Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MapHack - nowe zasady
#71
Fast tp to otwarcie i wejście w portal po naciśnięciu klawisza (nie mylić z auto tele, bo to coś zupełnie innego). To nie ratuje postaci przed śmiercią, gdyż działa za wolno. Twoja decyzja, jak uważasz.
Reply
#72
kiedy będzie jakaś ostateczna decyzja i wersja? bo ustawiłem już mh pod zmiany wskazane przez Kazia a tu pojawiają się kolejne wątpliwości...
Reply
#73
(10-27-2021, 06:38 PM)xacerrr Wrote: kiedy będzie jakaś ostateczna decyzja i wersja? bo ustawiłem już mh pod zmiany wskazane przez Kazia a tu pojawiają się kolejne wątpliwości...

Z tego co rozumiem tamte rzeczy, których Kaziu się pozbył (auto party, ikonki itemów itd.) nie są zabronione. W poprzednich MapHackach jedynie trzeba wyłączyć wyświetlanie ikonek mobów na mapie (i chickena jak ktoś używał Duży uśmiech).
Reply
#74
(10-27-2021, 06:42 PM)PRS Wrote:
(10-27-2021, 06:38 PM)xacerrr Wrote: kiedy będzie jakaś ostateczna decyzja i wersja? bo ustawiłem już mh pod zmiany wskazane przez Kazia a tu pojawiają się kolejne wątpliwości...

Z tego co rozumiem tamte rzeczy, których Kaziu się pozbył (auto party, ikonki itemów itd.) nie są zabronione. W poprzednich MapHackach jedynie trzeba wyłączyć wyświetlanie ikonek mobów na mapie (i chickena jak ktoś używał Duży uśmiech).

Ja zrobiłem w drugą stronę i ze swojego mh usunąłem jedynie elementy zabronione. Teraz sie okazuje, że zwykły wolny tele do miasta na sc, który pozwala jedynie na zaoszczędzenie jednego klawisza funkcyjnego też może być zabroniony Duży uśmiech
Reply
#75
(10-27-2021, 06:47 PM)xacerrr Wrote:
(10-27-2021, 06:42 PM)PRS Wrote:
(10-27-2021, 06:38 PM)xacerrr Wrote: kiedy będzie jakaś ostateczna decyzja i wersja? bo ustawiłem już mh pod zmiany wskazane przez Kazia a tu pojawiają się kolejne wątpliwości...

Z tego co rozumiem tamte rzeczy, których Kaziu się pozbył (auto party, ikonki itemów itd.) nie są zabronione. W poprzednich MapHackach jedynie trzeba wyłączyć wyświetlanie ikonek mobów na mapie (i chickena jak ktoś używał Duży uśmiech).

Ja zrobiłem w drugą stronę i ze swojego mh usunąłem jedynie elementy zabronione. Teraz sie okazuje, że zwykły wolny tele do miasta na sc, który pozwala jedynie na zaoszczędzenie jednego klawisza funkcyjnego też może być zabroniony Duży uśmiech

Ok, nie będę już więcej mieszał. Zostaje pierwotna wersja. Wrzucę do działu Download config PRS'a.
Reply
#76
Nie no tele do miasta to akurat bezsens banować bo to normalna umiejętność którą można przypisać pod F1 czy inny dowolny klawisz Duży uśmiech

Może jednak warto by było zrobić jakieś kompromisowe rozwiązanie i nie permowanie za MH a danie na początek warna aż wszystko się dotrze. Oczywiście nie mówię tu o rzeczach typu autotele czy cziken, pickit, kolorki czy inne gówna o botowaniu nie wspominając. Tak samo fajnie by było opisać procedurę sprawdzania danego gracza dla nowych użytkowników Oczko Pomoże to uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.
Reply
#77
to fasttp to troche szybciej dziala niz sobie sam portalik otworzysz Uśmiech bo to z automatu wprowadza Ci postac do tegoz portalu Uśmiech tak wiec akurat zasadne jest to okreslenie ze ulatwia Język ale malo kto o tym mysli dostajac wbierdol
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#78
Kaziu, a może żeby nie mieszać ludziom niech zostanie jedynie ten config co wrzuciłem na poprzedniej stronie ?
Tylko zamiast usuwać te wszystkie przydatne linijki z CFG powpisuj przed nimi znaki "//" żeby je dezaktywować, a jak ktoś będzie chciał ich używać to je sobie włączy bez problemu. Chyba takie będzie najlepsze rozwiązanie. Dwa oddzielne maphacki to tylko mieszanie ludziom w głowach.
Auto party i ikonki itemów na mapie raczej powinny być też włączone z automatu, bo to podstawa gry.

//

https://easyupload.io/n2uepw
to co wrzuciłem poprzednio, tylko:

Widać resy/immuny mobów, ikonki itemów na mapie, wskaźnik do lokacji, można aktywować autoparty/hc loot permit klawiszem.
Reszta linijek pierwotnie wyrzuconych jest teraz dezaktywowana, można je sobie włączyć edytując config (widoczność mobów, chicken są wyrzucone na stałe).
Reply
#79
Ten config pokazuje mobki.
Reply
#80
Wcześniej działał, nie pokazywał mobków. A teraz pobrałem i widzę, że coś się schrzaniło i nie ładuje się nawet automatycznie. Zaraz jeszcze raz zrobię edit tego z działu download.

-----------------------------
ok, to jeszcze raz:
https://easyupload.io/dso5n1

- mobków nie wyświetla
- nie ma chickena

- socket protect można włączyć w cfg
- quick next game, qucik back to town można włączyć w cfg
- wyświetlanie skrzynek na mapie znowu jest dostępne, można włączyć w cfg
- strzałkę prowadzącą do questów/lokalizacji (domyślnie off) można włączyć klawiszem
- filtr dropu domyślnie off, można włączyć klawiszem
- auto party/loot hc (domyślnie off) można włączyć klawiszem

- domyślnie wyświetla resy i lvl mobków
- wyświetlają się ikony itemów na ziemi na mapie (tych, co mają przypisane ikony)

Sprawdzone na game i loaderze, wszystko działa.

Niech to będzie domyślny MH do ściągnięcia, na którym można bazować i dodawać sobie kolorki, zmieniać niektóre funkcje, klawiszologię, filtr dropu itp. Wszystkie funkcje, które były dostępne są dostępne - oprócz zbanowanych.

Zaś ci gracze, którzy wolą swój stary cfg po prostu usuną ręcznie zbanowane funkcje i tyle, wszystko legit.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)