Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impertynenckie zachowanie użytkownika Gambler
#11
Dawno się tak nie uśmiałem ty jesteś człowieku żałosny napisałem Ci parę dni temu żebyś zbastowal z tymi głupim zarcikami oczywiście poleciales na skargę do horrora ciągle coś piszesz o mnie na discord idziesz z kimś na wojnę licz się z porażka miej człowieku jakiś honor i jaja i przestań się mazac i wypisywać jakieś śmieci bo to żałosne tematu z horrorem nie poruszam jest spoko on nic się nie sadzi i ja do niego też nie co do nazwy posta na 93 prośbą o Ann była kaziu nic nie mówił także kolejny raz zrobiłeś z siebie idiote jesteś takim prowokatorem który nie ma honoru za grosz prsa też się czepiales wymyślając jakieś brednie chyba każdy widzi kim ty jesteś nic sobą zbytnio jesli chodzi o grę nie reprezentujesz a masz najwięcej do powiedzenia żal.pl
#12
(01-07-2022, 01:21 PM)Gambler Wrote: Dawno się tak nie uśmiałem ty jesteś człowieku żałosny napisałem Ci parę dni temu żebyś zbastowal z tymi głupim zarcikami oczywiście poleciales na skargę do horrora ciągle coś piszesz o mnie na discord idziesz z kimś na wojnę licz się z porażka miej człowieku jakiś honor i jaja i przestań się mazac i wypisywać jakieś śmieci bo to żałosne

Gambler teksty na poziomie dresów z przystanku sobie daruj.
#13
Dobrze Kaziu napisałem tylko jak to wygląda koleś jest po prostu śmieszny eot
#14
Byłem w pracy i odp tylko na zarzuty Acera wiesz co horror ty jesteś żałosny hipokryta mówisz że Acer ma być ciągle ciśniety a sam co robisz tak na prawdę ku zaskoczeniu może trochę napisze ze poniekąd Acer padł ofiarą twoich działań to ty to wszystko nakreciles pisząc kolejny raz te twoje brednie zobacz lepiej sam jak się zachowujesz jako moderator co myślałeś że trafiłeś na byle leszcza i będziesz sobie beke kręcił z kolezkami? Otóż oświadczam ci ze nie kraina pvp jest do bani bo zatrzymałems się na poziomie dinozaura? Co do słownictwa nie mam zamiaru się silic na jakieś poemat pisze co myślę bez urzędnicze bełkotu idąc dalej mogłeś uciąć ta sprawę z acerem po tym jak mu napisałem żeby zbastowal a teraz jak mu napisałem co o nim myślę macie wielkie pretensje obaj jesteście siebie warci trzeba było sobie tam pisać w koleczku przyjaciół a do mnie się nie stawiać powiem na koniec jak się poznaliśmy nawet cię polubiłem i szanowalem ale dałeś się poznać tak że teraz naplulbym ci w twarz
#15
2022 and drama is still here, I need more popcorn Konkwista, give me more!
Oczywiście że na realmie to horror jest największym prowokatorem, tak się dal poznać na samiutkim poczatku po fuzji z d2t, jak dostawal od każdego randoma bęcki swoja kox hybsin za żyliony jahow, to samo bylo na imperium...
Takich ludzi nie zmienisz bo to jest zakorzenione w ich nibymozdzku, kolko wzajemnej adoracji a reszta jest trollowana i prowokowana na każdym kroku, najśmieszniejszy moderator ever ^^
Fajnie chociaz można się z kogos pośmiać Duży uśmiech
Tyle lat i jeszcze się to nie znudziło, naprawdę trzeba mieć nierówności pod kopułą Uśmiech
#16
Jak widać niestety są tutaj równi i równiejsi.
Gambler w dalszym ciągu nie został ukarany w ŻADNYM stopniu, nawet najmniejszym ostrzeżeniem, gdzie ja nikogo nie obrażając, a jedynie wrzucając humorystyczną grafikę otrzymałem Warna 50%.
Jeśli chodzi o jawne i bezpardonowe łamanie regulaminu przez Gamblera, PRS nie widzi żadnych zastrzeżeń... Komedia

(01-07-2022, 11:23 AM)PRS Wrote: Jeżeli taka osoba czuje się obrażona przez kogoś innego, to mając na uwadze poprzednie jej zachowania przykładowo warto zbadać, czy aby na pewno 100% winy leży po jednej stronie. Bo chyba czym innym jest jak ktoś cię brzydko nazwie bez powodu gdy sobie spokojnie grasz nikomu nie zawadzając, a czym innym jak stanie się to w reakcji na twoje inne brzydkie zachowanie.

Jak widać na załączonym screenie wszedłem sobie właśnie do gry spokojnie pograć, ale nie było mi dane.

Dziwi mnie postawa PRS'a który w wręcz staje w obronie Gamblera sugerując, że jedynie odpisał mi na jakąś moją wcześniejszą wiadomość.
Otóż tak jak informowałem w głównym wątku nigdy nie wysłałem do Gamblera żadnej wiadomości, czy to obraźliwej czy jakiejkolwiek - po prostu ŻADNEJ.

Nie rozumiem też dlaczego do dyskusji został przez PRS'a wciągnięty Horror i jakieś dawne dzieje. Problem zgłosiłem ja tu i teraz i oczekuję na jakąś uczciwą reakcję, chociaż powoli wątpię, że można tu liczyć na jakąś uczciwość


W dyskusję z Gamblerem nie będę się tu wdawał z tego samego powodu, z jakiego nie odpowiadam mu na żadne wiadomości, mianowicie tak prymitywny i żenująco niski poziom dyskusji jest dla mnie nieosiągalny.
#17
Ty masz faktycznie problemy z głową opór horror wtracilsie sam po drugie dlaczego ty kłamiesz nedzniku wklej lepiej te swoje nędzne prowokacje z discorda co ty myślisz że tu są sami idioci i się na ciebie nabiorą żałosny jesteś chłopaku dopóki się do mnie nie przypieprzyles ja do ciebie nic nie pisałem także nie udawaj tu niewiniatka co myślałeś że sobie z horrorkiem beke pokrecicie ze mnie? No to się chyba przeliczyłes
#18
po raz kolejny jestem obrażany oraz wyzywany od "nędzników", "żałosnych chłopaków" i oczekuję wyciągnięcia konsekwencji.
Nigdy nie użyłem w stosunku do w/w użytkownika żadnych negatywnych epitetów ani nigdy tej osoby nie obraziłem.

Ten człowiek nie wykazuje żadnej pokory. Jest butny, arogancki, po prostu nie rokuje w żaden sposób.
#19
Muahaha pokory dobre kim ty w ogóle jesteś za kogo się uważasz ej kim jest Acer skąd się w ogóle tacy biorą proponuję zamknąć ten temat lub usunac bo to już nie jest komedia tylko tragedia a użytkownikowi Acer dać perm na forum bo tylko niepotrzebnie prowokuje przez co są klotnie
#20
(01-08-2022, 02:00 AM)xacerrr Wrote: Ten człowiek nie wykazuje żadnej pokory. Jest butny, arogancki, po prostu nie rokuje w żaden sposób.

Szanowny kolego Acer, jednak patrząc na twoje dotychczasowe wyczyny na tym serwerze i forum nasuwa się jeden schemat działania:

"1. Jeśli prowokuję i ubliżam innym to wszystko jest ok - to oni nie mają dystansu do siebie !
2. Jeśli ktoś nazywa mnie "psiną" - gdzie jest sprawiedliwosć ! domagam się surowej kary !
3. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza - ma kompleksy, niech idzie do specjalisty, wręczam mu maść na ból dupy."

Nie jestem jedyną osobą w tym temacie, która zwróciła na to uwagę.

Zastanów się nad swoim zachowaniem, być może jak się zmienisz albo przestaniesz dawać się prowokować jak 13-latek (czego efektem jest w mojej ocenie ten wątek, bo obraźliwe słowa ze screena czy w/w postów w twoim kierunku, obiektywnie oceniając spłynęłyby po 99% graczy, a więcej dowodów nie dostarczyłeś), to będziesz inaczej postrzegany.

Jesteś aktywny i sporo dajesz temu realmowi, co (pomimo że mi kiedyś zaszedłeś za skórę) doceniam. Liczę, że wyhodujesz grubszą skórę i jakieś niskie zaczepki będą po tobie spływać.

Szanowny kolego Gambler,
Na tym realmie obrażanie ludzi i chamskie zachowanie nie będzie tolerowane.
Jeśli się z kimś nie zgadzasz - wyrażaj to w sposób kulturalny. Twoją "dramę" z Horrorem pomijam, ponieważ on póki co to toleruje, a jeśli uzna inaczej to jako mod ma narzędzia żeby to rozwiązać. Natomiast jeżeli chodzi o inne osoby - masz takie same prawa i obowiązki jak pozostali gracze tutaj.
Dostajesz słowne ostrzeżenie i jeśli będziesz nękał Acera obrażając go, albo przekroczysz granicę, skończy się to banem pomimo mojej sympatii do ciebie.

Pozdro,
t/c


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)