Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#11
To najlepsza możliwa opcja w mojej ocenie Uśmiech uważam że dyskusja w kierunku daty resetu może sprawić że się rozmyśli Kaziu xD, i tak Wam pozamykają cmentarze do tego czasu więc imo najlepsza niedzieliczka na zarwanie nocki a następnego dnia wolne, niektórzy tyrają w sobotę i taki piątek wieczór może być dla nich słabą opcją. Tak myślę.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#12
Jak jest fizyczna możliwość to NLD jak najbardziej. Będzie więcej farmiących ludzi na LD i i jakieś wrzosy będzie łatwiej skręcić po godzinach dropów Duży uśmiech 29 mam dyżur do 19 więc 20:00 jak najbardziej Duży uśmiech
Reply
#13
Wiadomo nie każdemu podpasuje ale przez lata kariery w D2 z doświadczenia wiem że piątek zawsze był dobra opcja stosowana na wielu realmach
Reply
#14
Czasami rozumiem podejście K xD w niektórych aspektach potrzebna jest odgórna decyzja i o tym niech już sam zadecyduje bo k%^#@ zaraz będą co im pasuje w sobotę o 8, 12, 16, 18 i się zacznie.
Jebane 24 godziny w tą czy w tą w farmie nikogo nie zbawia a logika podpowiada mi że najfajniej żeby zasiadło do resetu możliwie najwięcej osób.
Najwięcej tzn nie ja, Ty i my tylko ewentualnie zaczynający z zewnątrz. Uważam że mając z urzędu wolny poniedziałek jest ok by była to niedziela. Piatek ludzie robią i na zmiany albo mają nockę jeszcze podobnie z sobota. Hm?
Tak myślę sobie o większości. Więc proponuje już nie drążyć daty bo i tak nie wszystkich się zadowoli.. Bo gniew na nas spadnie xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#15
Jasna sprawa, że to musi być jednoosobowa decyzja bo wszystkich nie jesteśmy w stanie zadowolić nigdy. Najważniejsze aby termin był podany z wyprzedzeniem ( jaki by on nie był ).
Pełna zgoda, że 24 czy 72h nie robi żadnej różnicy. Powiedzmy ja mogę iść do pracy nawet 1 listopada czy 25 grudnia bo mam pracę jaką mam więc dla mnie 16 maja ( czy inny losowy dzień ) czy 25 grudnia nie jest dniem wolnym. Ja tam mogę zacząć nawet tydzień później byle móc zacząć Duży uśmiech
Nie można jednak odmówić logiki Gamblerowi, że piątek przed długim weekendem byłby dobrą opcją.

Podsumowując, dla mnie jeden chuj kiedy ważne aby pograć ! Duży uśmiech
Reply
#16
Ja tam nie forsuje tej daty tylko uważam że lepiej piątek ale niech będzie jaka będzie dejv ma rację byle pograć a horror zawsze się że mną spierać musi bo jest grzechotnikiem - Uśmiech
Reply
#17
Ty ruro wcale nie to miałem na celu xD tylko żeby ludzie pracujący u jakiś januszy s.c którzy każą im zapier@#$! sobotę bo wolny poniedziałek będą mieli, mogli też se pyknąć od dzwonka
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#18
Ty zadziobany przez bociana chrabaszczu spójrz na to tak że to nie jest dzień wolny zwykły tylko poczciwi ludzie pójdą na groby gdzieś pojadą jak mają dalej i nie pograją też i sądzę że taka jest wiekszosc a nie ci pracujący ale już obojętnie żeby tylko ten reset byl
Reply
#19
Vateusz Wam zamknie cmentarze kknp
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#20
Gdyby jeszcze ustalić jakieś zasady na przyszłość np. nagroda za 99 lvl, brak resetu przez x czasu, brak eventów przez x czasu ( najlepiej wcale Duży uśmiech ) to by było całkiem sympatycznie bo każdy by wiedział na co się pisze i nie będzie sytuacji, że po 3 miesiącach zaczną się jęki bo mef nie żyga i gieb event.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)