Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAK NIE MOŻE BYĆ!
#1
Cztery dni temu,  bug zakichanego forum wlepił mi IP bana. Mając stałe IP jestem w czarnej pupie, a nasz admin nawet nie pomyśli o tym , aby raz dziennie zerknąć na forum bądź grę. 
To o czymś świadczy..... 
O tym właśnie, iż admin ma wy*jebane na realm. 
Nie chodzi tutaj o mnie, bo sobie poradziłem, ale w głównej mierze o nowych graczy, którzy widzą że Kaziu  jest nieobecny i niestety szukają miejsca u konkurencji.
Takimi czynami nie przyciągniemy do siebie nowych maniaków diabełka. Kazek drobna sugestia z mojej strony, jak nie masz czasu to nadaj full cg, dostęp do konsolety i forum blekowi tudzież horkowi, aby mogli na bieżąco reagować na zaistniałe bugi, crashe etc.

Sorry za szczerość, ale realm zaczyna podupadać na pysk w dużym stopniu przez zaniedbania szeryfa. 

Co z tego, że paru graczy ma pomysły i chęci, jak mają związane ręce przez admina co nie ma czasu na bycie adminem ( śmieszne nie? ) xDDD

Przemyśl to i zacznij coś robić . 

Jeżeli chodzi o kasę na maszyny to jest paru chętnych co chcą dołożyć coś od siebie....

Reasumując, weź się do roboty Panie Admin bo realm umrze śmiercią naturalną.

Ad. 1
Imo realm postawi na nogi zmiana admina (na aktywnego) , reset oraz możliwość przenoszenia eq z ld na nld ( chary pvp) tudzież predefy nld.

Widzisz, nawet Sasu jeden z Twoich modów poszedł na inny realm
#2
Sporo w tym racji Remor, mam coraz mniej czasu i chęci. Ale mimo wszystko mogłeś to wysłać na priv.
#3
Ile Kaziu ma czasu tyle ma , są rzeczy ważniejsze od diabełka ~~ 
Zawsze da się dogadać z Kaziem Oczko 
Po drugie nie sraj się tak z tym ip banami  (Nie chodzi tutaj o mnie, bo sobie poradziłem, ale w głównej mierze o nowych graczy) ciekawe co Ty możesz wiedzieć o nowych graczach jak Ty wchodzisz na realm idziesz szukać mapy na duele i tyle z Twojego grania.

(Takimi czynami nie przyciągniemy do siebie nowych maniaków diabełka. Kazek drobna sugestia z mojej strony, jak nie masz czasu to nadaj full cg, dostęp do konsolety i forum blekowi tudzież horkowi, aby mogli na bieżąco reagować na zaistniałe bugi, crashe etc.)

z takim dostępem to upadek gwarantowany serwera xDD już wolałbym żebyś Ty adminował xD

,,Co z tego, że paru graczy ma pomysły i chęci, jak mają związane ręce przez admina co nie ma czasu na bycie adminem ( śmieszne nie? ) "   -  Od tego jest dział dyskusje i sugestie - Masz pomysł to wpisz się , na bank Kaziu to rozpatrzy jak i inni gracze :Uśmiech

Widzisz, nawet Sasu jeden z Twoich modów poszedł na inny realm - Tak poszedłem sobie ale to nie wina Kazia :Uśmiech

Kto chce to moge oddac passy do prowadzenia fan pejdza na fb ;P
#4
Swoje widzę i swoje słyszę. Po to jestem modem pvp, aby namawiać ludzi do gry.
#5
Ilu namówiłeś?  Cwaniak

chyba stałych graczy żeby na wrzosy wbili ^^
#6
Dzięki niemu wszystko cały czas stoi, więc nie wiem czy ma wyjebane. Ale na pewno przydałoby się dać jednej osobie wyższe uprawnienia, żeby mogła nad tym wszystkim panować ;p
#7
Jeżeli będzie ankieta głosuje na PRSa bo jest non stop na realmie :p i nie śpi xd
#8
(06-11-2018, 10:34 PM)Sasuke-Uchiha Wrote: Jeżeli będzie ankieta głosuje na PRSa bo jest non stop na realmie :p i nie śpi xd

Ja też Język
#9
(06-11-2018, 10:38 PM)black_ Wrote:
(06-11-2018, 10:34 PM)Sasuke-Uchiha Wrote: Jeżeli będzie ankieta głosuje na PRSa bo jest non stop na realmie :p i nie śpi xd

Ja też Język

Nie ma to, jak zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego xD
#10
(06-11-2018, 10:44 PM)PRS Wrote:
(06-11-2018, 10:38 PM)black_ Wrote:
(06-11-2018, 10:34 PM)Sasuke-Uchiha Wrote: Jeżeli będzie ankieta głosuje na PRSa bo jest non stop na realmie :p i nie śpi xd

Ja też Język

Nie ma to, jak zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego xD

Otóż to .


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)