Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod serwerowy - planowane zmiany
#1
Żarówka 
Witam,

Planuję wprowadzić kilka zmian do moda serwerowego, żeby rozgrywka stała się bardziej przystępna i przyciągnęła nowych graczy na dłużej. Oto kilka moich propozycji, ale jestem otwarty na wasze pomysły i sugestie.

1. Dodanie WP do Cow Levelu, zamiast więzienia w A1.
2. Przyśpieszony exp x2 na poziomach 1-65 (dlaczego nie 1-80, żeby nie psuć trybu classic).
3. Dodanie Raven Clawa, dla każdej nowej postaci na start. Łuk posiadał by 100 ładunków uroku na 100 lvl (oprócz Raven Clawa biorę też pod uwagę młotek z kuźni. Boję się że taki Raven za bardzo ułatwi grę).
4. Rozmienianie run w kostce.

Proszę o wasze opinie, sugestie i propozycje   Cwaniak
Reply
#2
1 ,2 i 4 propozycje ok , 3 hmm moze by tylko troszke wzmocnic serwerowego encha:P
Reply
#3
Rozdrabnianie run 1 do 1 zod - cham -jah -ber. Bez żadnych polowek. Dobre modyfikacje nie specjalnie burza grę na high lvl. Może szybszy exp przyciągnie rekrutow ? wp do krów to dobry motyw. Wrzuć coś na przetrwanie cs albo coś. Chętnie bym wrzucił skillery czy jakiś torch na serwerowy ench ale czuje ze szybko znikna ?
Reply
#4
(12-04-2016, 01:08 AM)mario86 Wrote: 1 ,2 i 4 propozycje ok , 3 hmm moze by tylko troszke wzmocnic serwerowego enchaJęzyk

a co byście powiedzieli na exp 1-20 x4, 20-60 x2 -ułatwiło by to start z pewnością ( na HC gdyby ktoś padł tym bardziej ) ench  jest serwerowy- jeżeli już to wydłużyć troszkę jego działanie ,ewentualnie wydłużyć jeszcze działanie minimalnie BO -(okrzyki barby )
Reply
#5
Jeśli mają być w ogóle wprowadzone jakieś zmiany to moje propozycje są następujące:
1. OK
2. Exp x2 ale może jednak 1-60 a nie 1-65 ;]
3. Wystarczy każdej postaci zwykły raven i strzały ;]
4. Rozmiana 1 na 1 Np ZOD + zwój portalu = CHAM
Pozdrawiam wszystkich.
Reply
#6
1 ;ok
2;raczej bez sensu bo jeśli ktoś chce expić to ench ktory jest dostepny w zupełności wystarcza ale takie jest moje zdanie
3;serverowy ench tak jak wyzej.
4; jak dla mnie propozycja ok .
5;  ( taka moja propozycja) zeby dc ringi wrocily zwykle setowe czy magic ringi przynajmniej bedzie dla kazdego dostepne a nie ci ktorzy zbieraja hrki na jakis item musieli cierpiec bo im bedzie szkoda tego vexa wydac na anixa to tak odemnie
Reply
#7
(12-05-2016, 10:06 PM)gt500 Wrote: 1 ;ok
2;raczej bez sensu bo jeśli ktoś chce expić to ench ktory jest dostepny w zupełności wystarcza ale takie jest moje zdanie
3;serverowy ench tak jak wyzej.
4; jak dla mnie propozycja ok .
5;  ( taka moja propozycja) zeby dc ringi wrocily zwykle setowe czy magic ringi przynajmniej bedzie dla kazdego dostepne a nie ci ktorzy zbieraja hrki na jakis item musieli cierpiec bo im bedzie szkoda tego vexa wydac na anixa to tak odemnie



ad. 5 tzn że chcesz by anis był za byle magic czy setowy ring? to chyba trochę przesadnie zaniżone, zwykle dobre anisy kosztują powyżej hr, tak więc jest to uczciwa loteria, wystawiasz vex a moze Ci siąść 20/20 na którym się zarobi. To jak z robieniem cta, za ohma mozesz stracić do marnego ista za cta 1 , a zakręcić się koło hr za 6/6. moim zdaniem to jest ok;uczciwy deal , jak siądzie Ci słaby to zawsze gdzieś go tam upchasz, czy puścisz komuś za ista na pocieszenie
Reply
#8
ad 2 Właściwie gt500 ma racje po co zwiększać tego expa tak naprawdę ? Akurat na tych lvlach to i tak szybko idzie exp. A jak chcemy ułatwić grę nowym to zamiast podnosić exp po prostu dajmy im jakieś items podstawowe ;] A z tym dc keyem to ja bym obniżył do GUL.
Pozdrawiam wszystkich.
Reply
#9
Widzę, że różnice zdań są spore...ciężki temat będzie Oczko
Reply
#10
ja nie widzę zbytnio tu róznic, sprawa dc spawnu w mojej ocenie powinna zostać utrzymana vex , lub soj zawsze były uczciwą ceną, nie powinny być anissy dostępne jak byle co ;p , co do extra expa czy zasad jak to będzie wyglądało pozostawmy to adminowi, jeśli uważasz że szybszy exp ( ja też tak uważam) powinien być, to tak zrób i tyle. raczej nikt kto już jest wylvlowany nie bedzie miał do Ciebie pretensji ze dłużej nabijał ten 60 czy 65 Oczko bo na prawdę z pomocą jest to kwestia max 3 h.
cow lvl wp wszystkim odpowiada bez wątpienia, a rozmiana run 1:1 to ciekawa alternatywa w dobie tego że najczęsciej chyba ostatnio wypada cham Język. Nie dodawałbym ravena, wrzucić parę sztuk na encha i wystarczy , tylko chyba ktoś mało myślący kradnie ten łuk i go nie oddaje ;p już ich tam parę podałem

zarzuć jakiś eve na ten czas, :>
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)