Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ci minął dzień na D2Realm
118 runów zajęło mi znalezienie gcka od nihlataka ale drugi mix pokazał że warto było Duży uśmiech
Na jednych krowach ;]
narescie cos padlo Duży uśmiech

[Image: cham.jpg]
chyba mnie poniosło z tym mercem Duży uśmiech 


[Image: 9kYv5m.jpg]
[Image: uVo1wX.jpg]
[Image: YpJiwk.jpg]
[Image: igby3X.jpg]



ETH fenek boli ale wszystko przez 2 str lub 1str na 98lvl Smutny ehhhhh. z Azurewrath zabrakłoby dex lub str więc lawbringera nie ma jak zastąpić Duży uśmiech

[Image: 2ZD8D9.jpg]



no i z rana moja ulubiona broń dla pala na baalruny Uśmiech)

[Image: 0xV7lJ.jpg]
fenek bieda edyszon, mogłeś bugować robiąc 2x exile wcześniej Duży uśmiech dla kox defa
[Image: 1640782459.jpg]
(07-02-2020, 07:39 AM)Horrorshow Wrote: fenek bieda edyszon, mogłeś bugować robiąc 2x exile wcześniej Duży uśmiech dla kox defa
 fenek troche mało aury ale na mercu liczy się głównie abs fire ^^ exile to tarcze pala tylko Język

a merc 3a nie moze tarcz pala nosic Uśmiech

jak dropne circa 2/20 pala i amu 2/15++ to sam zaloze exile hahaha choć wtedy będzie trzeba kombinować z fhr ale coś się wymyśli Język
ajo newb fail Uśmiech wygnanie tylko w tarczy dla palixa a ten przydupas tylko zwykłe zakłada Uśmiech powinno być to poprawione z hełmami barba dla merca a5, sprzęty dla amki dla łuczniczki a1 Uśmiech ale magowi to chyba prędzej fantoma lub eschute warto umożliwić do założenia, wtedy by może co pizgał więcej!
[Image: 1640782459.jpg]
Szybkie 280 craft amuletów, niestety efekty są jakie są ^_^ :


[attachment=96]
Zrób wreszcie coś porządnego Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
ładny roll-troll


Forum Jump:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)