Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitanie oraz diablo 1.
#1
Szalom bracia i siostry.
Primo, to zajebiście się cieszę, że znalazłem polski serwer D2, wciągnąłem się jak za dzieciaka.
Po drugie primo to siema wszystkim : )
Po trzecie primo-ultimo to bawi się ktoś jeszcze jakimś cudem w D1? Wiem, że gra mała itp, ale dla zajawki chętnie bym pyknął, sam przeszedłem grę jakoś z rok temu z sentymentu (jak i D2) a widziałem, że niby miało tu być.

Pozdro 600 i do zobaczenia gdzieś na serwerze.
Reply
#2
Musze też Diablo 1 przejść zanim D4 wyjdzie, żeby być na bieżąco z fabułą.
Reply
#3
Z diablo 1 przypominam fajny "trick". Włączając hellfire'a można od razu pójść nową postacią na nightmare, jak się pomęczysz (tak srogo dość ale warto) z pierwszym napotkanym stworkiem i go w końcu zabijesz (po wypiciu 100 potionów;p ale kasa wypada też dobra ze skrytek) wskakujesz od razu kilka poziomów wyżej. I tak da się w dwie godzinki spokojnie dojść do 20 levelu. Niestety hellfire nie miał nigdy opcji multi.
Reply
#4
Zacząłem wojem ale ciężko mi idzie. Męczę się z butcherem. Szkoda, że paska życia potworów nie ma.
Reply
#5
No ja bym dał za wygraną gdyby nie to, że pamiętałem dobrze, iż jak byłem mały to mi i kumplom się udawało. Ważne, że słychać jak go trafiasz Język Tak z 50 razy pewnie trzeba go pacnąć, z 10 razy chodziłem po potiony, jak nie więcej. Ale da się, bądź dzielny Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)