Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Wołowina na Grillu
#1
siemka tutaj pytanie do administracji:

moze dalo by rade na stale zrobic w tej lokacji ilosc krow, dropu itp co w czasie trwania eventu?

1. duzo ludzi napewno czesciej by sie logowalo bo "mieli co robic"
2. handel kwitl bardziej moim zdaniem bo latwiej o itemy i pgms i runy, wiec Ci leniwi placili tym co zarywali noce szukajac a mniej bogaci szukali i logowali sie z checia na gre zeby pochodzic na cow Duży uśmiech

takie spostrzeżenie, fajnie sie gralo. sam częściej wbijalem Uśmiech

moze jest taka opcja i wtedy np jaka ankieta zeby ludzie demokratycznie zaglosowali Uśmiech

prosze bez ostrzezenia Duży uśmiech
Reply
#2
Myślę, że to zły pomysł. Doprowadzi to do inflacji na serwerze i odpływu graczy.
Reply
#3
Nie chcemy podzielić losu serwerów/krain gdzie tydzień bez eventu tygodniem straconym. Przeplatane resetami które robią sztuczny tłum na 2 miesiące. Tu jest blizzlike z małymi odchyleniami i sporadyczne eventy Uśmiech. Dopuszczanie do demokratycznych decyzji ludu odnośnie funkcjonowania zawsze doprowadzi do tego że będą zadowoleni i nie. Już czytać można że nudno bo się rozbestwiło towarzystwoOczko Kaziu trzymaj twardą ręką ojca.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#4
Im więcej eventów tym mniej graczy aktywnych w okresie, kiedy nie ma eventu.
Dlatego dobrze jest się przyzwyczaić do gry blizzlike Oczko Taką grę też da się lubić, bez przesady Język To nie patch 1.11b, gdzie pół roku bez wydropionej HR było czymś normalnym. A eventy zostawmy na specjalne okazje żeby nie popsuć realmu.
Reply
#5
Bardzo dobrze. Ja chociaż jestem nowy to też zajmę stanowisko. Nie róbcie zbyt często eventów bo potem ludzie sie przyzwyczają i nie będą potrafili grać bez nich. Pozdro
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)