Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"3dfx Glide" koniec z problemami z grafika w grze?
#1
Żarówka 
znalazłem coś co chyba wszystkim się spodobaUśmiech ... zacznę od wstępu

okazuje się że na moim gtx1050ti diablo2 do dupy używa openGL ... tzn jak robię D2VidTst.exe to

oryginalnie ma do wyboru DirectDrow (2D):nvidia gtx1050ti  lub Direct 3d: gtx1050ti i na tym drugim u mnie po prostu nie działa co bym nie robił i co bym nie zmieniał ze zgodnością. przeinstalowywanie grafy tez było

i tu pojawia się TRZECIA OPCJA KTÓRA DZIAŁA I OBSŁUGUJE PERSPEKTYWĘ W GRZEUśmiech

3dfx Glide: 3dfx Glide ... takie coś się wam pojawi w teście grafiki diablo 2 i będzie działać wsio jak należyUśmiech ... mam nadzieje, u mnie działaUśmiech

>>>    z tego linka zassij gl32ogl14e.zip   <<<
pliki z tego archiwum wklej do katalogu diablo 2 i uruchom test grafiki D2VidTst.exe  (krok konieczny) dziwne w waszym archiwum D2 nie ma tego pliku ... zapodałem link

zaznacz to "3dfx Glide: 3dfx Glide"

glide-init.exe używając tego możesz robić rożne dziwne modyfikacje grafiki które na bieżąco polecam testować odpowiednim guzikiem w tej apce... jak dla mnie ustawienia prawie standardowe działają super ... acha każda zmiana w apce wchodzi w życie od razu (dlatego używaj "TEST:")...nie trzeba nic zatwierdzać ... jak przegrzebiesz to jest tam opcja resetu do standardu


miłego Cwaniak
POLECAM PRZECZYTAĆ PLIK glide-readme.txt



hmm nie będę zakładać dla tego nowego wątku ... ja u siebie wgrałem jeszcze jedno ulepszenie które chyba działaUśmiech
>>>    należy zassać i wkleić do katalogu z diablo2 D2Client.dll     <<<

ZRÓB BACKUP ORYGINAŁU

ten .dll rzekomo sprawia że pamięć i procek są o piekło lepiej zarządzane
MOJE DIABLO 2 ZUŻYWA TERAZ NIECAŁY 1% PROCESORAUśmiech LOL?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)