Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#51
kiedy pożegnalne tvt? Duży uśmiech
Reply
#52
Też jestem za całkowitym wipe. Pozdrawiam
Reply
#53
Również jestem za całkowitym wipe. Chętnie zaczne ponownie gre o ile nie bedzie jakichkolwiek eventów, ktore tylko po zakonczeniu powoduja destabilizacje rynku oraz niechec do normalnego farmienia, gdyz podczas eventu bylo tak latwo Uśmiech
Reply
#54
Bardzo chetnie pocykam od zera, bez eventow albo zrobic event 24h 2-3 razy do roku po maxie.
Reply
#55
Zero eventów poproszęUśmiech, nieważne czy święta czy koniec świata.
Reply
#56
Cieszę się, że spora część społeczności opowiada się za totalnym brakiem eventów. Mam nadzieję, że Kaziu będzie miał to na uwadze w przyszłości. Jak to mówią lepiej małą łyżeczką ale przez długi czas. Eventy jedynie zaburzały rozgrywkę. Wiadomo chwilowo jest super ale po którymś z kolei pojawia się przesyt i niechęć do gry poza czasem gdy dropi dobrze.
Reply
#57
Hmmm.... Po lekkiej burzy mózgów, jak widze, teraz pelna (milcząca) koncentracja i zbieranie sil przed resetem ?
Reply
#58
(10-18-2021, 06:36 PM)sicilian Wrote: Hmmm.... Po lekkiej burzy mózgów, jak widze, teraz pelna (milcząca) koncentracja i zbieranie sil przed resetem ?

Po burzy zawsze jest cisza, a po ciszy burza.
Reply
#59
Rezygnujemy z pubic ench'ów? Chyba nie mają racji bytu.
Reply
#60
ja zaczynając tu nawet nie wiedziałem ze public ench istnieje, używałem łuku z hrabiny i moim zdaniem tak jest OK
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)