Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#41
(10-15-2021, 09:17 AM)PRS Wrote: Zdecydowaliście się na sura ? Już widzę jaka imba będzie od razu po resecie, kiedy starzy wyjadacze powrócą co pamiętali jak keyem był Vex, i dodatkowo nie będzie tyle run bo nie będzie eventów xD Wiem, że annix to ma być exclusive item itd., ale imo Lo to już byłby wystarczający skok w górę w stosunku do teraz, tak jak wspomniałem biorąc pod uwagę, że nie będzie eventów. Oby to nie zniechęciło ludzi do gry.


zniechęcenie ludzi z powodu tego że jeden mały talizman jest wart co najmniej runę sur, aby go nabyć samemu i mieć szansę zidentyfikować, a już pewnie za gul/vex wyrwie się jakiegoś low. Moim zdaniem bingo! staty 15/15+ będą mieć jakąś wartość, a nie będą lądować na mułach bo szukamy tylko 19+/19+. Taki anix bliski perf będzie wart kilka hr lub jakiś ciekawy rare/craft, ewentualnie dobry skiller z hp. Jak dla mnie super, niech zostaje sur.

Znaczy aby tylko jak ktoś z rozpędu sprzeda vexa żeby było widać go w oknie do odkupienia xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#42
Nie panikuj. w mojej opinii jak ktoś ma zamiar pograć dłużej niż 2 miesiące to nawet za cenę sura spokojnie swoje annixy wygrinduje. Na 1.13 to drop runek jest wcale nie taki mały. Kiedyś ludzie kilka lat na enigme zbierali i jakoś to było. Mnie tam będzie jeszcze bardziej gra cieszyła jak będzie trudniej.

Będzie u kupca bo wczoraj sprzedałem i odkupiłem także luz.
Reply
#43
(10-15-2021, 09:23 AM)Horrorshow Wrote:
(10-15-2021, 09:17 AM)PRS Wrote: Zdecydowaliście się na sura ? Już widzę jaka imba będzie od razu po resecie, kiedy starzy wyjadacze powrócą co pamiętali jak keyem był Vex, i dodatkowo nie będzie tyle run bo nie będzie eventów xD Wiem, że annix to ma być exclusive item itd., ale imo Lo to już byłby wystarczający skok w górę w stosunku do teraz, tak jak wspomniałem biorąc pod uwagę, że nie będzie eventów. Oby to nie zniechęciło ludzi do gry.


zniechęcenie ludzi z powodu tego że jeden mały talizman jest wart co najmniej runę sur, aby go nabyć samemu i mieć szansę zidentyfikować, a już pewnie za gul/vex wyrwie się jakiegoś low. Moim zdaniem bingo! staty 15/15+ będą mieć jakąś wartość, a nie będą lądować na mułach bo szukamy tylko 19+/19+. Taki anix bliski perf będzie wart kilka hr lub jakiś ciekawy rare/craft, ewentualnie dobry skiller z hp. Jak dla mnie super, niech zostaje sur.

Znaczy aby tylko jak ktoś z rozpędu sprzeda vexa żeby było widać go w oknie do odkupienia xD

Horror, z naszej perspektywy (graczy, którzy zdobędą co będą chcieli, ponieważ grają w to nie od dziś i wiedzą jak) to spoko opcja. Ale staram się postawić w butach tych, którzy będą sobie pykać godzinkę-dwie wieczorem po pracy, nawet nie codziennie tylko 3-4 dni w tygodniu.

Wiem, że takich graczy będzie sporo. I wiem, że miny im mocno zrzedną na wieść o nowym dc keyu, a niektórych mogą nawet zniechęcić.

Ogólnie nie ma jakiegoś dramatu, ale trochę się boję że będzie to miało negatywny wpływ na realm i dość szybko zaczną się płacze o zmianę runy na niższą ;p

/ Śmieję się trochę jak czytam moje posty. Kiedyś byłem zwolennikiem wprowadzenia 1.11 i gry na bieda-stupach, walki o złożenie eni z taxowania mułów. Patrzcie jak serce mi zmiękło Duży uśmiech Niemniej jednak staram się patrzeć na dobro ogółu, a nie tylko swój interes w tym wszystkim.
Reply
#44
(10-15-2021, 09:30 AM)PRS Wrote:
(10-15-2021, 09:23 AM)Horrorshow Wrote:
(10-15-2021, 09:17 AM)PRS Wrote: Zdecydowaliście się na sura ? Już widzę jaka imba będzie od razu po resecie, kiedy starzy wyjadacze powrócą co pamiętali jak keyem był Vex, i dodatkowo nie będzie tyle run bo nie będzie eventów xD Wiem, że annix to ma być exclusive item itd., ale imo Lo to już byłby wystarczający skok w górę w stosunku do teraz, tak jak wspomniałem biorąc pod uwagę, że nie będzie eventów. Oby to nie zniechęciło ludzi do gry.


zniechęcenie ludzi z powodu tego że jeden mały talizman jest wart co najmniej runę sur, aby go nabyć samemu i mieć szansę zidentyfikować, a już pewnie za gul/vex wyrwie się jakiegoś low. Moim zdaniem bingo! staty 15/15+ będą mieć jakąś wartość, a nie będą lądować na mułach bo szukamy tylko 19+/19+. Taki anix bliski perf będzie wart kilka hr lub jakiś ciekawy rare/craft, ewentualnie dobry skiller z hp. Jak dla mnie super, niech zostaje sur.

Znaczy aby tylko jak ktoś z rozpędu sprzeda vexa żeby było widać go w oknie do odkupienia xD

Horror, z naszej perspektywy (graczy, którzy zdobędą co będą chcieli, ponieważ grają w to nie od dziś i wiedzą jak) to spoko opcja. Ale staram się postawić w butach tych, którzy będą sobie pykać godzinkę-dwie wieczorem po pracy, nawet nie codziennie tylko 3-4 dni w tygodniu.

Wiem, że takich graczy będzie sporo. I wiem, że miny im mocno zrzedną na wieść o nowym dc keyu, a niektórych mogą nawet zniechęcić.

Szansa na to że do tego tytułu zasiada jakiś n00b który nie ma pojęcia jak zarobić runke lub gdzie ja wydropić jest raczej nikła Duży uśmiech
Myślę że nie ma reguły ile kto będzie grał Uśmiech wystarczy ta godzinka a może przyfarcić, to też chyba wie każdy grający nie od wczoraj.
Oczywiście matematycznie większą szanse ma się piłując kilka xD.
No nic zawsze za gula z kuźni hell będą mogli kupić słabiaka Uśmiech na początek
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#45
Tyle że annix to też nie jest towar pierwszej potrzeby tak jak eni czy infi. Moim zdaniem każdy nawet nowy gracz jak będzie chciał to się dowie gdzie szukać runek bo nawet na YT powstała masa materiałów.
Reply
#46
(10-15-2021, 09:40 AM)dejv87 Wrote: Tyle że annix to też nie jest towar pierwszej potrzeby tak jak eni czy infi. Moim zdaniem każdy nawet nowy gracz jak będzie chciał to się dowie gdzie szukać runek bo nawet na YT powstała masa materiałów.

Nie fantazjujmy Duży uśmiech nowi gracze to są w D2R, nie w D2 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#47
W sumie trochę żałuje, że nie robię tego resetu dzisiaj. Akurat siedzę w domu ;/
Reply
#48
(10-15-2021, 09:41 AM)kaziu Wrote: W sumie trochę żałuje, że nie robię tego resetu dzisiaj. Akurat siedzę w domu ;/

Na szczęście jesteś w miarę poważny i tego nie uczynisz ^_^
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#49
(10-15-2021, 09:38 AM)Horrorshow Wrote: Szansa na to że do tego tytułu zasiada jakiś n00b który nie ma pojęcia jak zarobić runke lub gdzie ja wydropić jest raczej nikła Duży uśmiech

Aż zdziwiłbyś się, ile osób pyta o porady typu gdzie dropić, jak ubrać postać itd., generalnie są mniej zaradni od starych wyjadaczy Duży uśmiech Jest grupa osób, które bez problemu z czasem ogarną najlepsze itemy, powbijają 98-99, ubiorą postacie. Ale jest też grupa, która wchodzi sobie po prostu popykać, polatać na mefa, albo ludzie którzy wracają po x latach przerwy i uczą się wszystkiego od nowa.
Serio, nie wszyscy to takie pr0sy jak ty czy ja xD
Reply
#50
Kierując wątek z powrotem na właściwe tory; chciałbym poprosić Kazia, żeby włączył znowu możliwość zakładania gier z hasłem, gdyż inaczej nie idzie przerzucać cennych itemów, robić DC, UT itd.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)