Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#61
(10-18-2021, 11:32 PM)kaziu Wrote: Rezygnujemy z pubic ench'ów? Chyba nie mają racji bytu.

IMO każdy szanujący się serwer powinien mieć public encha.

Przed chwilą sprawdziłem ench z łuku, i nawet nie jest zły, gdyż starcza na 25min, ale dmg jest 2x niższy niż z encha z czarodziejki. Czy to pozwoli dojść komfortowo do tombów na grze 8ppl, nie wiem.

Public ench nadal może istnieć, zawsze to jest komfort i możliwość wyboru. Zwiększyłbym jedynie level do 4x.
Reply
#62
Na pewno na x czasu po starcie sezonu bym zrezygnował z tego. Ja generalnie nigdy nie używałem tego dobrodziejstwa bo mam inną strategię gry więc jak dla mnie może go nie być w ogóle.
Reply
#63
DO kosza; co tam torcha czy skillera wsadziłem to zaraz nóg dostawał, arachy bk czy inne soje też zawsze przytulone Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#64
Cóż, nie probowalem serwerowego encha - ale jesli ma dmg. 2 x wiekszy niz luk z Orlicy, to wystarczy zeby spokojnie z lukiem przejść praktycznie cały hell (prawie gola, bo ubrana jedynie w to, co znalazla po drodze - javka ResetChild doszla na razie do rady na hellu - wybijajac po drodze immuny light enchem z luku). 

Wypowiedzialem sie juz na ten temat w innym wątku - ale powtórzę się: jesli ktos potrzebuje i chce grac z enchem, moze sobie zrobic enchantke i miec kupe zabawy z ubraniem jej Oczko... I wtedy niech jej sobie uzywa do woli w taki sposob, jak mu będzie pasowało (nawet na hellu...). Z tego, co pamiętam na 45 levelu dobrze ubrana enchantka dawała coś ponad 2 k dmg. 

Z serwerowym enchem ktory bedzie dawal ok. 1,5 k dmg po hellu (nie wiem, czy istnieje taka mozliwośc użycia public ench, bo nie używalem) będą latać nekrusy czy paladyni z lukiem - troche smieszne, jak dla mnie, pomijając już fakt, że nie będzie to miało wiele wspólnego z "prawidłowymi" buildami... Oczko

Poza tym - fajnie by było, gdyby gra była jakimś drobnym "wyzwaniem" i zmuszała (przynajmniej od czasu do czasu) do wspólpracy kilku postaci - albo przy użyciu łuku Orlicy pozwoli troszkę pomeczyc się na tombach na 8 postków

....no ale decyzja nie nalezy do mnie - ja tylko skorzystałem z możliwości wypowiedzenia sie Oczko
Reply
#65
Aleście się uczepili tego biednego Encha, co on wam takiego złego zrobił ? Duży uśmiech
Najlepiej będzie zamknąć go na 2 miesiące i później podjąć decyzję, w zależności od tego czy będą narzekania na ench z łuku.

Swoją drogą, właśnie mnie olśniło. Czy łuk czasem nie zepsuje zabawy w dniu resetu ? Przecież chodzi w tym wszystkim o to, żeby siłami całej drużyny przejść hell i dobić sensowne levele. A jak padnie jeden łuk na grze, to jedna osoba będzie bić a reszta teamu będzie się przyglądać i zbierać itemy xD Poza tym będzie zbyt łatwo.

Nie dałoby rady zmodyfikować patcha realmowego, żeby łuk NIE WYPADAŁ i wrzucić taki patch na pierwsze 24-48h po resecie ?
Reply
#66
A to sam łuk coś daje kosmicznego czy trzeba rzucić urok aby dawał? Jak ktoś to dropnie to jego szczęście po prostu. To tak jakby na 2 dni zakazać dropienia jah i ber bo komuś padnie i zrobi sobie szybciej od innych enigme xD
Argumentacja @sicilian do mnie akurat przemawia. Każdy zadając sobie niewielki wysiłek może zrobić sobie taką postać i mieć prywatnego encha na wypasie.
Reply
#67
(10-19-2021, 02:49 PM)dejv87 Wrote: A to sam łuk coś daje kosmicznego czy trzeba rzucić urok aby dawał? Jak ktoś to dropnie to jego szczęście po prostu. To tak jakby na 2 dni zakazać dropienia jah i ber bo komuś padnie i zrobi sobie szybciej od innych enigme xD
Argumentacja @sicilian do mnie akurat przemawia. Każdy zadając sobie niewielki wysiłek może zrobić sobie taką postać i mieć prywatnego encha na wypasie.

Ten łuk jest zmodyfikowany, daje ładunki encha trwającego 25min, 400dmg~ i wypada z Orlicy na każdej grze
Reply
#68
Widać bardzo dawno nie zabijałem orlicy na normie xD
Tak czy siak grając w kameralnym gronie moim zdaniem czy się zacznie tydzień czy dwa później niż na starcie nie robi większej różnicy w rozgrywce. Więc sądzę że podobnie będzie z łukiem bo wielkiej różnicy nie będzie w tym czy ktoś zacznie farmę 30 czy 15 listopada. Ja tak czy siak zrobię sobie pewnie postać na CL bo lubię mieć muły na hellu.
Reply
#69
(10-19-2021, 03:49 PM)dejv87 Wrote: Widać bardzo dawno nie zabijałem orlicy na normie xD
Tak czy siak grając w kameralnym gronie moim zdaniem czy się zacznie tydzień czy dwa później niż na starcie nie robi większej różnicy w rozgrywce. Więc sądzę że podobnie będzie z łukiem bo wielkiej różnicy nie będzie w tym czy ktoś zacznie farmę 30 czy 15 listopada. Ja tak czy siak zrobię sobie pewnie postać na CL bo lubię mieć muły na hellu.

Ale ja mówię, że to zepsuje zabawę w dniu resetu.
Bo przejść całą grę od norma do hellu drużyną 8-osobową bez żadnego encha, a z enchem i jedną osobą, która będzie wybijać z daleka z łukiem to spora różnica ;p
Reply
#70
Zawsze można zrobić fast 8 orlic Duży uśmiech a nie wiem czy czasem nie jest tak ze dropi więcej łuków zależnie od ilości postaci w grze xD jak zwoje horadrimów ^_^.
Generalnie i tak jednym realmowym enchem ciężko będzie się podzielić bo akurat będzie zajęty kiedy będziesz chciał sobie rzucić...
No i rzeczywiście po resecie jest to niemałe ułatwienie, ale nie przesadzajmy na p8 ten ench jest wystarczający na normie jedynie Uśmiech, może fajnie buffować merców - tak więc jak nie ma z tym wiele roboty to można wywalić go na czas resetu.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)