Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
#31
w sumie jak komuś to potrzebne to może uda się też stworzyć jakąś solucje na wszystkie bolączki tego tworu. Jak dla mnie to parówkowe to jest bardzo, o ile to 1068x600 aż tak bardzo nie zwiększa w bok tej widoczności to kręcenie wyżej obu parametrów znacząco poprawia widoczność dla gracza i pozwala to na atakowanie potworów bez ich reakcji. Akurat w połączeniu z chickenem na HC będzie umożliwiało bezpieczną grę xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#32
(10-21-2021, 05:00 PM)xacerrr Wrote: czy Ktoś ma podobnie jak ja, że używając HD Moda i odpalając grę w oknie jest ono dużo mniejsze niż bez moda?

Gram na FullScreen'inie, wklej screen jak to u cb wygląda.
Reply
#33
No tak że na pulpicie zmieściło by się z 20-25 (4x5, 5x5) może i więcej... takich okienek jakby je poukladac Duży uśmiech takie malutkie się to otwiera. Może xacerr wrzuci screena bo mnie się nie chce wgrywać tych plików po to by to zobrazować Język
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#34
Mi się otwiera normalne okno. Używam -w 2 skrócie do loadera. Ustawcie DDRAW w teście video. Wg mnie nie ma sensu używać HD Moda do grania w oknie.
Reply
#35
Powtorze swoje pytanie:
To ja mam takie glowne pytanie: Jednym z punktow, aby ten HM mod dzialal jak usuniecie zgodnosci z Windowsem XP w ustawieniach exe'ka.
Czy bez ustawiania zgodnosci z WinXp (aby dzialal HD Mod) jestescie w statnie zrobic tak, aby dzialal srodkowy przycisk myszy, ktory domyslnie wlacza mape?
Reply
#36
A spróbuj bez zmiany zgodności w exe.
Reply
#37
Bez zmiany zgodnosci w exe nie wyswietla sie mapa przy nacisnieciu srodkowego klawisza myszy, niestety.
Reply
#38
(10-22-2021, 09:37 AM)Arsey Wrote: Powtorze swoje pytanie:
To ja mam takie glowne pytanie: Jednym z punktow, aby ten HM mod dzialal jak usuniecie zgodnosci z Windowsem XP w ustawieniach exe'ka.
Czy bez ustawiania zgodnosci z WinXp (aby dzialal HD Mod) jestescie w statnie zrobic tak, aby dzialal srodkowy przycisk myszy, ktory domyslnie wlacza mape?


Pobrałem jeszcze raz żeby sprawdzić.
Działa bez usuwania zgodności w Loaderze, w oknie z dopiskiem -w, i faktycznie przy powrocie do menu gry wraca standardowa rozdzielczość (gdyż ten mod polega jedynie na zwiększeniu widoczności ingame). Wyłączanie mapy środkowym przyciskiem myszy działa.

Sprawdź swoją konfigurację klawiszy. Możliwe, że tam tkwi problem.
[attachment=119]

// Bez ustawiania zgodności Loader się nie uruchamia, a w game.exe w ogóle nie działa mi przypisywanie przycisków myszy do funkcji.


Zasadniczo to nawet zostawiłbym sobie te pliki w folderze na i grał na ustawionym 800x600, gdyby nie crashe przy wychodzeniu z game.exe. A właśnie niedawno wgrałem zmodyfikowany d2gfx, żeby odpalać game.exe w wielu oknach i powoli chyba będę odchodził od podatnego na ciągłe crashe Loadera.
Reply
#39
Co to za zmodyfikowany d2gfx? Wystarczy on i pali się z game wiele okien? Lmk
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#40
(10-23-2021, 06:50 PM)Horrorshow Wrote: Co to za zmodyfikowany d2gfx? Wystarczy on i pali się z game wiele okien? Lmk

yes Lucek podzielił się nim kiedyś

https://mega.nz/file/GAoAEBaY#x-qJ0iEJtW...B1MXFengDo

Link również w temacie
https://d2realm.be3.ovh/showthread.php?t...94#pid3194
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)