Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
#41
Taka podpowiedź jak go używacie, to nie można za szybko wchodzić do gier mułkami Uśmiech (jak np je taxujecie albo farmicie), bo też będzie wywalało. Max ile na szybko można wejść to 5, później to już trzeba poczekać kilka sekund Uśmiech. Ja to zawsze czekam aż ostatni z 5 wejdzie do gry i wtedy dobijam resztę.
Reply
#42
To bardziej przypadłość loadera ale sposób na brak errora dobry i sprawdzony.
Reply
#43
(10-23-2021, 07:25 PM)Luigi Wrote: Taka podpowiedź jak go używacie, to nie można za szybko wchodzić do gier mułkami Uśmiech (jak np je taxujecie albo farmicie), bo też będzie wywalało. Max ile na szybko można wejść to 5, później to już trzeba poczekać kilka sekund Uśmiech. Ja to zawsze czekam aż ostatni z 5 wejdzie do gry i wtedy dobijam resztę.

U mnie tak jest zawsze, niezależnie czy Loader, czy DII.exe.  Zawsze 2-3 ostatnie muły zawiesza Duży uśmiech
Reply
#44
Problem z hd modem jest taki że zwiększa pole widzenia, dlatego też w d2r wyleciały tryby dla monitorów 21:9 itp które były w becie.
Byle był banned na pvp.

A z wywalaniem okien przy dołączaniu więcej niż 5 postaciami naraz to kwestia pliku fog.dll z gry na serwerze. Troche się zamulało i wiem jakie to upierdliwe Duży uśmiech
Wyślę fixa kaziowi jak będzie chciał to sprawdzi i wprowadzi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)