Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pojemność:)
#1
Oczko 
Witam,
jestem tu nowy i mam już czarkę na 3 lvlUśmiech... Miecia

mam tez sugestie propozycje jak zwał tak zwał Uśmiech

skoro udało się powiększyć schowek to może udałoby się 2 inne modyfikacje ...

1. większy plecak u postaci Uśmiech   ? hmm
2. druga skrzynia w mieście która byłaby wspólna dla wszystkich postaci z kontaUśmiech

coś czuje że oberwę zaraz pewnym filmikiem po ryjuUśmiech
mogę nim oberwać ale będę wdzięczny za wypowiedz Cwaniak
#2
Witaj wśród nas, jeżeli potrzebujesz jakiejś pomocy to szukaj jej w godzinach popołudniowych i wieczornych. Co do Twoich koncepcji to nasza krainą z zasady miała być najwierniejszym wzorem oryginału; modyfikacje jakie u nas występują są znikome i mają usprawnić grę - głównie pvm (więcej scrolli, WP do krów) oraz takie które są skierowane do grona pvp i pvm (rozmiana high run w kostce i większy stash). Zmiana którą zaproponowałeś w postaci większego inwentarza nie wchodzi w grę albowiem zdestabilizowało by to znacznie rozgrywkę pvp, poprzez większą ilość skilerów chociażby. Co do pomysłu numer 2, jest całkiem ciekawy ale mając już znaczne doświadczenie w grze Duży uśmiech uważam że taka pojemność skokowa w postaci 140 kratek kwadratowych w sumie do dyspozycji jest wystarczająca zarówno dla postaci pvp jak i żeby pofarmić cały dzień i na koniec zrzucić sobie towar na muła - aby wyjść na przeciw problemowi z przewaleniem stuffu masz do dyspozycji Loadera dzięki którym odpalisz dowolną ilość kopii gry i możesz sam sobie zamulić i przewalić. Zalecam tworzenie dodatkowych kont z numerami porządkowymi bo wchodzenie kilkoma postaciami z tego samego konta skutkuje wyrzucaniem ich po wyjściu z gry do okna logowania.

Pozdrawiam

p.s. o jakim filmiku pisałeś? Poślij pm Oczko
[Image: 1640782459.jpg]
#3
filmik masz w swojej stopceUśmiech

apropo większego plecakaUśmiech
a może istnieje możliwość zablokowania oryginalnych slotów plecaka na talizmany, a dołożone sloty mogłyby przechowywać wszystko oprócz talizmanów właśnieUśmiech

powiem tak ... tych 2 opcji w d2 zawsze mi brakowałoUśmiech

tzn wspólnej skrzyni i plecaka który by umożliwiał długie niewracanie do miastaUśmiech ... normalnie bym o tym nie wspominał ale skoro jest tu ktoś kto takie cuda potrafi to myślę że warto spróbować
#4
Miło że nowy użytkownik i od razu taka aktywność i masa koncepcji jednak odpowiedź już dałem wyczerpującą że na nowe ubogacenia kulturowe typu większe coś, eq dla merca czy podobne temu rozwiązania które w stopniu ZNACZNYM wpływają na rozgrywkę i są odstępstwem od gry "blizzlike" bym nie liczył. Nie dławię prawa głosu z tym że są one raczej z góry pozbawione sensuOczko. Jakbyś powiedział o ilości strzał w kołczanie to można pogadać i byłoby referendum Duży uśmiech z tym że to zmienia postać gry na pvp. Tak więc reasumując nie ma za bardzo co zmieniać żeby nie rozwalać balansu tej gry... Chyba że ilość Golda żeby sobie Horkiem zbierać cały dzień i potem cały następny gamblować.
[Image: 1640782459.jpg]
#5
Pomysł zwiększenia golda w skrzynce dla postaci typu horker bardzo mi się podoba, bo jednak zamulic kazdą postac goldem to troche zchodzi a jak było by wszystko na 1 postaci znacznie umiliło to zbieranie golda Uśmiech
#6
(09-30-2020, 02:04 PM)maciejko1995 Wrote: Pomysł zwiększenia golda w skrzynce dla postaci typu horker bardzo mi się podoba

Pchasz się w bana kolego. Co to za gloryfikacja horkerów.

Większy Gold to ludzie, nie ideologia.
LET GOLD BE TRADITIONAL dla wszystkich Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
#7
Też jestem za większą skrzynką, nie wiem po co się bawić w tworzenie mułów i skakanie po postaciach skoro można postawić większą skrzynkę, najlepiej taką z zakładkami.
#8
ilość mułów ma symulować że masz tu z kim pograćUśmiech hehe
#9
Zamykam. Moddingu w tej materii się nie spodziewamy.
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)