Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drużyna zniszczenia
#11
Nie ma się co spinać jak barani k***as przez stosunkiem. Przecież dzień, tydzień czy miesiąc przewagi nie da w dłuższej perspektywie praktycznie nic. RNG i tak swoje zrobi w long runie Oczko
Reply
#12
(10-25-2021, 06:04 PM)dejv87 Wrote: Nie ma się co spinać jak barani k***as przez stosunkiem. Przecież dzień, tydzień czy miesiąc przewagi nie da w dłuższej perspektywie praktycznie nic. RNG i tak swoje zrobi w long runie Oczko

Ja bym tego nie nazwał spinaniem, raczej dyskusją nad wyższością jednej strategii gry nad drugą Duży uśmiech
Reply
#13
Co ty dejv bredzisz przy dobrych graczach tydzień to przepaść
Reply
#14
(10-25-2021, 06:39 PM)Gambler Wrote: Co ty dejv bredzisz przy dobrych graczach tydzień to przepaść

xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#15
Po pierwsze tu nie ma dobrych graczy oprócz mnie i PRS.
Po drugie co masz na myśli pisząc przepaść ?
Bo to zależy jaki kto ma cel do osiągnięcia. Jeżeli ustalimy go sobie do pierwszego czako no to fakt tydzień = przepaść.
Jeżeli będziemy się ścigać o pierwszy ann no to tydzień może mieć znaczenie.
Jeżeli za cel obierzemy to kto pierwszy wbije 99 lvl to w naszych realiach miesiąc nie ma żadnego znaczenia przy zrobieniu kilkudziesięciu tysięcy runów aby go wbić.

Tydzień ma znaczenie na CBN gdzie ceny są z kosmosu na początku i można się obłowić w fgzordy przy odrobinie szczęścia ale u nas gdzie trejdy będą na zasadzie dam Ci czako a Ty mi aracha albo mare lub vexa.
Reply
#16
(10-25-2021, 06:47 PM)dejv87 Wrote: Po pierwsze tu nie ma dobrych graczy oprócz mnie i PRS.

xD xD xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#17
No co, na śmieszkowanie mnie wzięło Duży uśmiech
Reply
#18
(10-25-2021, 06:47 PM)dejv87 Wrote: Po pierwsze tu nie ma dobrych graczy oprócz PRS.

Zgadzam się
Reply
#19
Co ty bredzisz jakich kilku dziesięciu widać że chyba nie wbiles nigdy 99 i się nie ścigałeś na poważnie z nikim a co do tego kto jest najlepszy to nie ma co mówić sami nędznicy a horror największy plebs i nie edytuj moich postów bambarylo
Reply
#20
(10-25-2021, 08:06 AM)Horrorshow Wrote: Elo

poszukiwani boomerzy którzy chcą pyknąć całą gierkę do baala hell na nocce z piątku na sobotę. TRYB SOFTCORE LOD.

Ja się piszę Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)