Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drużyna zniszczenia
#21
W tej drużynie zniszczenia nie może mnie zabraknąć ? tyle, że ja prawdopodobnie dopiero w sobotę wieczorem będę wolny. Praca, alkohol, narkotyki, no nie jest w życiu lekko. Po drugie, pewnie serwer przeciążycie i wystartuje dopiero w sobotę... Ale pisze się ?
Reply
#22
No to odstaw na bok codzienne obowiązki (alkohol i narkotyki) i weź sobie wolne na piątek xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#23
@gambler
No tak wychodzi z tymi runami na 99 lvl. Mam na koncie kilka 99 to wiem o czym piszę Duży uśmiech
Odnosiłem się typowo do warunków realmowych gdzie br nie trwa 2.30 jak na CBN.
Prosty przykład: zazwyczaj grasz sam większość czasu więc musisz zamulić, często na wysokich lvlach się gra na BO grubasa a to dodatkowe sekundy. Sam czyścisz tron a to schodzi. Oczywiście za baala dostajesz full exp bo zabijasz go sam, za w1-5 kokosów już nie ma na 98.
Oczywiście można robić samemu br, cs + nitka i nominalnie runów wyjdzie sporo mniej ale czas takiego runa jest stosunkowo długi.
Oczywiście idealna sytuacja to taka, w której grasz z kolegą macie obaj 98, gracie 2+4, jeden czyści tron, drugi csa a nitek do dogadania ale zagrać tak u nas kilka k runów to raczej ciężko będzie Duży uśmiech
Reply
#24
No ogólnie to mi chodziło o te kilkadziesiąt teraz się poprawiłes że kilka i tu się już zgodzę a co do samej gry zależy czym się gra każdy ma swoje taktyki jakieś tam
Reply
#25
No wiadomo, że jest tajemna wiedza i są różne kiwki ala techniki na poprawienie ratio exp/h ale to zostawię dla siebie Duży uśmiech
Reply
#26
Masz rację nigdy się nie odkrywa wszystkich kart, zwłaszcza jeżeli na jednej z nich jest symbol drobiu.
Reply
#27
Ja wbiłem dwa 99 grając brh 2+3, przeciętny dobry run 2min20sek z zamuleniem i lotem na tron ;p 3k gier w niecałe 3 tygodnie. Da się ? Da, tylko trzeba być szaleńcem, co jest gotowy na poświęcenia Duży uśmiech
Reply
#28
Napierdalać 6h dziennie przez 3 tygodnie br to trzeba być raczej jebniętym Duży uśmiech

Pamiętasz może ile k exp per run 98-99 wychodziło ?
Reply
#29
(10-26-2021, 05:40 PM)dejv87 Wrote: Napierdalać 6h dziennie przez 3 tygodnie br to trzeba być raczej jebniętym Duży uśmiech

Pamiętasz może ile k exp per run 98-99 wychodziło ?

oidp czysty run 70-75k na postać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)