupę hrs każdemu, kto uplasuje się na podium, a zwycięzcę mianuje zastępcą admina, królem wszystkich giermków, miszczem miszczów wielkim szu i wysyła mu roczny zapas masła.
#3
Fajny pomysł, jestem za.
#4
Jakieś nagrody się znajdą, np. Sigon set itd. ;P
#5
Chętni niech wpiszą się w ten topic Uśmiech idzie jesień/zima ,także można wystartować z ligą.
#6
Chętni w większości już się chyba wpisali. Jak to można wystartować ? A gdzie są rozpisane zasady, nagrody ? Język
#7
Jak ludzie się określą to i rulez będzie Język Nagrodą będzie łomot od Champa Duży uśmiech
#8
i ja się zgłaszam do ligi
#9
Chyba też mogę xd
#10
Jesień nastała, to może druga edycja ligi 1v1 ? Jest minimum 7 osób, które by wzięły udział z tego co widzę


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)