Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#61
Również jestem za resetem ann.
Reply
#62
Może teraz temat czego bym nie widział? Ja bym nie widział Gamblera xD

ok warn + 10% xD xD xD ale było warto
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#63
Cóż, jeśli mogę się wypowiedzieć odnośnie ann - zostawienie tego byłoby rownoznaczne z uprzywilejowaniem niektórych grających "za zasługi z przeszłości" (coś mi to trąci czasami dawno (chociaż nie tak bardzo) minionymi Oczko)...

Jeśli jest reset - to znaczy że realm zaczyna "nowe życie"... i wszyscy startują z tego samego poziomu Oczko. (przynajmniej takie jest moje zdanie)

Wbijesz level który szefostwo uzna za odpowiedni dla nadania ann - piszesz podanie - dostajesz ;D. - i możesz spamować (to żart!) na zielono Duży uśmiech

PS. Nawiasem mówiąc też posiadam aktualnie ann, jakby co (chociaż nie korzystałem jeszcze z niego, bo... zazwyczaj jestem na realmie sam ;D).
PS 2. W takim starym, polskim filmie (a może tylko w książce?) - "Wielki Szu" - padało stwierdzenie, że nawet przewaga w wysokości ułamka procenta, na dłuższą metę i przy wielokrotnym powtarzaniu (tam chodziło o dużą ilośc rozdań podczas kilkugodzinnej gry) - zapewnia zwycięstwo. Tutaj też gra się długo....
W tym wypadku ANN było by tym ułamkiem procenta ;D - myślę, że starzy wyjadacze mogą udowodnić swoją wyższość nad noobami bez ann ;D (przynajmniej na początku, dopóki go nie dostaną)
PS 3 - znowu mi długo wyszło, ale to dlatego, że próbowałem uzasadnic Duży uśmiech
Reply
#64
Chociaż o ann nie będzie dramy Duży uśmiech Dobrze więc, żeby Kaziu ustosunkował się do postów #55 i #56
Reply
#65
Ja bym z chęcią widział horrorshowa w dziale zbanowany z powodu bycia nobsztylem
Reply
#66
sam fakt, że "starsi gracze" którzy dobrze się znają będą pewnie grać razem od początku i będą wiedli prym stawia ich nieco wyżej, więc pozostawienie ann z racji tego że otrzymali go przy poprzednim ladderem byłoby nadużyciem
Reply
#67
(10-21-2021, 07:00 PM)Gambler Wrote: Ja bym z chęcią widział horrorshowa w dziale zbanowany z powodu bycia nobsztylem

Czekaj, ale przecież troche noobów tu przyjdzie? Oczko (o rany, ja też dopiero dzisiaj doszedłem, jak kiedyś zrobiłem eth. leviatana na def ok. 4,5 k o ile pamiętam... Niekitórzy to nie nooby - tylko z racji wieku skleroza ich atakuje Oczko)

(10-21-2021, 07:06 PM)xacerrr Wrote: sam fakt, że "starsi gracze" którzy dobrze się znają będą pewnie grać razem od początku i będą wiedli prym stawia ich nieco wyżej, więc pozostawienie ann z racji tego że otrzymali go przy poprzednim ladderem byłoby nadużyciem

Spokojnie, to nie walka o życieDuży uśmiech. Fajnie by było zaczynać z równymi szansami - a że "starsi gracze" wyjdą wkrótce na czoło? To chyba normalne? - i mam nadzieję że WTEDY, gdy osiągną wymagany level dostaną ann ;D 
Na szczęscie mnie to nie dotyczy i nie zamierzam rywalizować - ja chcę sobie po prostu popykać od zera, wiedząc, że inni też zaczynają z tego samego levela ;D

Tak w ogóle z tego co widzę, Boss jest na bieżąco i śledzi tematy, więc jestem pewien, że w stosownym czasie ustosunkuje się do wszystkich pytań i wątpliwości tu zawartych i ureguluje je w odpowiednim czasie jednym konkretnym postem ;D
Reply
#68
Zakładanie tematów na forum nie gryzie. Przecież Ci "nowi" mogą sobie stworzyć ekipę sprzątającą i cisnąć na równi zwłaszcza, że każdy startuje z równego pułapu. Można na początku szybko zawrzeć znajomości i cisnąć. Ja może pogram od początku może nie w zależności od okoliczności na dyżurze także nie chcę się deklarować i blokować miejsca, najwyżej wbiję na doczepkę Duży uśmiech
Reply
#69
(10-21-2021, 02:16 PM)PRS Wrote:
(10-21-2021, 01:55 PM)dejv87 Wrote: Pozostał tydzień do resetu, fajnie by było gdyby Kaziu napisał co myśli o naszych sugestiach/propozycjach aby było mniej więcej klarowne co następuje by nie było przypałów, że np. ktoś sprzeda vexa a dc się nie pojawi Duży uśmiech

Z takich ważniejszych rzeczy:
1.Dc key = ?
2.Ench/kruk z orlicy od początku - Tak/Nie
3.Co z Eventami - Tak/Nie
4.Czy wywalamy wszystko łącznie z kontami i trzeba je stworzyć na nowo - Tak/Nie

+1

Dodam do tego:

5. (doprecyzowując ostatnie pytanie Dejva) Pomijając konta same w sobie, czy ostatecznie będzie całkowity wipe postaci, czy tylko przeniesienie ich na NLD
6. Czy cg2 (ann) zostaną zresetowane
7. Czy będzie możliwość zakładania gier z hasłem do przerzucania itemów/dc/ut itp.

1. SUR.
2.Łuk zostaje, ench wg waszego uznania, jak ktoś chce niech sie bawi.
3.Brak eventow.
4.Konta zostają.
5. Całkowity wipe, wrzucę paczkę zbiorczą z save'ami na forum.
6. Jeśli starczy mi czasu na zabawę z mysql to tak, jeśli nie to zostaną.
7. Nie będzie gier z hasłem, do przerzucania używajcie d2loader;a i trade.
Reply
#70
Dzięki za odpowiedź, chociaż wiemy na czym stoimy Duży uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)