Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MH i brak dropa
#11
spoko mam już trochę mułów ... już mam z kim grac.

a na to ze ktoś wejdzie na discorda i pomoże skonfigurować mh to już przestałem liczyć ... wy macie za dużo własnych problemów żeby komuś pomóc lub żeby porostu z kimś pograć ... styka mi. bo przecie to wszystko to tylko pier.... do ekranuUśmiech

gadacie mi tu o wykopkach a ludzi z drugiej strony ekranu traktujecie jak nieistotnego npca, pier... bzdur i takie tam ... szacunek do ludzi na niskim poziomieUśmiech
#12
Nie wiem o co dokładnie Ci chodzi jedno jest pewne taka frekwencja jaka jest tu ostatnio to chyba nigdy nie było. Jeżeli uważasz że musisz grać ze swoimi mułami to współczuję, z drugiej strony jeżeli wchodząc do kogoś na grę zaczynasz tego typu wywody o niemożności z kim by tu pogadać lub pograć to nie dziwię się że możesz narzekać na samotność. Trudny jesteś gościu nic Ci nie poradzę Uśmiech mh skonfigurowane jest już. Bez tej konfiguracji nie widziałbyś nic z itemow. Otwarcie pliku txt i analiza cyferek co zmienić żeby widzieć to co chcesz to będzie dobre zajęcie aby się nie nudzić. Nie męcz już brachu
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)