Poll: Jak widzisz przyszłość serwera?
You do not have permission to vote in this poll.
Pozostawienie wszystkiego bez zmian.
5.88%
1 5.88%
Reset drabinki co jakiś czas.
94.12%
16 94.12%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta nt przyszłości serwera
#1
Witam,

Dziś chcę się od Was drodzy gracze dowiedzieć jak widzicie przyszłość naszego serwera, w którym kierunku powinienem podążyć jako administrator. Z poprzednich ankiet dowiedziałem się, że nie chcecie modyfikacji. Dziś podaje dwie drogi pod dyskusje oraz głosowanie.
Poniżej przedstawiam dwie drogi, od Was zależy, którą podążymy.

1. Pozostawienie serwera bez zmian, czyli brak resetu i tzw. wyścigu od nowa.

2. Wprowadzenie sezonowości, czyli co jakiś czas (na razie bliżej nieokreślony) reset drabinki i wyścig od nowa. Stare postacie przechodzą na NLD i tam gracie PvP.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi.
#2
Wreszcie słuszna ankieta, lepiej późno niż wcale Duży uśmiech
Moja odpowiedź jest oczywista. Reset, aby ożywić serwer, wyrównać szanse, naprawić drabinki i handel.
Jednak dobrze byłoby z góry ustalić, że następnego resetu nie będzie przez jakiś minimalny okres (x lat), żeby gracze mieli spokojne głowy.
#3
Też jestem za resetem Uśmiech
Ale nie za częstym , żeby każdy mógł się spokojnie dorobić , moza ustalić że raz na jakis czas będzie reset, albo za jakiś długi okres po prostu zrobimy kolejna ankietę i zdecydujemy o następnych resach Uśmiech
#4
Jestem zdania takiego jak PRS. Cykliczny reset, data z góry ustalona np raz na trzy lata. Najlepiej bez eventów przez określony czas.
Przykładowo reset raz na trzy lata, pierwszy event minimum po dwóch latach.
PvP na NLD, opcja przeniesienia przedmiotu z LD na NLD przykładowo Administrator ustala jakiś termin, w którym usługi będzie można wykonać i się bawimy Uśmiech
#5
Taka myśl mnie jeszcze naszła... w przypadku resetu można stworzyć oddzielną krainę "Kraina PvP" i wszystkie postacie nld z urzędu zostaną przeniesione właśnie tam, żeby chary z nowego i starego laddera nie mieszały się w oknie wyboru postaci.
#6
Bardzo dobry pomysł, jestem za resetem raz na jakiś czas czyli np. raz na 3/2 lata. Jestem nowy na serwerze i brakuje trochę tej radości i rywalizacji z innymi graczami (jest tu dużo bogaczy Duży uśmiech) Możliwe, że reset przyciągnie nowych graczy i gra będzie o wiele ciekawsza. "Przeżyłem" już kilka resetów na różnych serwerach i zawsze był to dobry pomysł Uśmiech
#7
Niech bedzie ten reset, i tak Ci najbogatsi przestali grać i nie ma z kim tradować. Ale z tego co pamiętam to na id realmie po resecie wszyscy nie wracali, jednak zeby coś nazbierać w tej grze potrzeba sporo grindu a nie każdy ma tyle czasu.
#8
Jeśli dojdzie do resetu, to miesiąc wcześniej ogłosić wszędzie że na ostatnim żywym polskim serwerze D2 będzie reset, nawet w teleexpresie Uśmiech. Może wtedy zleci się więcej tłumów i kto wie część może nawet zostanie na dłużej. Ja bardzo chętnie wystartuję od 0, zawsze to będzie z kim handlować, może i świeża krew na hc wpadnie Uśmiech
#9
Ja jestem oczywiście na tak i nie, bo chyba normalne ze szkoda mi 5 lat farmienia itemów pvm/pvp żeby teraz wszystko poszło w eter. Niby pomysł dobry ale ilu graczy rzeczywiście zostanie u nas na dłuższy okres bo nie ukrywam nie wierze żeby wszyscy grali od 0 bez chwili zwątpienia i znudzenia. Poważnie się zastanawiam czy bym wrócił po resecie bo nie będzie mi się chciało farmić od nowa wszystkiego co zbierałem latami. Nawet gdyby pozostały postacie pvp to jaki to ma sens skoro ciężko jest się chociaż zebrać na 2v2 mimo wielu zaproszeń nowych i starych graczy. Scena PvP ma tu sens jedynie na zasadzie full perf eq żeby każdy mógł zajrzeć, bo jeśli ktoś ma zamiar od lvl 1 zdobywać stuff pvp to naprawdę życzę powodzenia. Nie będę walczył z tłumem co do resetu ale postawmy sobie kluczowe pytanie czy warto ryzykować utratę graczy? Bo moje założenia są takie: 2-3 miesiące jakiś ruch potem pustki. Jeśli zostawiamy postacie pvp to nie liczmy na nowych graczy PvP bo zebranie stuffu żeby chociaż wyjść na arene zajmie im miesiące jak nie lata. Nie głosuje bo zdanie mam podzielone, decyzje jak zwykle pozostawiam Kaziowi. ^_^
#10
Zabawne jezeli ktoś chce rozpisać resety w tym no grzecznie ujmując zamierzchłym tytule. Co najwyżej myślałbym o jednym jedynym - który mógłby mieć rzeczywiście sens w odniesieniu do tego że podczas trwania obecnego - od roku 2016, upadło imperium diablo, nie ma już jamy mroku i innych miejscówek. Co naturalnie nasuwa myśl że Ci gracze mogli by tu pograć od zera. Są też tacy którzy się na śmierć obrazili na d2trade z powodu afery fg. A jeszcze inni zdążyli się już na dobre wbić na zamknięty battlenet non ladder i tam piora pcl, lub zwyczajnie nigdy z niego nie zeszli, od 2001 roku. Tak czy inaczej jest to w jakimś stopniu dobry pomysł. To że ziemia wrzosowiska znowu stanie ugorem i nie będzie komu robić w polu to jest pewne - pytanie po jakim czasie. Jeżeli nie ma być jutra to resetować. W obliczu newsa o d2 ressurected szczerze bym zagrał w to, ale nie 3d a 2d z poprawionymi tekstrurami. Byłoby naprawdę miło. Kwestia też tego czy to poprawa tylko graficzna czy coś w itemach.. Oby nie Uśmiech Kaziu od dawna myślał o drugiej krainie z czym innym to będzie okazja. Robienie krainy pvp to najdurniejszy pomysł jaki może być, tam gdzie byla dostępna to dziwnym sposobem już jej nie ma. A więc dawanie ryby zamiast wędki w grach gdzie cała moc polega na tym by zapracować na wszystko swoim wysiłkiem jest nonsensem i z góry zabija fun dla zbieraczy, którzy swój cel upatrują w dropie i wymianach. Jeżeli ktoś tego jeszcze nie pojął i chce jojczyc że ma matkę babkę żonę 5 dzieci i firmę na głowie - szachy proponuję, tam co machnięcie ręka jest reset planszy i wszystko jest po równo. Gra ma być do grania nie musi być na hura już mam. Tak myślę Uśmiech
Na razie 7:0 dla resetu.

Jeden reset panowie jeden... Dobrze go ogłosić i już nikt nie powie ze nie wiedział i się spóźnił, chyba że kampi w ciemnej piwnicy Uśmiech ogłaszać po rynkach, kolportować ulotki, gawędzić po straganach, bilbordy przy ekspresówkach, anonse z ambony i mamy przeciążenie REALMU gwarantowane Oczko


P. S trzeba napisać do Obajtka żeby w tych wszystkich dziennikach lokalnych dał klepsydrę ś.p. D2 realm xD
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)