Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acerka = lokalna policja?
#11
Szkoda gadać, WY wiecie lepiej.
A ja popełniłam przestępstwo bo chciałam się zabawić i uczciwie pograć na WASZYM serwerze.
A jeszcze większym przestępstwem było to, że na serwerze grał wcześnie mój brat, który mnie namówił do grania. No tak, ZAKAZUJE się więzów rodzinnych pomiędzy graczami - musicie to dopisać do regulaminu serwera, koniecznie.
Nie wskazuj mi na podobieństwa z 2019 roku, bo gram tu od października tego roku i nigdy wcześniej nie grałam U WAS, dlatego nie wiedziałam o zakazie więzów rodzinnych.
... No i po co przed resetem tak reklamowaliście się, żeby pozyskać nowych graczy, skoro WY nowych graczy nie chcecie, WY ich prześladujecie i blokujecie jak WAM wygodnie na podstawie wyssanych z palca pomówień.
Reply
#12
(11-27-2021, 02:11 PM)caro9luty Wrote: ale w moim odczuciu takie postępowanie jest niczym innym jak nękaniem graczy, którzy po kilku latach przyszli sobie pograć na serwerze, jednak nie należą do ścisłego grona Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.



(11-27-2021, 03:02 PM)caro9luty Wrote: Nie wskazuj mi na podobieństwa z 2019 roku, bo gram tu od października tego roku i nigdy wcześniej nie grałam U WAS, dlatego nie wiedziałam o zakazie więzów rodzinnych.


To zaczynasz dopiero czy wracasz po kilku latach? Oczko
Mnie to wygląda na powrót i podejście któreś z kolei Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#13
U WAS gram pierwszy raz od października tego roku.
Wcześniej grałam na Grocie Trolla (chyba 2006 rok), później na Jamie Mroku, w miedzyczasie chyba jeszcze jakiś DOT Realm czy coś podobnego.

Tak, powrót do D2;
Po raz kolejny nie widzę żadnej sprzeczności. Ale jak napisałam wcześniej WY wiecie wszystko lepiej.
Ta rozmowa jest bez sensu, tak jakbym chciała kopać się z mułem. A nie chcę, bo to z góry przegrana sprawa.
Reply
#14
(12-17-2019, 11:15 PM)Monika9791 Wrote: Zmęczyła mnie już ta walka z wiatrakami...

(11-27-2021, 03:30 PM)caro9luty Wrote: Ta rozmowa jest bez sensu, tak jakbym chciała kopać się z mułem. A nie chcę, bo to z góry przegrana sprawa.

To chyba też dość podobne zachowanie Duży uśmiech


(12-17-2019, 11:25 PM)kusio100 Wrote: Cały czas nas sprawdzacie. Sami chyba nie wiecie co chcecie. Nic Wam nie pasuje. Nie chcecie naszej obecności to dobrze nie musimy grać na waszym serwerze. To co robicie to jest chore

Polecam wszystkim graczom Diablo wasz serwer.

(11-27-2021, 03:02 PM)caro9luty Wrote: ... No i po co przed resetem tak reklamowaliście się, żeby pozyskać nowych graczy, skoro WY nowych graczy nie chcecie, WY ich prześladujecie i blokujecie jak WAM wygodnie na podstawie wyssanych z palca pomówień.

..... no trzeba mocno nie chcieć zobaczyć zbieżności w reakcji wtedy jak i teraz.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#15
To tylko świadczy o tym, że mimo upływu czasu Wasze zachowania są takie same.
Od kiedy gram w d2 zawsze mam konto caro9luty. Tak samo jak moja pierwsza postać od 10lat nazywa się MoneyPit - zarówno w d2 jak i w innych grach. Teraz dorobiłeś mi nową tożsamość Monika, hmm - to nawet podobne do MoneyPit, masz zatem następne podobieństwo.
Tylko tak dalej!!!

wiesz, zacytuję Franca Maurera - Nie chce mi się z tobą gadać.
Reply
#16
Zero odniesienia się do merytotycznych "zarzutów", za to pełno niesprawiedliwego jadu w stronę Horrora...

caro9lutyTo tylko świadczy o tym, że mimo upływu czasu Wasze zachowania są takie same.
Od kiedy gram w d2 zawsze mam konto caro9luty. Tak samo jak moja pierwsza postać od 10lat nazywa się MoneyPit - zarówno w d2 jak i w innych grach. Teraz dorobiłeś mi nową tożsamość Monika, hmm - to nawet podobne do MoneyPit, masz zatem następne podobieństwo.
Tylko tak dalej!!!

wiesz, zacytuję Franca Maurera - Nie chce mi się z tobą gadać.
Reply
#17
miałam nie pisać więcej ale jednak napiszę:
Jakież to merytoryczne zarzuty, zwłaszcza do konta caro9luty?
Jakież to dowody że ja - caro9luty - to Monika9791? A jednak cały czas się porównuje mnie z tym, co napisano 2 lata temu przez kogoś innego? Jaką w tym widzisz "merytoryczność"? To są niesprawiedliwe pomówienia i dlatego jestem taka zbulwersowana porównaniami Horrora.
Twoje, Acer, zarzuty do siciliana są wyssane z palca, do mnie nie masz żadnych zarzutów a jednak doprowadziłeś do zbanowania mojego konta tylko za więzy rodzinne. To nazywasz dbałością o dobre imię serwera i sprawiedliwością?
Postaw się na moim miejscu - powiedzmy że to za tobą ktoś by całe rano łaził, dopytywał o której się logowałeś, a po pół godzinie jak próbowałbyś wejść do gry okazałoby się, że twoje konto jest zbanowane. Grałam cały czas uczciwie, a ty twierdzisz że też grasz uczciwie i o uczciwość ci chodzi - powiedz mi zatem, jaka to uczciwość oczernić kogoś dla swojego widzimisię, bez żadnych podstaw i dowodów? To jest według ciebie uczciwe? Jeśli takie jest twoje pojęcie uczciwości to współczuję twoim bliskim. Dla mnie to jest szczyt nieuczciwości.
Reply
#18
Od razu zaznaczam, że podczas wyjaśniania sprawy, zapytania (czy inne wątpliwosci) DLACZEGO jest to samo IP dla obydwóch kont należy kierować do Orange - bo to są dwa różne routery, dwa odrębne łącza, dwie odrębne umowy, dwa odrębne rachunki (Neostrada), a mieszkamy w odległości kilku kilometrów od siebie. Tak szczerze to do tej pory nawet nie miałem świadomości, że zachodzi taka zbieżność. 

Poza tym nie porównywałbym na siłę sprawy dzisiejszej do tej sprzed dwóch lat - inni ludzie (to znaczy sędziowie ci sami Oczko, różne osoby osądzane), inne realia. Wszelkie żarty i stawianie znaku równości między tymi sprawami świadcy tylko o tym, że "administracja miała 2 lata temu i ma teraz - krótko: zawsze rację". I jestem w stanie to zrozumieć. 

Prosiłbym również o wyjaśnienie jak wygląda "prawidłowy" sposób biegania na mefa, pindla czy radę? Bo z tego co Acer pisze działanie : wejście do gry - wp - teleport/bieg do celu - zabicie ccelu - zebranie dropu - next game (czyli ok. 20-50 sekund) - świadczy niezbicie o działaniu bota (nawet jeśli w czasie tej gry rozmawia się z drugą osobą w grze - a raczej wraca się do miasta porozmawiać, bo bijąc np. radę nie jestem w stanie jednocześnie pisać... Ręki trzeciej mi brakuje...). 

Prosiłbym o sprawdzxenie, ILE RAZY Acer wchodził do moich gier od godziny 4.30 - a wtedy to niezrozumiale "CZESC, CZESC" oraz "I co słychać" staje się chyba bardziej zrozumiałe (kolejny, n-ty raz gośc jest w twojej grze!)

Prosiłbym również o sprawdzenie, czy rzeczywiście te dwie wiadomości na "słynnym" dowodowym printscreenie RZECZYWISCIE były wysłane w TEJ SAMEJ sekundzie i WYJAŚNIENIE mi, o czym to świadczy? 

Btw. - kto lata botami na normie? (nie znam się na tym bo nigdy tego nie używałem, ale screen jest z normalu i nie z nocy, jak pisze Acer ale z godziny 6 z groszami)

Ze swej strony wiem, że używam loadera i wersji D2 ściągniętej z serwera i mh zgodnego z wymogami poresetowymi (bez potworków na minimapie) - żadnych innych programów nie stosuję, grając w d2. 

Jak mówiłem, moja przygoda  D2 realm  została definitywnie zakończona po tych dzisiejszych wydarzeniach i zachowaniu kolegi Acera jak również przeprowadzonego śledztwa, w którym traktowany byłem jak gówniarz, jednak oczekiwałbym wyjaśnienia i rzeczowego odniesienia się do moich zapytań, nie tylko szyderczych komentarzy i porównywania do sytuacji sprzed kilku lat. 

Pozdrawiam - i oczekuję na konkretną odpowiedź.
Reply
#19
Nie planowałem udzielać się w tym temacie, ale wtrącę coś od siebie, bo widzę, że ktoś tutaj został co najmniej wprowadzony w błąd.

Po pierwsze, caro9luty i sicilian nie grają z tego samego IP. Sprawdzałem to dzisiaj rano. Zresztą bez problemu do potwierdzenia w logach.

Po drugie, kolega Acer swoim beznadziejnym zachowaniem w stosunku do różnych osób na serwerze sam prosi się o bana.
Przytoczę sytuację jaka spotkała mnie dzisiaj rano:
Otóż gram sobie spokojnie na grze z dopiskiem _priv, odwiedził mnie niespodziewanie wyżej wymieniony Acerek, zarzucając mojej osobie używanie cheatów (xD) i próbując mnie sprowokować.
Kulturalnie proszę aby nie wchodził na moje prywatne gry - zamiast uszanować prośbę, polazł za mną na next game i znowu nieudolnie prowokował, zarzucając używanie jakiegoś chickena xD

https://up.be3.ovh/upload/1638030753.jpg
https://up.be3.ovh/upload/1638030801.jpg
Reply
#20
sporo Was tu było
cudny, nekro3482, Monika9791, kusio100, patrys100, notoriousy, noofy, niborazy , keviny, kolejorze, , stingi, byakuya7, y7boz9 i można by tak wymieniać jeszcze długo

za każdym razem jedna ze stałych śpiewek : albo to samo IP, IP podobne, albo : kuzyni, rodzeństwa, wujki ciotki, matka z synem, acc kolegi, teraz jeszcze okazało się że babcia u nas gra,

za każdym razem ta sama sytuacja przyłapanie na dziwnych zrachowaniach, ujawnione boty, wypieranie się, odwracanie sytuacji i obrażanie się że nie muszę tu grać skoro tak źle nas traktują i tak aspołeczne jest to miejsce, że już żegnamy się z d2trade, że niedługo nasz koniec bo tacy źli tutaj operatorzy moderatorzy administratorzy,

za każdym razem: nie wiedziałem że tak nie można, że karane jest bycie członkiem rodziny lub granie na tym samym IP, i inne bzdury które mają odwrócić uwagę od clou sprawy Duży uśmiech

przecież to się kurde nudne zrobiło,
chociaż byś(cie) się wysilili i wymyślili nowe wałki, albo po prostu będąc przyłapanym - przyznać się i bez owijania w bawełnę z warnikiem sobie grać dalej,
grać uczciwie, nie wyalienowanym na xx kontach po cichu szmuglować w te i nazat te same graty - i tak wszystko w końcu wypłynie,
nawet pomyśleć nieco, tak naprawdę odrobinkę i się otworzyć i udawać jakąś komitywę z pozostałą częścią realmu (nie musisz ze mną) - a nie robić wszystko by stwarzać pozory samowystarczalnego bociarza Uśmiech
no nic, zero pomyślunku...
ale po co? skoro można próbować przekonać wszystkich o tym że naprawdę mamy do czynienia z kobietą dojrzałą - skoro twierdzi że ma wnuki i jej bratem Uśmiech
litości - serio ktoś miał to kupić?

Nie wiem kim jesteś(cie) ale zamiast grać jak człowiek/ludzie , to cyklicznie jakieś cyrki z Wami po kolei;
przecież tu nie grają tylko nowicjusze, a sporo graczy którzy zjedli zęby Uśmiech więc nikt tu nie jest niewidoczny i każde zachowania widać jak na dłoni, grane jest 24h, jak nie grane to podpatrywane przez players on-line kto się kiedy i z kim wącha Uśmiech

Nawet nie chce mi się szczególnie nad tym wysilać, jak sobie wyprosicie u Kazia to niech Was puści, po prostu trzeba być pół-główkiem znając wszystkie sprawy wymienionych na górze acc żeby nie dostrzec że za każdym razem jest ten SAM SCHEMAT.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)