Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#91
Zmieńmy może temat dyskusji, bo zaraz się okaże, że po resecie gramy na patchu 1.09 bez encha, moda realmowego, maphacka.
Reply
#92
Zacznijmy od tego czy długofalowo ma to jakieś znaczenie kto pierwszy zabije baala na piekle ? Dla mnie osobiście nie ma żadnego. Zabijałem go już dziesiątki tysięcy razy więc jeden kolejny mi rybka. Tak samo dla mnie bez znaczenia jest kto wbije 80-90-95 lvl jako pierwszy bo dopiero 98-99 to jest coś godnego uwagi a ten proces będzie w naszych realiach trwał pewnie w latach więc dzień, tydzień w tą czy tamtą nie ma żadnego znaczenia. Też byłem przygotowany na gierkę od 21 ale niestety dostałem nieplanowany dyżur i będę siedział w pracy. Może coś pogram między wyjazdami o ile będzie chwila czasu. Najwyżej zacznę w listopadzie jak wcześniej nie dam rady. Z enchem czy bez dla mnie nie ma to kompletnie znaczenia ponieważ gram bo lubię i nie będę zerkał co 5 minut w drabinkę z zazdrością bo ten ma ten czy tamten lvl albo dropneło mu czako a mi nie. Gra ma sprawiać przyjemność a nie być powodem do irytacji. Każdy wyznacza sobie jakieś cele dla niego realne do zdobycia. Jak ktoś może grać 1h dziennie to wiadomo, że porywanie się na 99 lvl nie będzie zbyt rozsądne.
Wiadomo, że w grupie gra się łatwiej, szybciej i przyjemniej ale to tylko przewaga na początku. W zasadzie tylko w pierwszych kilku dniach od startu. Później każdy idzie w swoją stronę bo farmi się samemu, ja nawet w 99% expie samemu bo tak mi jest wygodnie. Mam akurat wolną chwilę to wpadam bo w naszym wieku zebrać się regularnie aby każdemu pasowało graniczy z cudem.
Reply
#93
(10-19-2021, 08:37 PM)dejv87 Wrote: Zacznijmy od tego czy długofalowo ma to jakieś znaczenie kto pierwszy zabije baala na piekle ? Dla mnie osobiście nie ma żadnego. Zabijałem go już dziesiątki tysięcy razy więc jeden kolejny mi rybka. Tak samo dla mnie bez znaczenia jest kto wbije 80-90-95 lvl jako pierwszy bo dopiero 98-99 to jest coś godnego uwagi a ten proces będzie w naszych realiach trwał pewnie w latach więc dzień, tydzień w tą czy tamtą nie ma żadnego znaczenia. Też byłem przygotowany na gierkę od 21 ale niestety dostałem nieplanowany dyżur i będę siedział w pracy. Może coś pogram między wyjazdami o ile będzie chwila czasu. Najwyżej zacznę w listopadzie jak wcześniej nie dam rady. Z enchem czy bez dla mnie nie ma to kompletnie znaczenia ponieważ gram bo lubię i nie będę zerkał co 5 minut w drabinkę z zazdrością bo ten ma ten czy tamten lvl albo dropneło mu czako a mi nie. Gra ma sprawiać przyjemność a nie być powodem do irytacji. Każdy wyznacza sobie jakieś cele dla niego realne do zdobycia. Jak ktoś może grać 1h dziennie to wiadomo, że porywanie się na 99 lvl nie będzie zbyt rozsądne.
Wiadomo, że w grupie gra się łatwiej, szybciej i przyjemniej ale to tylko przewaga na początku. W zasadzie tylko w pierwszych kilku dniach od startu. Później każdy idzie w swoją stronę bo farmi się samemu, ja nawet w 99% expie samemu bo tak mi jest wygodnie. Mam akurat wolną chwilę to wpadam bo w naszym wieku zebrać się regularnie aby każdemu pasowało graniczy z cudem.

(10-19-2021, 08:37 PM)dejv87 Wrote: Zacznijmy od tego czy długofalowo ma to jakieś znaczenie kto pierwszy zabije baala na piekle ? Dla mnie osobiście nie ma żadnego.

Zasadniczo niezależnie czy będą ułatwienia, czy nie, to gra będzie równa dla wszystkich. Albo wszyscy będą z nich korzystać, albo nikt ;p
Z mojej strony była tylko podniesiona kwestia tego, że reset jest jeden i wyjątkowy, tylko raz przechodzisz grę startując od zera, w drużynie z 7 innymi osobami które też startują od zera. Więc warto zadbać, żeby taka gra nie była skażona jakimś darmowym ułatwieniem, bo większa jest satysfakcja jak zrobisz coś od zera własnymi siłami ;p

Kaziu już wyjaśnił sprawę, także nie ma tematu. Zostały napisane 2,5 strony dyskusji na temat, który powinien zostać załatwiony w dwóch postach Duży uśmiech
Reply
#94
(10-19-2021, 08:33 PM)PRS Wrote: Zmieńmy może temat dyskusji, bo zaraz się okaże, że po resecie gramy na patchu 1.09 bez encha, moda realmowego, maphacka.

Szanowny Panie, to Pan zaczął dyskusję, cytuję: 

Dlatego moja propozycja jest taka:
- Zamknąć konto ench na 2 miesiące - później decyzja co dalej;
- Jak Kaz będzie miał możliwość zmienić moda realmowego i ta czynność nie będzie zbyt czasochłonna, to pozbyć się zmoddowanego Szponu Kruka i taki patch niech obowiązuje przynajmniej przez 48h po resecie, żeby nie psuć zabawy w noc resetową. Przejdźmy grę po raz pierwszy o własnych siłach, dobierając się w drużyny po 7-8 osób, bez ładunków encha Made in Hero Editor. Większy fun gwarantowany [Image: wink.gif]

Po co Panu za 2 miesiące ench realmowy?
Za dwa miesiące będzie Pan miał już postaci wyexpione na tyle, żeby sobie ewentualnie nowe postki przetaksować.
Ench serwerowy niczemu nie służy, a tylko powstają problemy jak ktoś będzie rzeczywiście chciał skorzystać (na zasadzie: bo jest), a tymczasem inny gracz wsadzi sobie encha do gry na 8 postaci i nie zwolni go dla innych po rzuceniu sobie encha. Powtarzam za innymi,  co już tu pisali - jeśli komuś potrzebny jest ech, niech sobie zrobi speedke i ubierze ją, to naprawdę nie jest problem, wystarczy ją doexpić do około 60 lev, no 80 jak chcemy jej ubrać siatkę. 

Przerzucanie się argumentami, bo trudno nazwać to dyskusją, skoro każdy uparcie trwa przy swoim zdaniu,  dotyczy zmodyfikowanego Kruka, który wypada z Orlicy, a któremu też jest Pan przeciwny.
Jeszcze raz powtarzam - jeśli Pan go nie chce, proszę go nie podnosić.
Skoro łuk uważa Pan za zbyt duże ułatwienie, to ktoś posunął się dalej i zaproponował likwidację ułatwienia w postaci MH. Ja to uznałam za swoisty żart, no ale jak to zostanie odebrane nigdy nie wiadomo.          

O tym, czy łuk zostanie, czy będzie serwerowy ench dla wybranych - ja z pewnością nie będę z niego korzystać bo i po co - zadecyduje Administracja. Swoją drogą nie zazdroszczę podejmowania decyzji w tym zakresie.

Będę grała w listopadzie, bo to ostatni polski serwer D2 - skoro zaczęłam grać pod koniec września, zacznę raz jeszcze pod koniec października. Na d2R nie chce mi się zaczynać, zresztą jestem noobem i zawsze grałam z MH, no oprócz gry na singlu ... 
Dostosuję się do warunków na serwerze, choć jak każdy wyraziłam zdanie, co chciałabym żeby było po resecie w osobnym temacie. 
Jak długo będę grała - będzie zależało również od serwera i atmosfery wśród graczy. 
Gra ma być przyjemnością - każdy wraca z pracy wystarczająco sfrustrowany żeby chcieć w grze odpocząć, odreagować i po prostu dobrze się bawić.  Czego życzę wszystkimUśmiech
Reply
#95
Prawdopodobnie zacznę i ja, od razu od 29.10 ^^, więc jakby ktoś chciał ze mną ruszyć to zapraszam Duży uśmiech,

HC
startuję necro + barb boo, więc zostaje 6 miejsc Duży uśmiech

@PRS zmieniłem temat Duży uśmiech
Reply
#96
Nie da się odmówić logiki w tym, że ktoś się właduje na konto z enchem i nie odda Duży uśmiech
Reset będzie całkowity więc postaci i tak nie będzie a co za tym idzie encha również nie. Gdyby Kaziowi udało się beż większego nakładu czasu wywalić kruka z orlicy to spoko a jak się nie uda to trudno. Nie jestem też przekonany czy gdy faktycznie zbierze się jakiś team 7-8 osób to czy czyszczenie z Kruka będzie aż tak strasznie szybsze niż jakby każdy używał swoich umiejętności. Na normalu to pewnie i szybciej ale ten poziom jest na tyle łatwy, że i golasem się go bez problemu przechodzi Oczko
Reply
#97
(10-19-2021, 09:20 PM)caro9luty Wrote:
(10-19-2021, 08:33 PM)PRS Wrote: Zmieńmy może temat dyskusji, bo zaraz się okaże, że po resecie gramy na patchu 1.09 bez encha, moda realmowego, maphacka.

Szanowny Panie, to Pan zaczął dyskusję, cytuję: 

Dlatego moja propozycja jest taka:
- Zamknąć konto ench na 2 miesiące - później decyzja co dalej;
- Jak Kaz będzie miał możliwość zmienić moda realmowego i ta czynność nie będzie zbyt czasochłonna, to pozbyć się zmoddowanego Szponu Kruka i taki patch niech obowiązuje przynajmniej przez 48h po resecie, żeby nie psuć zabawy w noc resetową. Przejdźmy grę po raz pierwszy o własnych siłach, dobierając się w drużyny po 7-8 osób, bez ładunków encha Made in Hero Editor. Większy fun gwarantowany [Image: wink.gif]
Chyba jednak ktoś inny zaczął, proponuję przejrzeć sobie jeszcze raz dokładnie dyskusję.

(10-19-2021, 09:20 PM)caro9luty Wrote: Po co Panu za 2 miesiące ench realmowy?
Za dwa miesiące będzie Pan miał już postaci wyexpione na tyle, żeby sobie ewentualnie nowe postki przetaksować.

Mnie ? Do niczego, bo zrobię pewnie tak czy inaczej własnego. Nowym graczom, którzy startują od zera, a ladder trwa już x miesięcy i próżno szukać kompanów, z którymi można zacząć grę za to jak najbardziej.

(10-19-2021, 09:20 PM)caro9luty Wrote: Ench serwerowy niczemu nie służy, a tylko powstają problemy jak ktoś będzie rzeczywiście chciał skorzystać (na zasadzie: bo jest), a tymczasem inny gracz wsadzi sobie encha do gry na 8 postaci i nie zwolni go dla innych po rzuceniu sobie encha.
Piszesz na podstawie historii, które miały miejsce, czy publikujesz po prostu takie bzdury wyssane z palca ? Po dacie rejestracji przypuszczam, że jesteś nowym (?) graczem. Tak się składa, że Ench serwerowy działa tutaj od bardzo dawna, i sytuacje, w których kilka osób na raz chce z niego skorzystać właściwie nie mają miejsca. A jeśli już mają, to zwyczajnie te dwie osoby komunikują się między sobą. Zaś gdyby był jakiś problem, można zrobić więcej postaci na koncie ench i wtedy wystarczy dla wszystkich.

(10-19-2021, 09:20 PM)caro9luty Wrote: Powtarzam za innymi, co już tu pisali - jeśli komuś potrzebny jest ech, niech sobie zrobi speedke i ubierze ją, to naprawdę nie jest problem, wystarczy ją doexpić do około 60 lev, no 80 jak chcemy jej ubrać siatkę.

Może zamiast powtarzać po innych rusz własną głową. "Jeśli komuś jest potrzebny ench niech sobie zrobi" Szczególnie jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę od zera na trwającym x miesięcy ladderze (gdyż takim osobom głównie służy serwerowy ench). Fuck logic.

(10-19-2021, 09:20 PM)caro9luty Wrote: Przerzucanie się argumentami, bo trudno nazwać to dyskusją, skoro każdy uparcie trwa przy swoim zdaniu, dotyczy zmodyfikowanego Kruka, który wypada z Orlicy, a któremu też jest Pan przeciwny.
Jeszcze raz powtarzam - jeśli Pan go nie chce, proszę go nie podnosić.
Skoro łuk uważa Pan za zbyt duże ułatwienie, to ktoś posunął się dalej i zaproponował likwidację ułatwienia w postaci MH. Ja to uznałam za swoisty żart, no ale jak to zostanie odebrane nigdy nie wiadomo.
Proponuję jednak poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, bo ja zaproponowałem zawieszenie wypadania zmodyfikowanego łuku na 24-48h, i nigdzie nie napisałem, że jestem mu całkowicie przeciwny bo jest zbyt dużym ułatwieniem. Poza samym startem, gdzie takie ułatwienia nie są potrzebne, grając w teamie 7-8 osobowym.

Nie chciałbym kontynuować dalej tej dyskusji, bo są kwestie ważniejsze i temat został w gruncie rzeczy wyczerpany przez Kazia na poprzedniej stronie, ale bzdur wyssanych z palca, zaczepek i strzałów kapiszonami z dupska w moim kierunku nie będę tolerował.

Pozdrawiam
Reply
#98
Luis ja będę raczej sorc plus barb także możesz u mnie robić za przynętę hihi
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)