Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#21
(10-13-2021, 06:53 PM)dejv87 Wrote: OHM do CTA Lo do Forti więc tu 1-1 Duży uśmiech Dodatkowo LO do Griefa a OHM do Exile, ponadto u nas z LO można zrobić OHM. Runy Lo w górę na prawdę wydaje się sensownym wyborem do spawnu dc.

Z surów sklejasz zaś bery, albo możesz z nich zrobić lo jak masz taką potrzebę. Zatem decyzja zapadła, dc keyem będzie soj.
Reply
#22
Żaden soj to jest całkiem pomylony pomysł soja po prostu szkoda ja rozumiem utrudnienie gry ok ale bez przesady runy to dobra myśl dlatego mówię do wyboru dać Lo lub sur
Reply
#23
Sur to znowu w mojej opinii ciut za wysoko bo z nich klei się bery, które są chyba najbardziej pożądane w grze. Rozważałbym na poważnie OHM lub LO w górę. W porównaniu do Vexa już mamy jednak sporą różnicę w dropie a jak będzie bez eventów to już w ogóle powinno być ok.
Reply
#24
Rozumiem że mówimy o serwerze po resecie, dlaczego więc już teraz DC jest wart sura, a kilka dni temu był vex?
Gram niecałe 3 tygodnie, na żaden event sie nie załapałam, drop run zerowy - rozumiem, że to tylko 2 tygodnie do wipe, ale przez te dwa tygodnie mogłabym się też pocieszyć anni ... . Zresztą nieważne, obejdę się, tylko czy przez te 2 tygodnie nie stracę zapału do grania, bo motywacji na najbliższe 2 tygodnie nie ma żadnej.
Może przyspieszyć termin wipe?
Po wipe w mojej opinii:
- DC od OHM w górę - sur to trochę za wysoko, ktoś zaproponował w oparciu o obecne, eventowe realia
- zero eventów
- normalny drop dla 1.13
Reply
#25
Przyspieszac na pewno nie będziemy bo poszedł oficjalnie komunikat o konkretnej dacie. Nie wiem jak jest teraz ale mogę wpaść i podarować Ci anixa. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens gry w perspektywie tego co będzie za 2 tygodnie no ale każdy sobie rzepkę skrobię.
Możesz odpocząć i nabrać ochoty i sił na reset.
LO to solidne minimum. Posiadam 3 acc wolnych anixow więc do tej pory było dużo za łatwo.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#26
Tak, zmieniłem już runę ponieważ mam teraz trochę czasu na konfigurację. Jeśli potrzebujesz anni Horror da Ci jakiegoś ze swoich zbiorów. Bez dramy. Mogę Wam krowi event odpalić Uśmiech tylko po co?
Reply
#27
(10-14-2021, 06:33 PM)Horrorshow Wrote: Przyspieszac na pewno nie będziemy bo poszedł oficjalnie komunikat o konkretnej dacie. Nie wiem jak jest teraz ale mogę wpaść i podarować Ci anixa. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens gry w perspektywie tego co będzie za 2 tygodnie no ale każdy sobie rzepkę skrobię.
Możesz odpocząć i nabrać ochoty i sił na reset.
LO to solidne minimum. Posiadam 3 acc wolnych anixow więc do tej pory było dużo za łatwo.
Reply
#28
(10-14-2021, 06:45 PM)sicilian Wrote:
(10-14-2021, 06:33 PM)Horrorshow Wrote: Przyspieszac na pewno nie będziemy bo poszedł oficjalnie komunikat o konkretnej dacie. Nie wiem jak jest teraz ale mogę wpaść i podarować Ci anixa. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens gry w perspektywie tego co będzie za 2 tygodnie no ale każdy sobie rzepkę skrobię.
Możesz odpocząć i nabrać ochoty i sił na reset.
LO to solidne minimum. Posiadam 3 acc wolnych anixow więc do tej pory było dużo za łatwo.

Co chciałeś przez to powiedzieć? Oczko
Reply
#29
@caro9luty

Napisz do mnie dam Ci unida a jak Ci nie spasuje to jeszcze jednego albo sobie wybierzesz jakiego chcesz bo mam z 20 albo 30 wolnych.

Edit:
Elegancko Sur spawni dc super ruch Kaziu Oczko
Reply
#30
(10-14-2021, 06:49 PM)kaziu Wrote:
(10-14-2021, 06:45 PM)sicilian Wrote:
(10-14-2021, 06:33 PM)Horrorshow Wrote: Przyspieszac na pewno nie będziemy bo poszedł oficjalnie komunikat o konkretnej dacie. Nie wiem jak jest teraz ale mogę wpaść i podarować Ci anixa. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens gry w perspektywie tego co będzie za 2 tygodnie no ale każdy sobie rzepkę skrobię.
Możesz odpocząć i nabrać ochoty i sił na reset.
LO to solidne minimum. Posiadam 3 acc wolnych anixow więc do tej pory było dużo za łatwo.

Co chciałeś przez to powiedzieć? Oczko

Rozmyslilem sie i zmilczalem... Chyba po resecie bede chcial tu zagrac, wiec sie nie wypowiem Oczko
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)