Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
#11
Żarówka 
Mam 4 do wyboru, ale tylko w wersji angielskiej.
[Image: 1300.png]
[Image: 1080.png]

e:
MH dziala Uśmiech
Reply
#12
Mi D2Loader nie działa.
Reply
#13
Hmm.
Wykonalem wszystkie kroki po kolei pare razy i za cholere nie mam mozliwosci zmiany tej rozdzielczosci.
Wyglada to tak, jakby w ogole ten mod sie nie ladowal.
Jakies podpowiedzi w czym moze byc problem?
Reply
#14
Panowie Diablo II HD MOD, jest oficjalnie dodany do naszego moda Realm'owego. Rozdzielczość maksymalna jest ograniczona do 1068x600 co wydaje mi się dobrym kompromisem między komfortem wizualnym, a zasięgiem widzenia. Na serwerze dozwolone jest używanie tylko tej wersji moda, za pozostałe grozi BAN.

Do pobrania w dziale download lub tutaj.

Rozpakowujecie całą paczkę do katalogu gry.

Proszę zgłaszać błędy bezpośrednio do mnie, z tego co zauważyłem to lepiej uruchamiać za pomocą D2Loadera, nie wyświetla błędów po zamknięciu gry.
Reply
#15
Właśnie sprawdziłem, wszystko działa, trochę dziwnie to wygląda, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia Uśmiech
Reply
#16
MapHack też jest zmieniony ? Bo widzę, że jest zawarty w paczce
Reply
#17
(10-19-2021, 12:36 AM)PRS Wrote: MapHack też jest zmieniony ? Bo widzę, że jest zawarty w paczce

MapHack nie zmieniony, tylko dodany do paczki żeby ludzie po internetach nie szukali.
Reply
#18
To ja mam takie glowne pytanie: Jednym z punktow, aby ten HM mod dzialal jak usuniecie zgodnosci z Windowsem XP w ustawieniach exe'ka.
Tylko jak sie wylaczy ta zgodnosc to wtedy przestaje dzialac mapa na srodkowym przycisku myszy. Ktos ominal ten problem z HD modem?
Reply
#19
(10-19-2021, 06:16 PM)kaziu Wrote:
(10-19-2021, 12:36 AM)PRS Wrote: MapHack też jest zmieniony ? Bo widzę, że jest zawarty w paczce

MapHack nie zmieniony, tylko dodany do paczki żeby ludzie po internetach nie szukali.

To pytanie zrodziło się z uwagi na to co dodał za zdjęcia g2xod, który ma chyba nieco innego mh...
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#20
Horror w "naszym" też wydaje mi się że można zmienić kolorki wyświetlania, i dodać takie licznikiUśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)