Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźna dyskusja zahaczajaca o temat resetu
#1
Hello,
Nasunęło mi się kilka pytań.. może ktoś będzie miał ochotę, żeby się wpowiedzieć. Nadmienie, że pytam z ciekawości, nie jestem jakimś fighterem o reset chociaż nie ukrywam, że mi akurat by pasował bo ani nie jestem przesadnym zarobasem (choć mam infi, forti i kilka fajnych unikatow, kilka hr's Język takze jakies minimum do straty jest), ani graczem pvp. Jestem sezonowcem grajacym tu (kiedys d2trade) w sumie od lat. Ja zwyczajnie mam fun z zaczynania od zera w d2 i im jestem starszy tym bardziej bawi mnie gra bez taxi itp. Pięcie sie w rankingu na hc albo classicu Język. Wracając do tematu bo zaczynam odjeżdzać.

Co was, stałych graczy, wyexpionych czy bogatych napedza tu jeszcze do gry? Wiem, ze gracie PVP, ale nie macie mysli, ze fajnie byloby od zera polatac, w roznych trybach piac sie w rankingu itd?  Wiadomo, ze zal itemow.. ale czy to jeszcze jest fun jak juz wszystko macie? Tu nawet nie ma wam juz czym zaimponowac. Znalazlem np. BK5, czy kilka niezlych eterycznych itemow, podjarany (pierwszy w zyciu) i sie dowiedzialem, ze takie rzeczy to dajecie za free. Nie chcielibyście mieć znów funu ze zrobienia pierwszej eni itp? Duży uśmiech Stad te rozkminy po co jeszcze gracie, z czego czerpiecie tu jeszcze fun? Dla mnie spoko polatac z godzinke-dwie, sluchajac muzyki na zasadzie chillu po pracy Język Jednak jak już wszystko jest to robi się jakoś nudno Język

Pozdrawiam i zaznaczam, że pytam z ciekawości Język Temat resetu odbieram tu jako nieco drażliwy (po przeczytaniu innych wątków) Język
Reply
#2
Nailer po co gramy ? To jest indywidualne pytanie do każdego z osobna. Każdy ma swoje pobudki ale podejrzewam, że każdego łączy to samo. Nostalgia... Nostalia i wielki sentyment do Diablo bo ta gra jest nie do podjebania. Nie ma i nie będzie tak kultowej gry. Jedyne gry na których spędziłem więcej czasu i czego bardzo żałuje to Tibia i Dota2. Ale Diablo mimo, że z pozoru dla kogoś może się wydać monotonne i nudne ma w sobie coś unikatowego co właśnie przyciąga do niego. Bo jak na 20 letniego rupiecia to jest to dalej jedna z najbardziej rozbudowanych gier jakie wyszły kiedykolwiek. Mnie osobiście najbardziej pociąga w Diablo fizyka gry i efekty dźwiękowe i graficzne oraz system rozgrywki który jak na tamte lata po prostu zmasakrował. Jak byłem młodszy to Diablo mi rozgnietło czache. Bo przeskok z jedynki na dwójkę to było coś nieprawdopodobnego. Dopiero Far Cry 1 i Dark Messiah of might and magic mnie na jakis czas od Diablo oderwał no i standardowo CS 1.6 Duży uśmiech Hehe pozdro.
Reply
#3
Jasna sprawa, że każdy ma inaczej. Ale Ty akurat chyba nie grasz tu jeszcze za długo? Gra jest dobra i inaczej nikt by już dawno nie grał, przyciąga itp. ale bardziej chodziło mi o cel gry. Rozumiem, że Tobie bez znaczenia jaki jest etap sezonu, po prostu codziennie grasz w gry i najbardziej lubisz sobie akurat polatac w diablo? Masz wywalone na ranking itp. grasz po prostu scl zeby zabic nude?
Reply
#4
Dzięki za wypowiedź Uśmiech
Reply
#5
Jeśli chodzi o cel bo faktycznie nie odpowiedziałem rzetelnie na pytanie to u mnie jest to taki, żeby wyexpić przynajmniej 2 postacie na 99. Jeśli wcześniej dopadnie nas reset to raczej mnie to jeszcze bardziej zmotywuje do dalszej gry bo każdy będzie w jednakowym położeniu. Pozdrawiam
Reply
#6
Ogólnie podoba mi się schemat gdzie można wrócić do gry po jakimś czasie i mieć wszystkie postacie i itemy Uśmiech i oto chyba chodzi na tym servie.
Ale myślę że raz na jakiś czas trzeba zrobić resa bo aktualnie to trwa zbyt długo Uśmiech
Myślę że powinien być reset a potem znowu na długi czas spokój z tym tematem Uśmiech
Reply
#7
Tak
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#8
Ale mi nadzieję te temat zrobił :|
Mam wrażenie, że jestem jedyny, który tutaj nie gra, ale czeka na reset z sentymentu do D2Trade...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)