Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niespodziewany event
#1
Panowie co myślicie o niespodzianym evencie raz na jakiś czas dla stałych bywalców realma jako nagroda za wysoką frekwencje 
Idea ma na celu wsparcie nowych graczy aby mogli jakoś zaistnieć na realmie dorobić się dobrego eq i fajnie zacząć przygodę z diablo
Event może trwać 1 lub kilka dni z zależności od daty wcześniejszego eventu
Reply
#2
Zacny pomysł, ale to szef włącza ewenty Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
To oczywiste, że zło które przed nami stoi jest trudno pojąć, a co dopiero z nim walczyć.
Reply
#4
Ja tez jestem za eventemUśmiech przydaloby sie kilku posta 98 lvl Oczko
Reply
#5
Kaziu może przemyślisz event nocny w godzinach np: 2-6 rano
Napisz co myślisz, nie mowie tu o evencie codziennie ale raz na jakiś czas podobnie jak w przypadku poprzedniej inicjatywy
Reply
#6
przeciętnie normalny człowiek pracujący tudzież uczący się śpi w godzinach wskazanych przez Ciebie, jest na nocnej zmianie w pracy, lub wstaje w okolicach 5 żeby dojechać na 6-7 do niej, a chyba Kaziu jest co najmniej pracujący co widać gołym okiem - z jaką częstotliwością zagląda na forum/realm i udziela się w jakikolwiek sposób... to kto włączy Ci event o 1:59 żebyś mógł się polatać do 6:00 ^^

jestem załamany ._.

to są godziny idealne do robienia brh smitterami Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#7
horek hahahhaDuży uśmiech leże Uśmiech co do eventu to tez jestem za ale moze np tydzien off tydzien onDuży uśmiech bo ten drop i exp to juz boli Duży uśmiech a pvp kulujeUśmiech a zamierzam od soboty wrocic do gry i zrobic pro koksa zeby was bićUśmiech a ni ma z czegoDuży uśmiech
Reply
#8
(02-14-2019, 07:56 PM)kaziu Wrote: To oczywiste, że zło które przed nami stoi jest trudno pojąć, a co dopiero z nim walczyć.

Kierowniku, nie ta gierka Duży uśmiech
Reply
#9
To może inaczej ja was nie znam personalnie i nie wiem w jakich godzinach kto pracuje wiec proszę cię nie mów że jesteś załamany ponieważ była to luźna propozycja
Na najprostszym przykładzie wyjaśnię ci co miała na celu moja  inicjatywa
Dużo ludzi zaczyna lub powraca do d2  i nie mają oni jak zaczac gry, sam pomogłem w taxach czy itemach na start  dla takich graczy ale nie mam takich zasobów żeby ustawić każdego  a przerwa od stycznia do kwietnia jest zbyt duża
Więc jeśli ktoś przykładowo zaczął grać w d2 w styczniu to musi czekać aż do kwietnia aby się dorobić na evencie
Natomiast eventy nie powinny być zbyt często ponieważ gra nie miała by sensu, jeśli macie w planach skupić się na realmie tvt to jest to temat do przemyślenia
Reply
#10
(02-20-2019, 12:10 PM)vess91 Wrote: horek hahahhaDuży uśmiech leże Uśmiech co do eventu to tez jestem za ale moze np tydzien off tydzien onDuży uśmiech bo ten drop i exp to juz boli Duży uśmiech a pvp kulujeUśmiech a zamierzam od soboty wrocic do gry i zrobic pro koksa zeby was bićUśmiech a ni ma z czegoDuży uśmiech

zgadzam się. kiedys bylem w stanie 3 dni grać w diablo, ale teraz nie jestem. Drop zaczyna zniechecać, bo 18 letnia gra i miejscowki odwiedzane tysiace razy zaczynaja sie nudzic. nie zaczne tvt na pozyczonym sprzecie przeciez. Ja rozumiem, ze drop na zasadzie 5 hrs z moba na normalu to kiszka, bo wtedy gra straci caly urok, ale jakby tak hycnąć ten magic-runko-find troszku w góre takim eventem, to byloby milo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)