Poll: Czy jesteś za RESETEM LADDERA?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
83.33%
15 83.33%
NIE
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA JESIENNĄ CHANDRĘ "KKNP"
#81
(10-19-2021, 06:36 PM)caro9luty Wrote: Popieram!

Z tego co pamiętam przy rozpoczynaniu gry po resecie w party raczej nie latało się na Orlicę - tylko te questy, żeby przejść akt i szybciej zaliczyć norm. Z wyjątkiem Travincal i Caina, bo tam duży exp jest. Później kilka brn i koszmar. Na brn w 7-8 osobowym pt nikt najemnika nie potrzebuje, bo nieubrany i tak momentalnie zdechnie. Orlicę każdy we własnym zakresie robił.
Wszystko jest do ustalenia pomiędzy graczami w party.
... Łuk podnieść czy nie podnieść - oto jest pytanie. Uśmiech

Przecież wiadomo, że jak będzie wypadał łuk to cały team ruszy ubić Orlicę żeby wszyscy mieli encha na dalszą część gry ;p
Reply
#82
Rusza tylko słabi!
Reply
#83
To zależy od graczy w partyUśmiech

Nie gram 24 godziny na dobę bo pracuję. Zagwarantujesz mi miejsce w 8-osobowym party wtedy, jak będę miała czas zagrać, żebym wraz z całą grupą mogła przejść choćby norm?
śmiem podejrzewać, że większość czasu będę grała w jakimś małym pt lub sama, a nie chciałabym od pierwszych dni prosić: taxi norm pliss.
... No chyba że stracę czas żeby najpierw speedke wyexpić i ubrać, ale speedki bez pt to już w ogóle nie da się expić.
Jeśli jest się przeciwnym łukowi można go nie podnosić po prostu jak już kilkakrotnie napisano.
Reply
#84
(10-19-2021, 05:52 PM)Gambler Wrote: Akurat horror ja jestem uczciwy i faktycznie grając restarty xx lat jakoś nigdy się nie używało niczego a to czy mi wierzysz czy nie to twój problem a jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem to chyba jasno napisałem jak ktoś jest noobem i potrzebuje wspomagaczy bo sobie nie radzi z grą to jego sprawa

Czemu masz tak: że jak Ty zaczepiasz to jest śmiesznie i się nie spinam, a jak Tobie się coś nawiasem wtrąci to zaraz zaczynasz się tłumaczyć i drążyć xD
Przecież nigdy bym nie pomyślał że wbijasz level na HC z użyciem chickena xD - to tylko żarty są.


(10-19-2021, 06:48 PM)Gambler Wrote: Rusza tylko słabi!

Ty dowodzisz Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#85
(10-19-2021, 06:52 PM)caro9luty Wrote: To zależy od graczy w partyUśmiech

Nie gram 24 godziny na dobę bo pracuję. Zagwarantujesz mi miejsce w 8-osobowym party wtedy, jak będę miała czas zagrać, żebym wraz z całą grupą mogła przejść choćby norm?
śmiem podejrzewać, że większość czasu będę grała w jakimś małym pt lub sama, a nie chciałabym od pierwszych dni prosić: taxi norm pliss.
... No chyba że stracę czas żeby najpierw speedke wyexpić i ubrać, ale speedki bez pt to już w ogóle nie da się expić.
Jeśli jest się przeciwnym łukowi można go nie podnosić po prostu jak już kilkakrotnie napisano.

Jak dobrze pójdzie to przez cały tydzień codziennie po resecie będą gry typu START i w nich po kilka osób zaczynających od zera. W niejednym resecie na priv realmie brałem udział (jeden nawet sam przeprowadzałem ;p).
Ale żeby się to ziściło, bardzo proszę wszystkich żeby ruszyli dupska i pomogli w promocji, szczególnie na grupach na Facebooku Oczko
Reply
#86
Yes, ruszcie się na FB bo na pewno spora część z Was ma tam konta, skopiujcie nawet to co PRS pisze na tych forach, dołączcie do tych grup o tematyce d2 i jazda.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#87
Nie ma sensu dyskutować, skoro każdy uparcie przy swoim zdaniu trwa.
Będzie jak będzie - cieszę się, że to nie ja muszę podejmować decyzjęUśmiech
Gra jest dla zabawy a nie do udowadniania czyichś racji (czy też braku racji).
Więc dobrej zabawy wszystkim co są za, a nawet tym, co są przeciwUśmiech
Reply
#88
Popieram caro a ty horror nie swiruj jak zwykle pawiana

Nie oszukujmy się ten serwer jest zmodyfikowany co mi się od początku osobiście nie podobało ale tak jak mówiłem lata wstecz że te eventy są o kant dupy potluc to nikt nie słuchał bo chcieli sobie szybko dozbrajac posty pvp po latach okazało się że eventy są be co jest OFC racja bo patch 1,13 to 1 wielki event i teraz jest płacz o wszystko jedni pograją dla funu idąc normalnie inni z różnych powodów pójdą na skróty proste
Reply
#89
(10-19-2021, 06:56 PM)PRS Wrote:
(10-19-2021, 06:52 PM)caro9luty Wrote: To zależy od graczy w partyUśmiech

Nie gram 24 godziny na dobę bo pracuję. Zagwarantujesz mi miejsce w 8-osobowym party wtedy, jak będę miała czas zagrać, żebym wraz z całą grupą mogła przejść choćby norm?
śmiem podejrzewać, że większość czasu będę grała w jakimś małym pt lub sama, a nie chciałabym od pierwszych dni prosić: taxi norm pliss.
... No chyba że stracę czas żeby najpierw speedke wyexpić i ubrać, ale speedki bez pt to już w ogóle nie da się expić.
Jeśli jest się przeciwnym łukowi można go nie podnosić po prostu jak już kilkakrotnie napisano.

Jak dobrze pójdzie to przez cały tydzień codziennie po resecie będą gry typu START i w nich po kilka osób zaczynających od zera. W niejednym resecie na priv realmie brałem udział (jeden nawet sam przeprowadzałem ;p).
Ale żeby się to ziściło, bardzo proszę wszystkich żeby ruszyli dupska i pomogli w promocji, szczególnie na grupach na Facebooku Oczko

Jeszcze raz powtarzam - grają rózni ludzie... Przykład - wyobraźmy sobie takie coś: 3. 11. 2021, godzina 22... Party 6-7 osób zaczyna.... wbija 24 level - jest w III akcie, kończy mefa.... Pojawia się nowy gość co wrócił właśnie z roboty po II zmianie i sie obrobił - i może zagrać.... Ma godzinkę, zanim żona każe mu kończyć...

Znaczy rozumiem, że party wchodzi do jego gry i czeka, az on dobije do nich, pomagając mu?

Graja różni ludzie - pracujący, majacy obowiązki, mający dzieci czy opiekujący sie kimś.... itp itd... Myślę, że tu nie ma wielu 15-latków, którzy nie mają żadnych obowiązków oprócz szkolnego.... Jeśli o mnie chodzi, to dam sobie rade solo, amka z byle kijem bedzie latala i tez wymiecie na normie czy koszu, ale pomyślmy nie TYLKO o tych, którzy  na reset biorą urlopy, wypisują się z rodziny i grają 48-72-96 godzin ciurkiem w d2. 

Nie jestem za zbytnim ułatwianiem gry - dla wybrańców? (dlatego nie podoba mi się idea enchanta serwerowego, którego będzie mogło używać ile osób? 5? 10? Ci co pierwsi do gry wejdą? Czy KAŻDY z nich po daniu encha wywali speedke z gry, żeby inni mogli skorzystać? Widziałem, jak to działalo na innych serwerach... Zresztą, jak mówiłem, nie wiem jak toto działa i nie interesuje mnie to zbytnio, bo nie zamierzam korzystać)- ale jak już powiedziałem - nie róbmy z tego gry JEDYNIE dla grupy ludzi, którzy się znają jak łyse konie bo grają tu od lat, którzy już teraz mają umówione party... To jest OSTATNI polski serwer D2... Chcecie, żeby ludzie grali? To dajcie im coś co ich zachęci... Jeżeli problemem jest ten łuk, dzięki któremu można przepchać się szybko przez norm (który jest przecież praktycznie stratą czasu, szczególnie przy ZEROWYM dropie, jaki tu mamy!!!) - to go wywalcie.... Tylko potem nie dziwcie się, że kupa ludzi zniechęci się po dwóch-trzech dniach... Nooby? - może... Ale niech i tacy tu zagrają, może się czegoś nauczą? [Image: wink.gif]

Jeszcze raz powtarzam - nie chodzi mi o mnie, bo ja sobie jakoś dam radę, tak jak nieraz dawalem sobie od kilkunastu lat, grając (przeważnie) solo na różnych realmach, poczynając od Groty Trolla - ale jeżeli zrobicie z tego hardcora - czyli zerowy drop itemów, żadnych ułatwień (jak np. łuk)  - to zostanie granie JEDYNIE dla tych, którzy się znają od lat i grają w party.... albo dla zatwardziałych d2 maniaków, którzy zacisną zęby i też przebiją się przez grę... 

Niektórzy "nowi" nie chcą żeby ktoś ich taksował czy prowadził za rączkę... To nie są 15 - latkowie... To są przeważnie stare byki koło 40... - LOL!!!!... Chcą po prostu popykać sobie w d2 i coś zrobić/znaleźć "samemu" (co wolicie: "znależć czako" czy :dostać czako"?), nawet z lekkim ułatwieniem na początku, oferowanym przez realm .... Ale niech to granie będzie "blizzlike"... W stare, dobre d2LOD wersja 1.13, z normalnym dropem itd, itd...

A jeżeli proponujecie iśc w takiego "hardcora" - hej, panowie! (a może i panie też?)- mam propozycję: WYWALIĆ MAPHACK!

POWAŻNIE mówię!!! - czy ktoś z was ostatnio grał w d2 bez mh? MH zabija CAŁĄ MROCZNĄ ATMOSFERĘ tej gry, z której jest słynna i znana!!!! (że nie wspomnę o "light radius" - który przy użyciu mh nie ma absolutnie żadnego znaczenia). A że utrudni grę?  

Hmmmmm.... [Image: smile.gif]

Jak hardcor to hardcor, co nie? 

Ups.... Chyba się rozgadałem... Czasami tak mam [Image: wink.gif]

Dobrze, że to administracja decyduje
Reply
#90
Ja od zawsze gram bez MH, uważam że ten program rujnuje sens tej gry. Jaki sens ma granie jeśli widać gdzie są całe grupy potworów?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)