Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MapHack - nowe zasady
#31
Nie jestem zły na brak mobow tylko jak dejv powiedział po 30 lat się ma gram na starym mh od xx lat i nie chce mi się nic kombinować a według tych all ulepszeń co tu są to widoczne stwory są niczym strasznym rozumiesz tego niuansa? A kaziu szuka na siłę zmiany tam gdzie nie jest konieczna
Reply
#32
Przez tyle lat starego ladera nie było z tym problemów teraz z nowym jest. Zgadzam się z poprzednikami czy to oby na pewno takie zmiany są potrzebne?
Reply
#33
Obawiam się, że to ja (w pewnym sensie) podsunąłem ten pomysł... LOL!!!! Cóż, trzeba się chyba będzie nauczyć tego nowego MH i przyzwyczaić sie do niego :/... No, chyba że głos "ogółu starych graczy" przeważy...
Btw. - mam nadzieję, że drobne, indywidualne modyfikacje przy wyświetlaniu kolorków dropniętych itemów nie są problemem i nie będą banowane? (bo zagrałem chwilkę i było bardzo... oczojebnie/kolorowo, jak dla mnie...).
I... czy mi sie zdaje, czy w tej nowej wersji jest wprowadzone coś w rodzaju "light radius"? - bo.... atmosfere chyba jest ciutke mroczniejsza!!! (albo tak mi się zdaje tylko?).
Reply
#34
(10-25-2021, 12:57 PM)TeRRoR Wrote: Przez tyle lat starego ladera nie było z tym problemów teraz z nowym jest. Zgadzam się z poprzednikami czy to oby na pewno takie zmiany są potrzebne?

Nowy ladder, nowe udziwnienia Oczko
Reply
#35
Wydaje mi się że jakiekolwiek zmiany w maphacku są infantylne i nie mają sensu, ponieważ maphack to jedno ale jeszcze trzeba grać żeby z niego korzystać a odejmowanie modyfikacji i banowanie za ich używanie jest wedlug mnie zwyczajnie głupie bo co daje ten maphack ? Odkrywa mapę ? Filtruje loot ? Tego wszystkiego się można nauczyć poprzez przegranie setek albo tysięcy godzin. Ja po przegraniu w ressurected dziesiątek godzin jestem coraz bliżej opuszczenia SP bo zwyczajnie jestem leniwy i zmęczony podczas gdy muszę patrzeć na całą mapę zawalona itemami i szukać full rejuvuv. Bardzo bym nie chciał żeby napotkało mnie to i tutaj ... Uważam że obecny maphack jest kompletny i nie wymaga ZADNYCH modyfikacji. Apropo wyświetlania mobkow na mapie co imo nie ma sensu bo i tak trzeba zabić setki bosspqckow bo w sumie tylko o to chodzi. Więc różnica w tym czy ktoś zabije je szybciej bo je widzi czy na ślepo nic nie zmienia bo farmienie tego na cs to formuła długofalową.
Tyle ode mnie, nie uważam że nie wymaga on czyjegokolwiek zaangażowania oraz czasu. Uśmiech
Reply
#36
(10-26-2021, 11:59 AM)maciejko1995 Wrote: Ja po przegraniu w ressurected dziesiątek godzin jestem coraz bliżej opuszczenia SP bo zwyczajnie jestem leniwy i zmęczony podczas gdy muszę patrzeć na całą mapę zawalona itemami i szukać full rejuvuv.

to brzmi jak prorocza zapowiedź powrotu Króla Hammerów xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#37
Dobrze Maciej prawi ino to jest zabieranie czasu nic pozatym ja wiem ze tak jest na BNecie blizarda ale to już nie te czasy nie ci ludzie na jakieś kombinowania a tylko z tego co widzę zrazi graczy może 10 lat temu miałoby to jeszcze sens chcesz kaziu utrudnień wywal całego moda a nie się czepiaj mh
Reply
#38
Nawet 10 lat temu nie miało by to sensu. Jeszcze na d2tradeR się tak grało i to było już normą. Ba takie zmiany niejednokrotnie przyciągały graczy bo była duża skrzynia, możliwość gry z mh + loader i każdy był szczęśliwy. Już wtedy ludzie jak ja mieli na liczniku tysiące godzin spędzonych przy d2 i dla mnie żadna frajda szukać drogi do mefa po raz tysiącpięćsetstodziewięćsetny.
Zgadzam się z tym co napisał Maciej odnośnie kolorków, paczki tak czy srak się znajdzie bo głównie o nie chodzi w mf i exp a czy zejdzie kilka sekund mniej czy więcej mówi się trudno ale to dla mnie totalnie niepotrzebne utrudnianie na siłę ludziom gry.
Reply
#39
MH były od zawsze na prywatnych realmach i zawsze było w nich wiele funkcji, to norma. Te nasze "udogodnienia" w postaci moda Greena i zwykłego MH to nadal jest nic w porównaniu z takimi wynalazkami jak PD2 czy IDR mod. Tam do dopiero są ułatwienia i ingerencja w grę.

Biorąc pod uwagę, w którą stronę zmierza dyskusja, to widzę dwa rozwiązania.
Albo Kaziu będzie nieugięty i zaczną lecieć głowy za podważanie jego decyzji, albo idąc za głosem rozsądku (i większości) jednak MH zostanie zostawiony w spokoju, w końcu realm z założenia jest tworzony przez / przy dużym udziale graczy dla graczy ;p
Reply
#40
Skoro od graczy dla graczy to niech gracze moze glosuja w ankiecie ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)