Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MapHack - nowe zasady
#21
Gambler ale z całym szacunkiem to Ty jesteś napięty jak plandeka na żuku Uśmiech, mi brak potworków na mh wcale nie przeszkadza, a gram tylko HC, trzeba być poprostu ostrożniejszym teraz Uśmiech
Reply
#22
(10-24-2021, 09:49 PM)Luigi Wrote: Gambler ale z całym szacunkiem to Ty jesteś napięty jak plandeka na żuku Uśmiech, mi brak potworków na mh wcale nie przeszkadza, a gram tylko HC, trzeba być poprostu ostrożniejszym teraz Uśmiech

On się wścieka za brak chickena
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#23
Brak mobków to mała zmiana, raczej niepotrzebna, ale nieważne.

Większy problem widzę w egzekwowaniu tego, bo trzeba być naiwnym, żeby myśleć, że wystarczy napisać na forum "Od teraz gramy na zmienionym MH" i wszyscy nagle zaczną grać na tym MH.
Multum ludzi przeoczy temat przypadkowo, niektórzy celowo, i wytworzy się pewna niesprawiedliwość w grze bo jedni będą grać z takim MH, inni z takim, a Kaziu i Horror nie dadzą rady tego kontrolować. Bo to jest niemożliwe po prostu, żeby robić tyle MH testów tylu osobom i tak często, żeby wszystkich wyłapać ;p
Ktoś tam dostanie bana raz na jakiś czas i będzie się czuł pokrzywdzony, bo "przecież gracz x, y, z używają takiego MH i nie dostali bana, a ja dostałem". Uczciwe osoby, które chcą grać zgodnie z RULES i zrobią zmiany w MH też będą pokrzywdzone, bo jakaś grupa będzie jechać na starym CFG i nie spotkają ich za to żadne konsekwencje.
Reply
#24
W moim odczuciu ingerencja w grę w pokazywaniu mobów na mapie jest tak minimalna w porównaniu do reszty usprawnień, ułatwień - jak zwał tak zwał, że nawet bym tego nie ruszał. Najrozsądniej pewnie dać po prostu ludziom wybór. Jeden woli tak a drugi inaczej.

Inaczej jest z czikenem bo tu jednak już automat wychodzi Ci z gry. Mi osobiście to nie przeszkadza ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może tego nie tolerować. Obecnie mamy już prawie 2022 rok jesteśmy w większości starymi dziadami po 30. Dostaliśmy fajną możliwość nacieszenia się grą od nowa - w opinii wielu osób wprowadzone zmiany są na duży +. Czy jest sens mącić dodatkowo przy MH skoro i tak poziom trudności znacznie wzrośnie do poprzedniego sezonu ? Mam pewne wątpliwości Oczko
Reply
#25
(10-24-2021, 10:17 PM)dejv87 Wrote: W moim odczuciu ingerencja w grę w pokazywaniu mobów na mapie jest tak minimalna w porównaniu do reszty usprawnień, ułatwień - jak zwał tak zwał, że nawet bym tego nie ruszał. Najrozsądniej pewnie dać po prostu ludziom wybór. Jeden woli tak a drugi inaczej.

Inaczej jest z czikenem bo tu jednak już automat wychodzi Ci z gry. Mi osobiście to nie przeszkadza ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może tego nie tolerować. Obecnie mamy już prawie 2022 rok jesteśmy w większości starymi dziadami po 30. Dostaliśmy fajną możliwość nacieszenia się grą od nowa - w opinii wielu osób wprowadzone zmiany są na duży +. Czy jest sens mącić dodatkowo przy MH skoro i tak poziom trudności znacznie wzrośnie do poprzedniego sezonu ? Mam pewne wątpliwości Oczko

Absolutnie, mało istotna funkcja MH, a jakie proszenie się o dodatkowe problemy (co napisałem wyżej) w związku z egzekwowaniem tego.
W ogóle do dzisiaj nie wiedziałem, że Chicken był dozwolony na realmie. Zawsze myślałem, że jest absolutnie banned Duży uśmiech
Chicken, pickit, auto tele bez dwóch zdań muszą być zakazane.
Reply
#26
Zawsze był banned.
Reply
#27
chickn czyli nagłe wychodzeni z gry? czy wcisniecie jednego klawisza robi atio tp tez jest tak traktowane?
Reply
#28
(10-24-2021, 11:22 PM)xacerrr Wrote: chickn czyli nagłe wychodzeni z gry? czy wcisniecie jednego klawisza robi atio tp tez jest tak traktowane?

to automatyczne wychodzenie z gry podczas gdy % hp Twojej postaci spadnie do ustawionego poziomu, domyślnie chyba jest 50%. Jak dostajesz srogi oklep to kurczak wychodzi za Ciebie z gry, ażeby nie stracić expa na softcore bądź wbić 99 level na hc. Tak słyszałem.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#29
Kolega Ci opowiadał ? xD Mi mówili, że sam używasz, a że jesteś słabym graczem to nawet z tym dobrodziejstwem padasz xD





to nie jest mój kolega xD
Reply
#30
Hmm, właśnie odszukałem taką opcję w mh, nawet nie wiedziałem że to tam jest. A tak testowałem niby cfg?. U mnie nie działa ten chicken bo parę razy padłem.

Zadam głupie pytanie (w sumie powtórzę) które wskazuje że prosem w d2 nie jestemUśmiech, autotele to mtp przypisane w mh pod dany klawisz? Yes?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)