Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Hide and seek" Gwiazdkowe Poszukiwania - Konkurs
#1
Witam serdecznie i zapraszam do udziału w kolejnym konkursie z okazji Gwiazdeczki z serii "Hide and seek".
Zabawa polegać będzie na znalezieniu ukrytego, tajemniczego przedmiotu który zostanie gdzieś schowany na mapie w grze.
Z uwagi na to że gra mieści 8 uczestników, w zabawie będzie mogło wziąć udział tylko 7 graczy i ja czuwający nad przebiegiem zabawy. Rozważałem opuszczenie gry i udział 8 osób ale obawiam się że niepilnowani się pozabijacie.
  
TERMIN ZABAWY TO 24 grudnia 2021 roku godzina 21:00
ZASADY :

- na mój sygnał przez ANN wejdziecie do mnie na grę o nazwie "POSZUKIWANIA" - gra będzie założona nieco wcześniej celem przygotowania zabawy, wejście przed tym sygnałem celem napisania czegokolwiek, lub bezcelowe wiąże się z dyskwalifikacją, proszę tam nie zaglądać przed wyraźnym komunikatem który nadam przed godziną 21:00;
- poszukiwania odbędą się w trybie Softcore LoD na poziomie trudności PIEKŁO;
- Po nadaniu sygnału do wejścia na grę wszyscy rzędem stają i czekają w Obozowisku Łotrzyc;
- Podczas poszukiwania, w trakcie, jak i po - zabronione jest uruchamianie maphacka. Celem odkrycia mapy czy też aktywowania wciśniętego ALT - podświetlanie itemów na ziemi. Wejście na grę z maphackiem dyskwalifikuje uczestnika, nie będę zakładał kolejnej gry do poszukiwań. Proszę upewnić się że macie wyłączony maphack na tym oknie i koncie z którego będziecie brać udział w zabawie.
- Wszyscy gracze zobowiązani będą po wejściu do gry zrobić test na maphack poprzez wpisanie komendy "/time" i zamieszczenie obrazka z jej widokiem w tym temacie. Zrzut ekranu należy wykonać w taki sposób ażeby była widoczna komenda i nazwa gry z aktywną mapą:

[Image: Screenshot320.jpg]


- Na mój sygnał - rozpoczniecie poszukiwania, technika szukania jest dowolna, można z buta, ale dozwolone też jest używanie teleportu;
- Po zakończeniu - a w szczególności ta osoba która znajdzie rzeczony przedmiot (jeśli się to komuś uda) nie wychodząc z tej gry, wykonuje czynność z testem poprzez wpisanie komendy "/time" i zamieszczenie screenshoota w tym temacie na dowód tego że podczas szukania nie był wspomagany maphackiem. Analogicznie jak przed przystąpieniem do zabawy.
-Zwycięża ten, komu uda odnaleźć się ukryty sekretny item i wykona test na maphack po zakończeniu NIE OPUSZCZAJĄC GRY


Myślę że zasady są dość proste i zrozumiałe, proszę o deklarację uczestnictwa -decyduje kolejność zgłoszeń poprzez wpisanie w tym temacie, proszę mieć na uwadze że to dzień Wigilii i być może nie każdemu będzie pasować.
Zgłosić się może więcej niż 7 osób, w tym wypadku jeżeli ktoś z pierwszej siódemki wypadnie, jego miejsce może zająć kolejna osoba zgłoszona.
Tak więc zapraszam wszystkich zainteresowanych w piątek 24 grudnia 2021 roku na Główny Kanał naszej Krainy Uśmiech 

Zbiórka poszukiwaczy około godziny 20:30 na czacie - również będę o tym informował poprzez ANN.

Czego będziecie szukać? to już tajemnica, będzie to leżało gdzieś schowane w słonecznym, suchym, ciemnym i wilgotnym miejscu... W każdym razie z uwagi na brak maphacka żaden filtr nie zakłóci zobaczenie tego, co istotne.
Kolor tego przedmiotu będzie raczej ułatwiający jego namierzenie jakaś zieleń, żółć lub złoty Uśmiech 

Jeżeli są jakieś wątpliwości proszę pisać, jeśli coś przyjdzie mi jeszcze do głowy poinformuje przed rozpoczęciem gry Uśmiech , zobaczę też z jakim zainteresowaniem odnośnie tego terminu się spotkamy, jeżeli będą sugestie by pchnąć godzinę rozpoczęcia - ta może ulec zmianie.

Oczywiście dla znalazcy szukanego itemu przewidziano nagrodę główną - w trybie SCL , a pozostali.... no zobaczymy Oczko !

Zapraszam do wspólnej zabawy i wpisywania się na listę uczestników POSZUKIWAŃ Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
#2
#Pierwszy1111!!!!1111
#3
(12-16-2021, 01:34 PM)Horrorshow Wrote: proszę o deklarację uczestnictwa
Bardzo proszę
#4
Również się pojawie Oczko
#5
i ja będę, nie ma to jak konkurs Duży uśmiech
#6
I ja też polatam Oczko
#7
Zapraszam niezdecydowanych do udziału, w puli do wzięcia miłe niespodzianki - godzina rozpoczęcia będzie raczej pchnięta co by wszyscy zdążyli pojeść, popić i kulturalnie zasiąść na pół godzinki, obstawiam że nawet mniej czasu powinno zająć spenetrowanie wszystkich lokacji kilku graczom Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
#8
To jak tak to może też wpadnę jak zdarzę
#9
Hej, ja raczej nie zdążę. Mam robotę gwiazdora wieczorem
#10
A ja mam takie pytanko, czemu gracze hc są pomijani w konkursach? Nagrody w mikołajkowy tylko SC, teraz też SC.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)