Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#31
(10-10-2021, 03:38 PM)dejv87 Wrote: Sicko Duży uśmiech

Dajmy jakieś większe wymagania na annihilusa. Mi się zawsze będzie kojarzył z elitarnym charmem a VEX jak wywołuje dc to trochę lipa. Może 1 soj lub sur + ?

Dałbym LO.
Reply
#32
Mam taką nieśmiałą propozycję, ażeby może na czacie na krainie się jakoś tam złapać i trochę temat przedyskutować bo odpisywanie w temacie co rusz nowych pomysłów i wytycznych zdaje się perspektywicznie nie mieć końca xD. Oczywiście to spotkanie ma tylko sens jeśli sam Kaziu będzie w tym uczestniczył Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#33
Coż - jestem tutaj bardzo krotko, od okolo miesiąca - ale mysle, ze pomysł resetu jest jak najbardziej ok. Patrzac na klasyfikacje w ladderze, mozna tylko usmiechnac sie Oczko - widac, ze ma kilka lat, wiec pora odnowic... A poza tym - fajnie by bylo zeby hr mial jakies znaczenie Oczko(tak, jak dla mnie, grającego tu przez miesiac)... Jaka to przyjemnosc z gry, gdy na wejsciu ktos ci rzuci enigme? Oczko (to przyklad podany  tak z lekkim przejaskrawieniem Oczko)

Jesli moj glos ma szanse sie liczyc - fajnie by bylo zagrac ww w miare "normalna" wersję - bez zwiekszania (lub zmniejszania) i mieszania dropem (zarowno itemy jak i runy, co zdazylem zaobserwowac w tym krotkim czasie grania tutaj - i to zarowno w jedna jak i w druga strone), bez eventow, bez zbytniego ułatwiania...
Reply
#34
(10-10-2021, 04:17 PM)sicilian Wrote: Jesli moj glos ma szanse sie liczyc - fajnie by bylo zagrac ww w miare "normalna" wersję - bez zwiekszania (lub zmniejszania) i mieszania dropem (zarowno itemy jak i runy, co zdazylem zaobserwowac w tym krotkim czasie grania tutaj - i to zarowno w jedna jak i w druga strone), bez eventow, bez zbytniego ułatwiania...

Powinien się liczyć jak każdy inny, chociaż mamy demokrację autorytarną xD

a tutaj taka anegdotka w postaci s/s xD, reakcja stałego gracza HC na widok tego że na czacie po zalogowaniu jest ktoś więcej oprócz jego osoby,

[Image: Screenshot008.jpg]
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#35
(10-10-2021, 03:59 PM)Horrorshow Wrote: Mam taką nieśmiałą propozycję, ażeby może na czacie na krainie się jakoś tam złapać i trochę temat przedyskutować bo odpisywanie w temacie co rusz nowych pomysłów i wytycznych zdaje się perspektywicznie nie mieć końca xD. Oczywiście to spotkanie ma tylko sens jeśli sam Kaziu będzie w tym uczestniczył Duży uśmiech

Pomysł bardzo dobry. Kazia to nawet nie musi być obowiązkowo jak będzie burza mózgów to można na spokojnie później pomysły w jednym poście zawrzeć a sobie coś z nich wybierze lub nie Oczko
Jak coś to dzisiaj jestem dostępny pewnie po 20:30 więc ewentualnie wpadnę na luźną dyskusję jakby byli jacyś chętni.
Reply
#36
Decyzja zapadła - superUśmiech
Reply
#37
Pojawiają się pytania czy to wipe czy reset, a więc decyzja jeszcze nie zapadła w 100%. Ja bardziej skłaniam się ku resetowi, nie chce pozbawiać graczy dorobku życia.
Reply
#38
pewnie już to czytałeś kilka razy ale pozostawianie nld z punktu widzenia graczy soft/pvp bez możliwości dorzucania tam gratów z nowego laddera jest kompletnie pozbawione sensu, będzie to być może ukłon w kierunku kilku osób z hc które aktualnie głównie grają w pojedynkę i szczerze to wątpliwe że będą dalej grać nld.. nonladder to kilka ograniczeń chociażby w tworzeniu pewnych słów runicznych.
Chyba jednak raźniej będzie hardkorowcom również zacząć w ekipie nowe tourne; reasumując jeżeli są jakieś problemy techniczne lub inne przeszkody w robieniu usługi ld -> nld, całkowite czyszczenie jak dla mnie na +.
Fajnie gdyby można dograć kilka szczegółów i udogodnień odnośnie paru gryzących niektórych graczy kwestii które przewijały się w tym temacie, jak podwyższenie/zmiana DC key, zajęcie jasnego stanowiska w sprawie eventów okolicznościowych które zawsze były kością niezgody i innych spraw. No tak miało by to na celu poinformowanie potencjalnie rozpoczynających u nas po resecie co ich tu czeka.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#39
Czekam na opinie innych graczy, które pomogą mi podjąć ostateczną decyzję. Mam na to jeszcze trochę czasu.
Reply
#40
Ja gram krótko, ale jestem za całkowitym wipe, żeby przedmioty stricte pod pvp miały swoją wartość
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)