Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gwiazdkowy list do realmowego Mikołaja
#1
Gwiazdka 
Napiszcie co byście chcieli dostać na gwiazdkę od złego rilmowego Mikołaja - spodziewajcie się konkursów z tej okazji;
oraz zapraszam do relaksacyjnego oglądania Tales From The Crypt - gimby nie znajo Duży uśmiech


https://www.youtube.com/watch?v=IF-YXpkJuzQ&t=1180s
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#2
Kurde "Tales from the Crypt" klasyka klasyki.Kilku teraz znanych reżyserów kręciło "Opowieści z Krypty".Pan prowadzący tzn. to co prowadziło serialUśmiech niezapomniany,nieśmiertelny.Wielu znanych (teraz) aktorów,mistrzowie kina lat 90-tych.
Świetne wspomnienia z dzieciństwa,a sam serial na podstawie świetnych ale trudno dostępnych komiksów.
                        Życzę sobie na gwiazdkę aby każda area 85lvl była ęventowo świąteczna by każdy znalazł coś dla siebieUśmiech
                                                          Proszę Mikołaju(Gwiazdorze)
                                                                        pozdro


p.s. O krowach zapomniałemUśmiech
Reply
#3
Cow i CS Event na raz! xD
Reply
#4
U mnie wiadomo co Duży uśmiech i pacz jeden jedenaście do tego.
Reply
#5
A co myślicie o dodatkowym GS z nową wersją moda Median XL? Oczko
Reply
#6
1.11 było by zacnie Duży uśmiech choć zwolenników pewnie nie będzie bo kto ma teraz tyle czasu aby ciułać powoli ? Język
Choć nie ukrywam, że za czasów 1.11 grało mi się na serwerze najlepiej Uśmiech
Co do dodatkowych modów do dla mnie im mniej tym lepiej. Najlepszy jest stary dobry diabeU z większą skrzynką mh + loader i śmigamy. Eventy nawet zbędne Język
Reply
#7
A wrócimy tak do tematu świątecznego eventu?
Reply
#8
(12-07-2018, 11:29 PM)dejv87 Wrote: 1.11 było by zacnie Duży uśmiech choć zwolenników pewnie nie będzie bo kto ma teraz tyle czasu aby ciułać powoli ? Język

oczywiste że byłoby fajnie.... ale 10 lat temu pograć na 1.11 Duży uśmiech

(12-07-2018, 11:47 PM)Chopsuey Wrote: A wrócimy tak do tematu świątecznego eventu?

Coś będzie na pewno, o tym dziadek mróz już wie Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#9
Reset kaziuuu Duży uśmiech

Ale opcja z Medianem tez fajna bo na styczeń ma wyjsc całkiem ciekawa wersja
Reply
#10
resetowi mówimy nieUśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)