Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start
#1
Panie i Panowie czy jeszcze ktoś tu gra osobiście powróciłem do gry po 20 latach przerwy. Bo jednak d2 klasyka jakich miło Uśmiech szkoda że trochę wcześniej nie znalazłem was bo widzę że początkiem roku coś ludzi grało i po rankingach Uśmiech
Reply
#2
pograł bym też , ale mam problem z połączeniem się z tą krainą Acheron Oczko . SP śmiga mi zajebiście , ale jak już kliknę w battlenet z tą bramką to bład i wywala z gry , nie wiem o co to już chodzi ;p. Skoro chodzi mi bez problemu na SP , to czemu sra się do battlenetu ? rejestr tez czyściłem ręcznie ,później programem "Wise Care 365" i nic nie pomaga . Na tym samym systemie win 10 pro , obecnym na krainie Realm gralem bez żadnych problemów , a tu ... problem ten c00005 to coś graficzne ( chyba) z tego co czytałem , no ale czemu na SP działa a na BT juz wywala xD nie mam zielonego pojęcia . Pozdrawiam ;p
Reply
#3
(01-03-2024, 06:13 PM)Maniek87 Wrote: pograł bym też , ale mam problem z połączeniem się z tą krainą Acheron Oczko. SP śmiga mi zajebiście , ale jak już kliknę w Battlenet z tą bramką do bład i wywala z gry , nie wiem o co już chodzi ;p. Skoro chodzi mi bez problemu na SP, to czemu sra się do Battlenetu? zarejestruj tez czyściłem oprogramowanie,później program "Wise Care 365" i nic nie pomaga. Na tym samym systemie win 10 pro , obecnym na krainie Realm gralem bez żadnych problemów , a tu ... problem ten c00005 to coś graficznego ( chyba) z tego co przeczytałem , no ale czemu na SP działa na BT już wywala nie mam xDzielonego rozumny. Pozdrawiam ;p
Spróbuj poczytać na google napewno ktoś miał podobny problem może Kaziu coś pomoże
Reply
#4
a ile można o tym czytać ... juz który dzien siedze i sie bawie , chyba wina systemu na ale jak wczesniej gralem na nim i było git , SP tez smiga a battle net juz problem nie wiem .
Reply
#5
(01-03-2024, 06:30 PM)Maniek87 Wrote: a ile można o tym czytać ... już który dzien siedze i sie bawie , chyba wina systemu na ale jak gralem na nim i było git , SP tez smiga a sieć bitewna już problem nie wiem .

Systemu wydaje mi się że nie stawiam że coś z bramką nie halo hmm
Reply
#6
miałem jakiś czas temu to samo, upewnij się że wywaliłeś z regedit wszystkie wpisy jakie mogą być związane z d2 i przede wszystkim z "battlenet" "bn" itp. w nazwie, druga rzecz upewnij się że aplikację z jakiej odpalasz d2 masz dodaną do wyjątków w ochronie aplikacji win10 tak jak napisałem w osobnym wątku
Reply
#7
(01-03-2024, 06:48 PM)PRS Wrote: miałem jakiś czas temu to samo, upewnij się że wywaliłeś z regedit wszystkie wpisy jakie mogą być związane z d2 i przede wszystkim z "battlenet" "bn" itp. w nazwie, druga rzecz upewnij się że aplikację z jakiej odpalasz d2 masz dodaną do wyjątków w ochronie aplikacji win10 tak jak napisałem w osobnym wątku

w sensie " druga rzecz upewnij się że aplikację z jakiej odpalasz d2 masz dodaną do wyjątków w ochronie aplikacji" 

dodaną do wyjątków ? w ochronie ? pierwszy raz cos takiego słyszę Oczko
Reply
#8
(01-03-2024, 06:59 PM)Maniek87 Wrote:
(01-03-2024, 06:48 PM)PRS Wrote: miałem jakiś czas temu to samo, upewnij się że wywaliłeś z regedit wszystkie wpisy jakie mogą być związane z d2 i przede wszystkim z "battlenet" "bn" itp. w nazwie, druga rzecz upewnij się że aplikację z jakiej odpalasz d2 masz dodaną do wyjątków w ochronie aplikacji win10 tak jak napisałem w osobnym wątku

w sensie " druga rzecz upewnij się że aplikację z jakiej odpalasz d2 masz dodaną do wyjątków w ochronie aplikacji" 

dodaną do wyjątków ? w ochronie ? pierwszy raz cos takiego słyszę Oczko

https://d2lod.net/showthread.php?tid=563
masz ostatni punkt
Reply
#9
Dziwny problem, spróbuję na kompie w biurze odpalić. Tam mam jakąś starą karte grafiki.
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply
#10
(01-03-2024, 08:06 PM)kaziu Wrote: Dziwny problem, spróbuję na kompie w biurze odpalić. Tam mam jakąś starą karte grafiki.

kaziu mi odpala te diablo leczy tylko na SP , lecz jak klikam w menu start gry , na zakładkę BT , i gdzie jest ustawiona kraina Acheron , to mi ten błąd wyskakuję Oo , tak na Sp grać się da bez problemu ;p , to tak wygląda jak by BT ( acheron) wymagał od mojej karty jakiegoś sterownika graficznego xD , a na tej starej karcie , grałem na krainie Realmu i problemu nie było ;p , tak samo jak sprawdziłem , ustawiłem inne bramki typu "Asia" itp... , bez problemu pobierało mi chat i update i problemu nie było , lecz wywalało , bo wiadomo , prywatny a tam serwery blizzardu ;p
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)