Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muł rali
#1
witam  [Image: wink.gif] może ktos mi pomóc w wycenie ? chciałbym sprzedac muly run i pgm za hr ale nie wiem dokladnie w jakiej cenie sa. chodzi dokladnie o :
1. muł ral -jaka cena ?
2.muł mix run (nef , thul, eth itp ) -jaka cena?
3. mul pgm 1 lub wiecej -jaka cena ?

nie mogłem znaleźć podobnego  watka dlatego zakalam swój pozdrawiam  [Image: smile.gif]

Reply
#2
Na obecna chwile jako jedyny skupuje takowe runy tj. ral nef sol thul ith i płace :
1 mul = ber
Teraz nie mam hrsow wiec jeśli interesują cie jakieś itemy ze strefy pvm/pvp to mogę coś zaoferować.
Szukaj mnie pod nazwa acc: god_nec/sin/barb
Reply
#3
Hym ber za całego mula chyba trochę mało Uśmiech a jakie itemy unikaty czy słowa runiczne też sprzedajesz ?
Reply
#4
(05-07-2020, 11:50 AM)stankowskim Wrote: Hym ber za całego mula chyba trochę mało Uśmiech a jakie itemy unikaty czy słowa runiczne też sprzedajesz ?
Uważasz że ber za mula rali to malo :O
To i tak jest przesadzona cena bo na evencie mula rali zbiera sie max 2 dni a ile w tym czasie padnie ci berow?
Pozatym to są low runki i leci ich bardzo duzo
Decyzja czy warto zbierać należy do ciebie Oczko
Reply
#5
Mi proponowałeś hr + sur. I gdy powiedziałem wiecej to też chciałeś zapłacić, wiec nie cygań teraz ludzi. Mi co dziennie na ewencie min 1hr leciał więc można. ( dla mnie hr zaczyna się od ber)
Reply
#6
Nie kupiłem mula rali za więcej niż ber wiec cyganie nie gadaj bo od ciebie tez nie kupiłem, poza tym tylko ja skupuje runy a jak chcesz to zacznij skupować i plac więcej xD
Reply
#7
Szczerze to nie interesuje mnie za ile i co i od kogo kupiłeś. Ja przedstawiłem realia. Proponowałeś za muła hr+ sur. Gdy powiedziałem nie to byłeś w stanie zapłacić więcej. Realia są takie że większość graczy wie kto cygani.
Reply
#8
Skoro cię to nie interesuje to po co odzywasz...
Jeżeli ja skupuje runy jako jedyny to ja ustalam adekwatną cenę, jak ktoś jest chętny to proszę, ale ja tych chętnych nie widzę
Poza tym jeżeli ktoś sprzedaje a ty nie chcesz kupić to po co podpalasz temat, nie rozumiem
Myślę ze czas skończyć te przepychanki
Reply
#9
Myślę że inni gracze powinni wiedzieć jaką cenę proponujesz innym A jaką im, po to jest ten temat dlatego się odzywam. Pozwolę sobie zacytować Ciebie " jak jednemu zapłacę więcej drugiemu mniej to rynek na relmie się zawali bo ten co dostanie mniej będzie chciał więcej" . Na podstawie tego ustaliłes cenę rynkową hr+ sur. Inaczej "rynek padnie"
Reply
#10
Powiem ostatni raz nie ustaliłem ceny rynkowej hr + sur bo nikomu tyle nie zapłaciłem wszystkim place tyle ile trzeba każdy jest zadowolony nikt nie ma pretensji.
Powtórzę trzeci i ostatni raz skoro TYLKO ja skupuję to i ja ustalam cenę.
Jeżeli więcej osób zacznie skupywać wtedy będzie można ustalić cene rynkową
Uważam że wszystko co istotne padło w kwestii zakupu run nie róbmy tutaj niepotrzebnego zamieszania
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)