Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#41
(10-10-2021, 06:02 PM)kaziu Wrote: Czekam na opinie innych graczy, które pomogą mi podjąć ostateczną decyzję. Mam na to jeszcze trochę czasu.

Jak dla mnie mogę stracić wszystko. To tylko pixeloza. Nie szkoda mi 98 lvla w kity sojów/hrek. Będzie totalnie od zera będzie dobrze a Ty będziesz miał mniej roboty Oczko
Reply
#42
od zera, grać na nld na hc nie ma po co Uśmiech

Mam pytanie z innej beczki, czy dałoby radę wgrać jakiegoś hd moda, bo na UHD monitorze okienko d2 jest dość małe Duży uśmiech
Reply
#43
(10-10-2021, 06:58 PM)Luigi Wrote: od zera, grać na nld na hc nie ma po co Uśmiech

Mam pytanie z innej beczki, czy dałoby radę wgrać jakiegoś hd moda, bo na UHD monitorze okienko d2 jest dość małe Duży uśmiech

Testowałem HD moda i nie jest różowo. Trzeba by było całego moda przepisać na nowo, żeby to miało sens.
Reply
#44
Witam moi bracia.
Jestem jak najbardziej na tak za resetem drabinki Uśmiech
Natomiast miłym dodatkiem było by to, gdyby obecny stuff spoczął na nld, abyśmy mogli godnie uprawiać pvp.

Podejrzewam, że nikt z graczy pvp nie ma już tyle czasu aby poświęcać całe dnie na grind Uśmiech
Reply
#45
(10-11-2021, 12:21 PM)remor696 Wrote: Witam moi bracia.
Jestem jak najbardziej na tak za resetem drabinki Uśmiech
Natomiast miłym dodatkiem było by to, gdyby obecny stuff spoczął na nld, abyśmy mogli godnie uprawiać pvp.

Podejrzewam, że nikt z graczy pvp nie ma już tyle czasu aby poświęcać całe dnie na grind Uśmiech

Wszyscy pozostali ze strefy pvp są za wipe, wolimy naparzać nowe tvt w viperach i farmić;
a tak nawiasem trochę nonsens co podajesz odnośnie braku czasu - bo aktualnie ciśniesz w D2R xD więc czas się zawsze znajdzie, tak też zamierzam spożytkować jesienne i zimowe wieczory nadchodzącego sezonu.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#46
(10-11-2021, 12:31 PM)Horrorshow Wrote:
(10-11-2021, 12:21 PM)remor696 Wrote: Witam moi bracia.
Jestem jak najbardziej na tak za resetem drabinki Uśmiech
Natomiast miłym dodatkiem było by to, gdyby obecny stuff spoczął na nld, abyśmy mogli godnie uprawiać pvp.

Podejrzewam, że nikt z graczy pvp nie ma już tyle czasu aby poświęcać całe dnie na grind Uśmiech

Wszyscy pozostali ze strefy pvp są za wipe, wolimy naparzać nowe tvt w viperach i farmić;
a tak nawiasem trochę nonsens co podajesz odnośnie braku czasu - bo aktualnie ciśniesz w D2R xD więc czas się zawsze znajdzie, tak też zamierzam spożytkować jesienne i zimowe wieczory nadchodzącego sezonu.
D2r nie ma tu nic wspólnego. Mi poprostu na bank nie będzie się chciało po raz enty w swoim zyciu biegac za czakusiem i stuffem pod pvp Uśmiech Nld dla samych wrzosów.
Ja swoje subiektywne zdanie wyraziłem Uśmiech
Reply
#47
To będziesz musiał poczekać kilka miesięcy aż ludzie uzbierają odpowiednią ilość stuffu, i później kupisz za 200zł murzyna gotowego do gry xD problem solved.
Możesz już nawet złożyć u mnie pre-order Duży uśmiech
Reply
#48
U mnie za 199 i VIPa z biedronki xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#49
GL & HF Uśmiech
Reply
#50
Maciej będzie bezkonkurencyjny xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)