Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteś tu nowy? Przywitaj się!
#21
(02-14-2019, 08:03 PM)Shaman Wrote: Siemanko. Jestem tu nowy a w zasadzie wracam po dość długiej przerwie. Próbowałem się zalogować na stare konto ale już nie dało. Planuje aktywnie uczestniczyć w grze . Pozdrawiam Uśmiech Widzę że Help Service nadal istnieje Uśmiech

(03-03-2019, 02:43 PM)tadzmir Wrote: siema, jesttem tadzio, szukam kumpli, bo kot mojego ikolegi zdechł 13 lat temu.
lubie mieszać ze sobą substancie psychoaktywne, ale nie naduzywać.
Jezeli chodzi o wykształcenie kierunkowe, to byłem kiierownikiem sklepu, teraz jestem kucharzem, bo nigdy wcześniej nie byłem Duży uśmiech
lubie tez czasem dostać w mordę, szczególnie kiedy przeciwnik jest wiekszy silniejszy i liczniejszy, a ja piłem wódę.
Jezeli chodzi o diablo 2 to bardzo chcialbym podziekować chlopakom za pomoc w rozkreceniu sie.
zawsze chetnie pomoge w diablo, chyba ze ktoś mówi mi, ze wklejenie pliku do folderu jest za trudne, to wtedy max co moze dostać to taxi normal i 2 klejnoty bez skazy na rozruch.

(03-01-2020, 11:51 PM)qubens Wrote: siemano, kuba jestem
po 12 latach wróciłem do ukochanego d2, chetnie przyjme pomoc w wyfarmieniu mefki Duży uśmiech

Witamy Oczko
Reply
#22
Witam,
Mam na imię Mariusz i niedawno założyłem konto na d2realm. Moja przygoda z D2 trawa od 2000 z przerwami na CS'a, WoW, ARK i życie.
Do D2 wróciłem ze względu na pandemie.
Nie jestem żadnym wyjadaczem ani nie gram nałogowo. Po prostu lubię odstresować się na krowim levelu.
Nie piję, nie palę ani nie używam narkotyków. Czasami przeklinam.
Reply
#23
(12-08-2020, 03:41 PM)dunlock Wrote: Witam,
Mam na imię Mariusz i niedawno założyłem konto na d2realm. Moja przygoda z D2 trawa od 2000 z przerwami na CS'a, WoW, ARK i życie.
Do D2 wróciłem ze względu na pandemie.
Nie jestem żadnym wyjadaczem ani nie gram nałogowo. Po prostu lubię odstresować się na krowim levelu.
Nie piję, nie palę ani nie używam narkotyków. Czasami przeklinam.

Witamy !
Znajdziesz u nas z całą pewnością kompanów do wspólnej gry w przyjemnej atmosferze Oczko
Reply
#24
(12-08-2020, 03:41 PM)dunlock Wrote: Witam,
Mam na imię Mariusz i niedawno założyłem konto na d2realm. Moja przygoda z D2 trawa od 2000 z przerwami na CS'a, WoW, ARK i życie.
Do D2 wróciłem ze względu na pandemie.
Nie jestem żadnym wyjadaczem ani nie gram nałogowo. Po prostu lubię odstresować się na krowim levelu.
Nie piję, nie palę ani nie używam narkotyków. Czasami przeklinam.

Witaj!
Nie przeklinaj to nie ładnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)