Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#71
Matko jacy wy jesteście nobsztyle jak ktoś jest uczciwy i chce sam grę przejść to to zrobi można po prostu nie brać tego łuku tak jak na pvp uczciwy gra fair i tyle a cheater zawsze coś kombinują i po co swirowac robić drame z niczego
Reply
#72
(10-19-2021, 04:23 PM)Gambler Wrote: Matko jacy wy jesteście nobsztyle jak ktoś jest uczciwy i chce sam grę przejść to to zrobi można po prostu nie brać tego łuku tak jak na pvp uczciwy gra fair i tyle a cheater zawsze coś kombinują i po co swirowac robić drame z niczego

dobrze gada, przecież wiadomo że jak ktoś jest uczciwy to po prostu jest uczciwy bo tak mówi xD

[Image: chicken-pride-flag.png]
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#73
Moment, Mr. PRS - jesli ktos powiedział slowo przeciw enchantce serwerowej - to pan od razu przeciwko łukowi tez? 

Przecież tu nie trzeba olśnienia (nie tego dla merca Oczko) - oczywiście, że jest to ułatwienie.... Według mnie - łuk z orlicy jest to na pewno jakies ułatwienie dla osób które bedą grały indywidualnie i z całą pewnością pomaga szybko wbić ten 24 lvl czy przejść w miarę szybko norm. Rzeczywiście, z samym łukiem przetaksowanie gracz + 7 mulkow przez caly norm jest dość problematyczne, ale jest do zrobienia. I to by było właściwie tyle o taksowaniu mulków z łukiem.... Oczko 

Na pewno dla osób grających indywidualnie łuk czasem pomaga w walce na koszu (czy nawet - w niewielkim stopniu - na  hellu - bo te 500 dmg dla immunow wyglada raczej jak łaskotanie Oczko))  z immunami... I tyle.... 

Przy grze na 8 ppl (8 LUDZI, nie gracz i 7 mulkow!) - to, czy ten łuk wypadnie czy nie wypadnie z pewnościa nie będzie miało znaczenia... Ekipa złożona z kilku graczy spokojnie da sobie rade...Oczko. Z drugiej strony - nie zawsze ekipa będzie w komplecie... Może ktoś mieć dyżur, podczas gdy reszta będzie ekspić - a potem? 

No i właśnie po to jest łuk - żaby ten co wypadł z ekipy mogł podgonic... Oczko (no i jakże łatwo dzięki niemu zrobić sobia własnego encha!!! Oczko)

Ale decyzja należy do tych, co tu rządzą, a ja, mały żuczek tylko tak sobie gadam ;D
Reply
#74
(10-19-2021, 04:29 PM)sicilian Wrote: Przy grze na 8 ppl (8 LUDZI, nie gracz i 7 mulkow!) - to, czy ten łuk wypadnie czy nie wypadnie z pewnościa nie będzie miało znaczenia... Ekipa złożona z kilku graczy spokojnie da sobie rade...Oczko

Może nawet zbyt spokojnie ... Oczko

Dlatego moja propozycja jest taka:
- Zamknąć konto ench na 2 miesiące - później decyzja co dalej;
- Jak Kaz będzie miał możliwość zmienić moda realmowego i ta czynność nie będzie zbyt czasochłonna, to pozbyć się zmoddowanego Szponu Kruka i taki patch niech obowiązuje przynajmniej przez 48h po resecie, żeby nie psuć zabawy w noc resetową. Przejdźmy grę po raz pierwszy o własnych siłach, dobierając się w drużyny po 7-8 osób, bez ładunków encha Made in Hero Editor. Większy fun gwarantowany Oczko
Reply
#75
Dla mnie nie ma problemu - ale jesli zdejmujemy te ułatwienia, to sugerowałbym również zmienić drop itemów na koszu (i w całej grze) na "blizzlike" Oczko

Przy aktualnym "obcietym" dropie (od 0 do 75 levela, bedąc już na hellu) ResetChild znalazła dwa shitowe unikaty (topór i kafar) - idąc sama, na butach, krok po kroku od normu, zaliczając wszystkie lokacje, bez żadnych wp od innych postaci. 

Z tego co pamiętam z singla czy innych realmów, na normie i koszu nie leciały cuda, ale coś tam można było podnieść (włączając wodołazy, zaka, tytany, wbg, soj, raven itp itp). Tutaj grałem kilkoma postkami (w tym również czarką, która przez dobrą chwilę molestowala mefa) i zauważyłem, że na koszu nie wypada dosłownie NIC godnego podniesienia - nawet dla postka na 30-50 levelu (rekord z mefa: 4 mikstury i 5000 zł przy mf ok. 300 z hakiem)...  pierwsze żółte pierścionki/amulety pojawiają się na hellu, o unikatach nie wspominając ;D.  

Jako ciekawostka: przed wejsciem tutaj gralem na singlu z nudów na czystym 1.13... Amka dobila do 75 levela - nosi wiesniaka, tyty, wodołazy, vipera, ravena, oko kota... I to nie z hero editora, tylko wydropione w grze. Ok - tyty to byl fuks że akurat jej sie trafily, ale reszta itemow normalnie dropi na koszu... Tutaj o tym można zapomniec... ;/

Tylko idąc ta drogą, za chwilę stwierdzimy, że wywalamy realmowego moda i chcemy skrzynki 6 x 8 ;D 

Zresztą - co zdecyduje szefostwo tak będzie - i będzie ok. Gra ma być dla przyjemności ;D
Reply
#76
Akurat horror ja jestem uczciwy i faktycznie grając restarty xx lat jakoś nigdy się nie używało niczego a to czy mi wierzysz czy nie to twój problem a jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to chyba jasno napisałem jak ktoś jest noobem i potrzebuje wspomagaczy bo sobie nie radzi z grą to jego sprawa
Reply
#77
(10-19-2021, 02:11 PM)PRS Wrote: Aleście się uczepili tego biednego Encha, co on wam takiego złego zrobił ? Duży uśmiech
Najlepiej będzie zamknąć go na 2 miesiące i później podjąć decyzję, w zależności od tego czy będą narzekania na ench z łuku.

Swoją drogą, właśnie mnie olśniło. Czy łuk czasem nie zepsuje zabawy w dniu resetu ? Przecież chodzi w tym wszystkim o to, żeby siłami całej drużyny przejść hell i dobić sensowne levele. A jak padnie jeden łuk na grze, to jedna osoba będzie bić a reszta teamu będzie się przyglądać i zbierać itemy xD Poza tym będzie zbyt łatwo.

Nie dałoby rady zmodyfikować patcha realmowego, żeby łuk NIE WYPADAŁ i wrzucić taki patch na pierwsze 24-48h po resecie ?

...przecież ta osoba, co złapie łuk, może rzucić urok na inne osoby z pt. Będą bić wszyscy, tylko mocniej. No chyba że ktoś chciałby rzucać encha szkieletom nekromanty - mała niedogodność byłabyUśmiech Można bić ręcznie lub kupić najtańszy łuk u Charsi.
Moim zdaniem łuk z Orlicy wcale nie zepsuje zabawy ... a podejrzewam, że wyłączanie go na 24 godziny i później przywracanie stanowić może mały problem, a przede wszystkim stratę czasu dla moderatora, który pewnie też ten czas będzie wolał poświęcić na granie a nie na ustawianie serwera.
Dodatkowo sprawa dobierania się w party po 7-8 osób: ile osób tu gra i ile takich party będzie w dniu resetu? Zostawmy łuk z Orlicy dla tych, którzy nie załapią się w pierwszych dniach na duże party, żeby też mogli w miarę szybko wyexpić się samodzielnie lub w 2-3 osobowym zespole.
Niezależnie od tego, jaka będzie decyzja zwierzchnictwa myślę, że zabawa będzie dobra.
Reply
#78
(10-19-2021, 04:46 PM)PRS Wrote:
(10-19-2021, 04:29 PM)sicilian Wrote: Przy grze na 8 ppl (8 LUDZI, nie gracz i 7 mulkow!) - to, czy ten łuk wypadnie czy nie wypadnie z pewnościa nie będzie miało znaczenia... Ekipa złożona z kilku graczy spokojnie da sobie rade...Oczko

Może nawet zbyt spokojnie ... Oczko

Dlatego moja propozycja jest taka:
- Zamknąć konto ench na 2 miesiące - później decyzja co dalej;
- Jak Kaz będzie miał możliwość zmienić moda realmowego i ta czynność nie będzie zbyt czasochłonna, to pozbyć się zmoddowanego Szponu Kruka i taki patch niech obowiązuje przynajmniej przez 48h po resecie, żeby nie psuć zabawy w noc resetową. Przejdźmy grę po raz pierwszy o własnych siłach, dobierając się w drużyny po 7-8 osób, bez ładunków encha Made in Hero Editor. Większy fun gwarantowany Oczko

Nie jest to zły pomysł, żeby usunąć Łuk lub zmniejszyć jego drop, ale niestety ja już zbytnio nie pamiętam jak się przerabia pliki mpq bo dawno tego nie robiłem, a aktualnie u mnie ciężko z czasem. Z drugiej strony, idąc tym tropem powinienem usunąć MapHacka bo też bardzo ułatwia grę oraz większy exp Oczko

W sobotę po resecie będę ciężko dostępny bo mam imprezę rodzinną wrócę dopiero wieczorem, módlcie się żeby nasz realm działał lepiej niż serwery BlizzaOczko
Reply
#79
W sumie racja płać łuk i każdy sobie zdecyduje jak będzie grał. Pytanie z innej beczki. Serwery nie padną jak na BN podczas tłumów na starcie ? xD
Reply
#80
(10-19-2021, 04:23 PM)Gambler Wrote: Matko jacy wy jesteście nobsztyle jak ktoś jest uczciwy i chce sam grę przejść to to zrobi można po prostu nie brać tego łuku tak jak na pvp uczciwy gra fair i tyle a cheater zawsze coś kombinują i po co swirowac robić drame z niczego

Popieram!

Z tego co pamiętam przy rozpoczynaniu gry po resecie w party raczej nie latało się na Orlicę - tylko te questy, żeby przejść akt i szybciej zaliczyć norm. Z wyjątkiem Travincal i Caina, bo tam duży exp jest. Później kilka brn i koszmar. Na brn w 7-8 osobowym pt nikt najemnika nie potrzebuje, bo nieubrany i tak momentalnie zdechnie. Orlicę każdy we własnym zakresie robił.
Wszystko jest do ustalenia pomiędzy graczami w party.
... Łuk podnieść czy nie podnieść - oto jest pytanie. Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)