Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
god-pal2 - ban konta
#11
Horror, nie ma sensu poematów tutaj pisać Duży uśmiech
Z tego acc gry numerowane "M-01" itd. były robione wcześniej w nocy (od ok. północy do 2:00 kiedy poszedłem spać cały czas było grane w ten deseń). Jak wbiłem o 6 rano na realm to się zdziwiłem, bo zobaczyłem że pacjent zaczyna serię od nowa i zacząłem screenować ;p
Do sprawdzenia bez najmniejszego problemu w logach.
Reply
#12
po przeanalizowaniu posiadanego materiału dowodowego , chwili zastanowienia że piszesz nam że WEJDZIESZ NA REALM wyjaśniać, doszedłem do wniosku że w imię czego masz tam się zjawiać, wychodziło by na to że każdy może stworzyć mirror acc, postawić tam bota i poświecić jedną eni i byle co by latał, i każdego dnia wyciągać z niego dobra na swoje konto , po czym w razie awarii straci dosłownie nic w stosunku do profitów jakie już osiągnął , kokainowy raj podatkowy . Tupet z którym upominasz się o fg za wbity w wątpliwy już też sposób lvl , jest też wysoce nie na miejscu, widzę że odpuściłeś już defensywę w sprawie god-pal2 , bo przecież nikt nie ma problemu do tego że dalej pykam innymi acc Uśmiech , nie nie , nie pofatygowałeś się o żadną formę wyjaśniania zaistniałej sytuacji , więc formalnie leci ban na wszystkie znane mi Twoje acc, większym problemem staje się to , że kilku graczy udzieliło Ci hasła do swoich , ale to też trzeba załatwić w inny sposób


prośba będzie do Wszystkich którzy udzielali haseł
:Van_hellsing , LuckyStrike, Afroman , by zaprzestali tego i dokonali change pw, chyba ze instynkt stadny nakazuje Wam inaczej Uśmiech , nie chcemy nie zadowolonych i zamieszanych w niezbyt miłe afery , poczciwych userów mam nadzieje Duży uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)