Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DISCORD ZAPRASZAM
#11
wczoraj siedzieliśmy na discordzie i śmigało w miarę więc zdecydujcie się gdzie w końcu Uśmiech, po 22:00 chyba były lagi bo remka słabo słyszałem , albo to zmęczenie było Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#12
ts może i lepszy do profesjonalnych zastosowań z wykorzystaniem zabezpieczeń podczas rozmów ... na potrzeby grania ts to prehistoria i mało intuicyjny antyk

do gier discord jest nie zastąpimy i o niebo łatwiejszy w obsłudze

i każdy nawet idiota może mieć własny kanał bez proszenia się o łaskę ...
Reply
#13
Ludzie plz zacznijcie wchodzić na discorda jak jesteście w grze, nie zabijacie tego serwera d2 tylko tym faktem że nie ma do kogo mordy otworzyć podczas podczas klepania ohydnych złych potworówUśmiech

Pozdrawiam i do usłyszenia
ps. mam znajomych w necie co mają nawet 60 lat i wiedzą co to mikrofon ...
cała wiedza w pierwszym poscie ...
ja kupiłem mikrofon w jakiejś sieciówce ... tandetna imitacja mikrofonu studyjnego ,,, ma dobry stojaczek i pstryczek do wyłączania mikrofonu i całkiem dobrze zbiera jak to się mówiUśmiech ... warto mieć to na uwadze kupując mikrofon ...
przykłady
ALE taki za 15-20 pln także w zupełności wystarcza
Reply
#14
Szczerze to ja nie widzę potrzeby żeby używać discorda przy d2, ta gra nie jest wymagająca.
Reply
#15
kumam twoja samotnia Ci wystarczaUśmiech
ja natomiast jak chce se pograć sam to gram w terisa ... ta gra nawet czata nie wymagaUśmiech
polecam

ps. dodam że twoją wypowiedz uznać mogę tylko za nabijanie postów, totalnie nic nie wnosi. .... przeszkadzać Ci będzie że ktoś z kimś będzie sobie gadał podczas gry ... jeśli tak to jestem ciekaw czemu? a jeśli nie to po h... się wpie... siedź sobie sam i traktuj takie posty jakby ich nie było. Nie lubię ludzi którzy są na NIE mimo że coś ich nie dotyczy ... a z twojej wypowiedzi wnioskuje że Ciebie to nie dotyczy.
Reply
#16
Napinasz się gościu nie wiadomo o co, teraz to nawet gdyby był obowiązek na tym serwerze discorda to z Tobą bym nie gadał, bo nie masz nic mądrego do powiedzenia. Kończę, więcej się nie wypowiem i nie będę nabijał sobie postów Uśmiech
Reply
#17
Trochę luzu i dystansu każdy żyje i robi jak sobie chce. Bez tych smutnych wyroczni i wszystkich pogróżek że niedługo h%@ z tego miejsca zostanie; jesteśmy i mamy się dobrze. Buziaczki
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#18
a kapuje ... zony wam nie pozwalają grać ... a gdybyście jeszcze o tej głupiej przyjemności rozmawiali przez discorda to normalnie skończyłoby się rozwodemUśmiech tak?Uśmiech no to sory
Reply
#19
Doczekasz kiedyś latarośli lub żona + to sobie pogadasz Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#20
żone juz mam ... dzieci na szczęście nie zmajstrowałemUśmiech

i szczerze mówiąc ciesze się ... bo już mam dość ukrywania się moimi przyjemnościami i hobby i tego że pierdolenie z obcymi przez mikrofon jest k... czymś złym ... jebać takie życie

ps. bo nie chce mi się zakładać nowego watku ... to że zamknąłeś ankietę świadczy tylko o tobie
jak dla mnie nie nadajesz sie na moderatora(całkowicie bez urazy) ale nadużywasz władzy i odbierasz ludziom możliwość wypowiedzi ... tym bardziej że było zaznaczone że nie wiadomo czy w ogóle jest to wykonalne.

Pozdrawiam
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)