Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#51
Przecież można składać gry z hasłem do takich celów. Przynajmniej ja tak robiłem xD
Reply
#52
(10-15-2021, 12:47 PM)dejv87 Wrote: Przecież można składać gry z hasłem do takich celów. Przynajmniej ja tak robiłem xD

No właśnie od jakiegoś czasu nie można. Nawet jak wpiszesz hasło, to gra i tak jest widoczna na liście i każdy może do niej wejść.
Reply
#53
A to nie wiedziałem. Ale to chyba nie problem bo zawsze można grzecznie wyprosić jegomościa. Chociaż faktycznie przy większym przewalaniu jest to jakiś dyskomfort xD
Reply
#54
(10-15-2021, 01:00 PM)dejv87 Wrote: A to nie wiedziałem. Ale to chyba nie problem bo zawsze można grzecznie wyprosić jegomościa. Chociaż faktycznie przy większym przewalaniu jest to jakiś dyskomfort xD

Ale takie wypraszanie ludzi na dłuższą metę jest męczące. Grałem na paru realmach na przestrzeni ostatnich 14 lat, i jeszcze nigdzie nie widziałem takiej paranoi, żeby admin wyłączał gry z hasłem (w obawie przed botami ?) i nakazywał zakładać gry z jakimś dopiskiem jak ktoś chce sobie przerzucić itemy czy zrobić ut. No chyba po to są właśnie gry z hasłem Duży uśmiech

Tym bardziej, że przy małej liczbie graczy takie zagrożenie jest małe, więc można z tym walczyć w inny sposób (monitorując gry komendami), a uczciwym ludziom dać więcej swobody i możliwość spokojnej gry bez obaw, że jakiś oszołom wejdzie ci na grę i będziesz go musiał przez 5 minut prosić o wyjście, albo przywłaszczy sobie twoje itemy przy przerzucaniu.
Reply
#55
Pozostał tydzień do resetu, fajnie by było gdyby Kaziu napisał co myśli o naszych sugestiach/propozycjach aby było mniej więcej klarowne co następuje by nie było przypałów, że np. ktoś sprzeda vexa a dc się nie pojawi Duży uśmiech

Z takich ważniejszych rzeczy:
Dc key = ?
Ench/kruk z orlicy od początku - Tak/Nie
Co z Eventami - Tak/Nie
Czy wywalamy wszystko łącznie z kontami i trzeba je stworzyć na nowo - Tak/Nie
Reply
#56
(10-21-2021, 01:55 PM)dejv87 Wrote: Pozostał tydzień do resetu, fajnie by było gdyby Kaziu napisał co myśli o naszych sugestiach/propozycjach aby było mniej więcej klarowne co następuje by nie było przypałów, że np. ktoś sprzeda vexa a dc się nie pojawi Duży uśmiech

Z takich ważniejszych rzeczy:
Dc key = ?
Ench/kruk z orlicy od początku - Tak/Nie
Co z Eventami - Tak/Nie
Czy wywalamy wszystko łącznie z kontami i trzeba je stworzyć na nowo - Tak/Nie

+1

Dodam do tego:

- (doprecyzowując ostatnie pytanie Dejva) Pomijając konta same w sobie, czy ostatecznie będzie całkowity wipe postaci, czy tylko przeniesienie ich na NLD ?
- Czy cg2 (ann) zostaną zresetowane
- Czy będzie możliwość zakładania gier z hasłem do przerzucania itemów/dc/ut itp.
Reply
#57
Wszystko na tak ale Ann bym zostawil
Reply
#58
(10-21-2021, 03:29 PM)Gambler Wrote: Wszystko na tak ale Ann bym zostawil

Usunąć ANN nadane na poprzednim ladderze i podwyższyć wymagany lvl na scl/hcl o co najmniej 2 poziomy !

Jak ma być start od zera i równe szanse, to niech będą faktycznie równe dla wszystkich. Ann to w tej chwili jedyna nagroda za wbicie określonego wyższego lvl i dobra zachęta, żeby ludzie grali więcej baal runów wspólnie, a nie tylko zamykali się na grach solo farmiąc non stop.
Reply
#59
Dobrze szara eminencjo namowiles
Reply
#60
otrzymałem ann raptem 2 dni temu, ale też jestem za tym, żeby zostały zresetowane Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)