Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#43
(10-15-2021, 09:23 AM)Horrorshow Wrote:
(10-15-2021, 09:17 AM)PRS Wrote: Zdecydowaliście się na sura ? Już widzę jaka imba będzie od razu po resecie, kiedy starzy wyjadacze powrócą co pamiętali jak keyem był Vex, i dodatkowo nie będzie tyle run bo nie będzie eventów xD Wiem, że annix to ma być exclusive item itd., ale imo Lo to już byłby wystarczający skok w górę w stosunku do teraz, tak jak wspomniałem biorąc pod uwagę, że nie będzie eventów. Oby to nie zniechęciło ludzi do gry.


zniechęcenie ludzi z powodu tego że jeden mały talizman jest wart co najmniej runę sur, aby go nabyć samemu i mieć szansę zidentyfikować, a już pewnie za gul/vex wyrwie się jakiegoś low. Moim zdaniem bingo! staty 15/15+ będą mieć jakąś wartość, a nie będą lądować na mułach bo szukamy tylko 19+/19+. Taki anix bliski perf będzie wart kilka hr lub jakiś ciekawy rare/craft, ewentualnie dobry skiller z hp. Jak dla mnie super, niech zostaje sur.

Znaczy aby tylko jak ktoś z rozpędu sprzeda vexa żeby było widać go w oknie do odkupienia xD

Horror, z naszej perspektywy (graczy, którzy zdobędą co będą chcieli, ponieważ grają w to nie od dziś i wiedzą jak) to spoko opcja. Ale staram się postawić w butach tych, którzy będą sobie pykać godzinkę-dwie wieczorem po pracy, nawet nie codziennie tylko 3-4 dni w tygodniu.

Wiem, że takich graczy będzie sporo. I wiem, że miny im mocno zrzedną na wieść o nowym dc keyu, a niektórych mogą nawet zniechęcić.

Ogólnie nie ma jakiegoś dramatu, ale trochę się boję że będzie to miało negatywny wpływ na realm i dość szybko zaczną się płacze o zmianę runy na niższą ;p

/ Śmieję się trochę jak czytam moje posty. Kiedyś byłem zwolennikiem wprowadzenia 1.11 i gry na bieda-stupach, walki o złożenie eni z taxowania mułów. Patrzcie jak serce mi zmiękło Duży uśmiech Niemniej jednak staram się patrzeć na dobro ogółu, a nie tylko swój interes w tym wszystkim.
Reply


Messages In This Thread
RE: Co bym chętnie widział na nowym ladderze - by PRS - 10-15-2021, 09:30 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)