Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
#21
czy Ktoś ma podobnie jak ja, że używając HD Moda i odpalając grę w oknie jest ono dużo mniejsze niż bez moda?
Reply
#22
Jaką rozdzielczość masz ustawioną?
Reply
#23
1068x600
Reply
#24
(10-21-2021, 05:00 PM)xacerrr Wrote: czy Ktoś ma podobnie jak ja, że używając HD Moda i odpalając grę w oknie jest ono dużo mniejsze niż bez moda?

Ja tak miałem. Malutka taka i po każdym wyjściu z gry wraca do takiej malutkiej. Dlatego ja to p... i gramy normalnie jak Pan Blizzard przykazał xd

Znaczy ja nie wgrywałem tego HD Moda bo on chyba jest w tej paczce plików która można pobrać z forum i jest opisana żeby ją wkleić. W środku jest jakiś dziwny folder i to on za to chyba odpowiada. Dlatego pobrałem ponownie i sam wgrałem tylko moda a nie cały ten folder.

Kaziu by musiał się wypowiedzieć czy tam dodawał pliki z tego HD Moda przez przypadek... Bo wklejając ta paczkę plików miałem właśnie taki efekt i w opcji rozdzielczość 1068 x 600 gdzie ja nic poza tym nie dodawałem.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#25
Ja pobrałem i wszystko było ok... oprócz tego, że nie da się na tym grać xD poprawy jakości nie zauważyłem, jedynie powiększone pole widzenia. Także również nie planuję z tego korzystać
Reply
#26
jeżeli chodzi do full screen to jestem w stanie sie przyzwyczaić, natomiast nie widzę możliwości gry w tak małym oknie, być może komuś udało się coś z tym zrobić?
Reply
#27
[Image: Pobranie2.jpg]
a to do czego służy w paczce plików?
i w folderze głównym jest też kilka innych plików których normalnie nie ma w d2, więc coś tam na pewno z tej paczki plików dodaje tą rozdzielczość, bo jak wspominałem gdy to wkleiłem miałem to co pisał xacerrr że malutkie okienko d2 po uruchomieniu i w opcjach miałem 1068/600 możliwe. Więc ta paczka plików jest z tym hd modem lub jego jakąś częścią Uśmiech

dlatego pobrałem tylko d2 i sam wszystko dodałem bez tej paczki plików

(10-21-2021, 06:22 PM)xacerrr Wrote: jeżeli chodzi do full screen to jestem w stanie sie przyzwyczaić, natomiast nie widzę możliwości gry w tak małym oknie, być może komuś udało się coś z tym zrobić?

ja zawsze jeszcze "maksymalizuje okno" nieco pixelarsko ale ja tak gram Duży uśmiech

[Image: window-mode.jpg]
że tak :
ale jak to w d2? takie piksele? przeca było już d3 , i d2r jest a będzie czwórka niebawem a Pan gra na takim ch%$#% widoku xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#28
maksymilizacja "okna" faktycznie troche to poprawia ale tylko za pierwszym razem, przy otwartych kilku oknach się to buguje i dalej jest problem, chyba zostanie jednak gra bez jakichkolwiek modow Uśmiech
Reply
#29
(10-21-2021, 06:28 PM)xacerrr Wrote: maksymilizacja "okna" faktycznie troche to poprawia ale tylko za pierwszym razem, przy otwartych kilku oknach się to buguje i dalej jest problem, chyba zostanie jednak gra bez jakichkolwiek modow Uśmiech

mało tego weź sobie spróbuj kilka razy zmienić rozdzielczość w grze, jeżeli odpalałeś przez loadera to zaraz wysypie Język i po wyjściu z każdej gry wraca do malutkiego okienka
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#30
no
(10-21-2021, 06:29 PM)Horrorshow Wrote: mało tego weź sobie spróbuj kilka razy zmienić rozdzielczość w grze, jeżeli odpalałeś przez loadera to zaraz wysypie Język i po wyjściu z każdej gry wraca do malutkiego okienka

dokładnie, dlatego pytam bo został jeszcze tydzien i może jest jakas szansa żeby to usprawnić
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)