Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - co Wy na to?
#1
Pomysł nie jest nowy, ale może pomoże przełamać wszechobecną monotonię na serwerze. Co myślicie o postawieniu drugiej krainy opartej na jakiejś dużej modyfikacji Diablo II? Znaleźli by się chętni do gry? Do głowy przychodzą mi takie mody jak Myth Mod czy Median. Napiszcie co sądzicie o tym pomyśle.
#2
Zawsze coś innego, jestem za.
#3
Median lub krainka pvp, a najlepiej jedno i drugie Uśmiech
#4
Kraina PVP + 1.11 bez żadnych modyfikacji i miodzio Duży uśmiech
#5
Czekam na więcej opinii i propozycji.
#6
Kraina PvP tak, ale Horror nie chce więc już możecie skreślić ten pomysł.
No, chyba że bez predefów/mułów z itemami (w ogarnięciu których w razie czego mogę pomóc, Remor na pewno też pomoże).
Co do krain na innych patchach, albo jakichś wynalazkach typu Median to nie wiem... pytanie, ilu nowych graczy to ściągnie. Żeby się nie okazało, że z 10 osób grających na jednej krainie, zrobi się nagle 3 graczy na jednej krainie i 5 na drugiej, a pozostali przestaną grać bo stwierdzą, że realm rozmienił się na drobne i nie ma już sensu xD
#7
Nie mnie to oceniać niech robią to inni Uśmiech, ale logicznie myśląc co już podnosiłem wielokrotnie - istnienie krainy pvp uśmierca krainę pvm i sens zdobywania czegokolwiek, skoro można przyjść na gotowe. Przecież PRS dysponujesz paczką postaci na każdy build pod pcl rules - udostępnij to, niech każdy sobie pobierze i za pomocą forum stwórzcie sobie temat gdzie się będziecie umawiać via tcp/ip na tvt z użyciem gotowych postaci - co Wam to robi za różnicę czy będziecie walić tcpip czy ma stać kraina - i tak więcej jak 8 osób nie wejdzie na grę , a jak będzie Was więcej to sobie postawią drugiego hosta, a dla mnie i pozostałych myślę że robi to znaczną - bo wiem że całe pvm klęknie, chyba że zostanie garść która będzie zbierać kolejne muły itemów których nie będzie komu pogonić!

żeby nie robić offtopu można pomyśleć o krainie na patchu 1.11 i to rzeczywiście mógłby być raj i fun w zdobywaniu runek, prochu się nie wymyśli;
Mógłby być też reset ostatni w życiu, tak żeby gra dobiła 30 lat i wtedy już nikt nie będzie grał pewnie Oczko z uruchomieniem opcji "przeniesienia gratów do nonladder" w myśl tego że spora część z nas ma nie pokończone tematy i chętnie jeżeli znajdzie się czas na grę i coś uda się zdobyć czego nie udało się do tego pory to sobie dorzucę tamże Duży uśmiech. Ale zakładam że to też wielką porażką się okaże bo za 10-12 eventów czyli za 2-3 lata zaś będzie przesyt i stękanie - więc relatywnie wydaje mi się to lekarstwem na chwilę. Kraina o wiele liczniejsza jaką było Imperium Diablo po ostatnim resecie cieszyła się dużą frekwencją przez 2-3 miesiące, później można rzecz że ilość graczy a raczej mułów była tożsama z tym co jest u nas bez eventu.

realnie rzecz biorąc przy tej ilości czasu jaką dysponuje przeciętny gracz diablo 2 w 2020 roku, którego portret psychologiczny i cv rysuje się mniej więcej tak : lat 25-45, nałogi, 2-3 dzieci, nieobecność w domu co najmniej 10-12 godzin dziennie na robocie fizycznej lub wypala się w korporacji i ma już dość naświetlania od kompa w pracy,( chyba że ktoś siedzi na garze u matki jeszcze to sobie popyka 24h) Duży uśmiech to wtedy... nawet gdyby zrobić ten reset to PRS przekonasz się - a wtedy czasu już nie cofniesz Uśmiech że tak jak "noone hears you" czasem teraz, tak nadal by było po kilkunastu tygodniach. Po zwaleniu się IDR myślę że spora część tej społeczności przyzwyczajona do eventów albo poszła ścigać się na battlenet, albo całkiem odpuściła bo nie znają gry blizzlike i ich pierwsza styczność to gra na ciągle trwającym evencie. Tak więc na jakieś nadprzyrodzone zwiększenie ilości graczy bym nie liczył - owszem przy dobrej reklamie zleciało by się paru nowych (starych) typów, ale na jak długo?

Te co kwartalne eventy które się tutaj odbywają gwarantują każdemu nowemu możliwość złapania paru hr, dropnięcia jakiegoś ciekawego talika czy jewela i wbicia się na falę bez problemu - każdy kto kumaty obojętnie kiedy nie dołączy to szybko się dorobi.

Ale tak czytając to co się odpiernicza na shoutboxie podczas gdy nie ma eventu zastanawiam się poważnie nad tym kto tu gra Uśmiech, nie że mam ból dupy że ktoś ma za dużo czasu, albo może jest tak usytuowany że można poświęcić całe swoje życie na grę i ciągle domagać się nowego eventu bo nie chodzi do pracy Uśmiech tylko tak rzeczywiście na lighcie to ma być odskocznia - w przeciwnym razie zalecam udać się do specjalisty bo uzależnienie od diablo to takie samo niebezpieczeństwo jak wódka czy dragi Uśmiech

Kaziu - za przeproszeniem pierdolnij im tym resetem Uśmiech prędzej czy później będzie to co teraz, jałowość i pełne stasze ists ^_^ i ... "a może by tak reset.... albo event?..."

kończąc chłopacy gra ma 2 dychy i jeżeli ktoś chce mieć na prawdę codziennie możliwość z kimś innym porozmawiać lub pograć to niestety takie szanse dają tylko dwa miejsca stary poczciwy battlenet i prywatny serw europebattlenet, niestety oba te miejsca są zaśmiecone spam botami i wszelkiej maści gównianymi oszustwami, oraz obwarowane co 6cio miesięcznymi lub co rocznymi resetami. Mogę dostać czapę za reklamę jeżeli właśnie przyczyniłem się do przejścia kogoś na europebattelenet. Gwarantuję Ci że wrócisz tutaj Uśmiech


Co poradzić na monotonię ? zagraj sobie w coś innego , wróć za miesiąc dwa trzy to Ci się będzie chciało grać. Jak codziennie się napierdziela w jedną grę to choćby nie wiem co to i tak będzie w końcu be.
[Image: 1640782459.jpg]
#8
Dlatego mi to tak naprawdę rybka. Argument o uśmierceniu pvm jest słuszny, bo teraz jakoś się to kręci jeżeli chodzi o handel.
Co do krainy pvm na innym patchu, to trzeba podjąć rozsądną decyzję. To też może tak naprawdę podciąć skrzydła obecnej krainie pvm, ale nie musi. Może na takową wieść ściągną do nas tabuny fanów Median XL i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie w zgodzie ;p
#9
PvP odpada, w pełni zgadzam się z Horror'em w tym temacie. Myślałem o Myth modzie i do tego D2 MultiRes, żeby można było pograć w D2 w HD.
#10
nie znam się na tych patchach ale widziałem ostatnio filmik dbrunski125 na yt i on gral w dość ciekawy patch może cos takiego?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)