Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#71
Ja tam jestem usatysfakcjonowany Duży uśmiech
Najbardziej cieszy mnie punkt 3 Oczko
Reply
#72
jeżeli czyszczenie tych ann jest jakoś czasochłonne to może wyczyścić wszystko włącznie z kontami jeżeli miało by to uprościć sprawę, i sobie każdy od nowa założy te 8 kont... lepiej każdemu z osobna kliknąć 8 razy nazwę niż masz się tam produkować Kaziu xD

A rzeczywiście jak mają mieć socjalistycznie równo to bez ułatwionych kanałów komunikacji Uśmiech czy to do oferowania świeżego towaru czy innych ustawek będzie tylko kanał i forum służyć Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#73
Zrobiłem porządek z ANN.

ANN zachowali: Horror, PRS, Luckystrike oraz Maciejko.

Starania o ANN zaczynamy od nowego sezonu.
Reply
#74
No właśnie czytam i czułem że tak będzie dlatego nie chciałem zabierania Ann są równi i rowniejsi dobra horror jest w adm jasna sprawa Prs tak walczył o wyczyszczenie Ann a wyszło sprawiedliwie?
Reply
#75
To normalne, że administracja powinna mieć ann, a co do mnie to ja go nie potrzebuję ;p I tak sobie wywalczę wbijając odpowiedni lvl
Reply
#76
Zgadzam się z PRS co do administracji - ann powinni mieć. Dodatkowo Lucek naklepał tyle 99, że jeżeli Kaziu chce mu ann zostawić to nie widzę w tym nic złego. Znając tego świra to nawet jakby mu zabrali bo w kilka dni by miał z powrotem bo nie oszukujmy się wymagania nie są jakoś nadmiernie wygórowane i 95 lvl jest realny dla każdego śmiertelnika. Nie widzę, też jakiejkolwiek realnej przewagi w posiadaniu ann poza lekkim ułatwieniem w ofercie swoich dóbr.
Reply
#77
Administracja owszem zgadzam się napisałem że ok. 99 też wbilem jako jedyny HC 99 i co z tego jak wszyscy to wszyscy nie widzę powodu żeby pozostałym zostawiać Ann nie ma ich w administracji. Prs ja też wbije lvl po Ann ale chodzi mi o jakąś sprawiedliwość
Reply
#78
A Maciej kupił sobie na oeliksie
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#79
Horror - pierwszy gracz, pomaga mi
PRS - pomaga mi, tworzy banery
Lucek - pomaga mi przy modowaniu
Maciej - pomaga mi

Tyle w temacie, nie ma tu przypadkowych osób. Zostawiłem ANN, osobom które pomagają mi pchać serwer do przodu.
Reply
#80
(10-21-2021, 08:00 PM)Horrorshow Wrote: jeżeli czyszczenie tych ann jest jakoś czasochłonne to może wyczyścić wszystko włącznie z kontami jeżeli miało by to uprościć sprawę, i sobie każdy od nowa założy te 8 kont... lepiej każdemu z osobna kliknąć 8 razy nazwę niż masz się tam produkować Kaziu xD

A rzeczywiście jak mają mieć socjalistycznie równo to bez ułatwionych kanałów komunikacji Uśmiech czy to do oferowania świeżego towaru czy innych ustawek będzie tylko kanał i forum służyć Uśmiech

ann sie nadaje danemu userowi przez cg  "command group " 2

Ja slabo bywam ale czytam forum moje sugestie
Horror:Admin/ rzeczowo mowi zna sie na pvp/pvm doradza ludziom a to wielka zaleta i pewnie nie tylko to tak krotko
PRS: ladne grafy/bannery/avy itd tez pomoc mozna uzyskac bez problemu


taka moja opinia kazik powinies to docenic bo masz ludzi wporzo
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)