Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MapHack - nowe zasady
#41
(10-26-2021, 05:28 PM)PRS Wrote: MH były od zawsze na prywatnych realmach i zawsze było w nich wiele funkcji, to norma. Te nasze "udogodnienia" w postaci moda Greena i zwykłego MH to nadal jest nic w porównaniu z takimi wynalazkami jak PD2 czy IDR mod. Tam do dopiero są ułatwienia i ingerencja w grę.

Biorąc pod uwagę, w którą stronę zmierza dyskusja, to widzę dwa rozwiązania.
Albo Kaziu będzie nieugięty i zaczną lecieć głowy za podważanie jego decyzji, albo idąc za głosem rozsądku (i większości) jednak MH zostanie zostawiony w spokoju, w końcu realm z założenia jest tworzony przez / przy dużym udziale graczy dla graczy ;p

Wyświetlanie mobów na mapie, chicken, pickit i autotele są baned. Zdania nie zmienię.
Filtrowanie, wyświetlanie informacji o immunach itp. mnie nie interesuje ustawiajcie jak chcecie.
Reply
#42
(10-26-2021, 06:03 PM)kaziu Wrote: Wyświetlanie mobów na mapie, chicken, pickit i autotele są baned. Zdania nie zmienię.
Filtrowanie, wyświetlanie informacji o immunach itp. mnie nie interesuje ustawiajcie jak chcecie.

Dziwi mnie tylko, że stawiasz wyświetlanie mobków na mapie na równi z chickenem, pickitem czy auto tele.
Na mapie masz wyświetlane przecież różne rzeczy - npc, inne postacie, kapliczki, wejścia do lokacji, wp, itemy wyświetlane przez filtr przedmiotów itd., więc to jest bardzo marginalne ułatwienie
Reply
#43
Inaczej za wyświetlanie mobow jest perm czy ban czasowy?
Reply
#44
(10-26-2021, 06:07 PM)PRS Wrote:
(10-26-2021, 06:03 PM)kaziu Wrote: Wyświetlanie mobów na mapie, chicken, pickit i autotele są baned. Zdania nie zmienię.
Filtrowanie, wyświetlanie informacji o immunach itp. mnie nie interesuje ustawiajcie jak chcecie.

Dziwi mnie tylko, że stawiasz wyświetlanie mobków na mapie na równi z chickenem, pickitem czy auto tele.
Na mapie masz wyświetlane przecież różne rzeczy - npc, inne postacie, kapliczki, wejścia do lokacji, wp, itemy wyświetlane przez filtr przedmiotów itd., więc to jest bardzo marginalne ułatwienie

Tak dokładnie, mobów ma nie być na mapie.

(10-26-2021, 06:08 PM)Gambler Wrote: Inaczej za wyświetlanie mobow jest perm czy ban czasowy?

Zawsze perm, nigdy nie daje czasowych.
Reply
#45
Widzę że nie ma co się kopać z koniem też lubię postawić na swoim ale jakby mi wszyscy mówili że nie mam racji to bym się chyba zastanowił i przyznał do błędu a ty idziesz w zaparte typowe jestem adminem i tak ma być zastanów się czy ty chcesz żeby ludzie tu grali czy żeby się wkurzali
Reply
#46
Ktoś tu nie przeczytał regulaminu serwera i pójdzie do łagru.
Pacz punkt 1 regulamin serwera xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#47
W tej formie co na ss, jest legit czy nie ?
Pierwszy raz uzywalem painta na w10 i chwile mi zeszlo zeby to ogarnac xD

[Image: Bez-nazwy.jpg]
Reply
#48
(10-26-2021, 07:39 PM)g2xod Wrote: W tej formie co na ss, jest legit czy nie ?
Pierwszy raz uzywalem painta na w10 i chwile mi zeszlo zeby to ogarnac xD

[Image: Bez-nazwy.jpg]

Nie widać mobów, więc imo legit, ja mam u siebie tak samo
Reply
#49
Kaziu piszesz o wyświetlaniu immunów że Cię nie obchodzi, ale jak nie będzie mobków to te info też nie zadziała
Reply
#50
(10-26-2021, 08:11 PM)Luigi Wrote: Kaziu piszesz o wyświetlaniu immunów że Cię nie obchodzi, ale jak nie będzie mobków to te info też nie zadziała

Działa, działa sprawdzone mam.

(10-26-2021, 07:26 PM)Gambler Wrote: Widzę że nie ma co się kopać z koniem też lubię postawić na swoim ale jakby mi wszyscy mówili że nie mam racji to bym się chyba zastanowił i przyznał do błędu a ty idziesz w zaparte typowe jestem adminem i tak ma być zastanów się czy ty chcesz żeby ludzie tu grali czy żeby się wkurzali

Gambler, ale ja Cię nie zmuszam do gry tutaj. Jeśli wyłączenie wyświetlania mobów i chickena w MH to dla Ciebie poważny problem, to może czas poszukać innego serwera.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)