Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy , konkursy , urozmaicenia
#1
Chciałbym poznać opinię graczy na sprawy podane w tytule tematu, jak często chcielibyście by odbywały się potencjalne wydarzenia czasowe, zwane dalej eventami, na jak długo i jakich zmian byście oczekiwali. Masz jakiś pomysł na konkurs, który mógłby zainteresować szersze grono , podziel się nim ; nagrody na pewno się znajdą. Temat jest całkowicie swobodny i w żadnym wypadku nie jest wiążący.
Reply
#2
ten ostatni event moim zdaniem był dobry, nic więcej nic mniej. na jak długo? myślę że na weekend mógłby być zaczynając powiedzmy od piątku mniej więcej godz 19 do poniedziałku do godz 6.
myślę że raz na 2-3 tygodnie to tak akurat ale czy reszta się ze mną zgodzi to się okaże Język pewnie wszyscy by chcieli event co tydzień Duży uśmiech
Reply
#3
Generalnie uważam, że z Eventami nie można przesadzać. Muszą to być wydarzenia na określony krótki czas, ale nie powinny być regularne. Bo jeśli np. zrobimy eventy tylko w weekendy to gracze będą czekać za weekend'em zamiast grać w tygodniu.
Jeśli chodzi o konkursy to dobrą opcją jest zawsze low lvl PvP Oczko.
Reply
#4
low lvl PVP to na hc , moim zdaniem zwykle turnieje pvp rozkreca na nowo server Uśmiech a chetni sie znajdą i staff do pvp zyska wartość i ludzie ktorzy graja lub chcą grać zostana na dłużej Uśmiech takie tam moje zdanie Uśmiech
Reply
#5
Moim zdaniem eventy powinny być ,lecz nie często tak na weekendy, mogłyby zachecić do gry dropem/expem, co niektorzy i tak graja mimo tego ze sa ,,rzadko" ale zawsze to jakies urozmaicenie i zmiana w monotonnosci, poprostu JESTEM ZA eventami i innymi jakimis urozmaiceniami, ale bez przesady...
Reply
#6
Witam , po dłuższej przerwie powoli wracam na serwer ( nie ma już tyle chęci do gry więc zaglądam rzadziej niż kiedyś ).
Co do urozmaiceń typu konkursy i Eventy to moim skromnym zdaniem są do zaakceptowania bo większość graczy chce urozmaiceń pod warunkiem żeby nie ingerowały one zbytnio w drabinkę rankingową pod względem expa i nie zaburzały ilością items na serwerze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)